Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Hernier reče pred 5 minutami:

Koliko drugače res stane transplacija enega proper šopa las v Turčiji?

 

Za Turčijo ne vem

 

Je pa frend dobil od punce za Valentinovo (brez zajebancije) transplantacijo las v Budimpešti :D 1.000€ je dala, ker je bila neka akcija (sicer je kao 2.000). 2x je bil tam in so mu med 6-8 ur jemali lase iz temena in mu jih vsajali na plešo.

 

Ampak ful niso neki mega dobro naredili. Zdaj spet fura kar kvaliteten baldo: the justice owl

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 4 minutami:

 

Za Turčijo ne vem

 

Je pa frend dobil od punce za Valentinovo (brez zajebancije) transplantacijo las v Budimpešti :D 1.000€ je dala, ker je bila neka akcija (sicer je kao 2.000). 2x je bil tam in so mu med 6-8 ur jemali lase iz temena in mu jih vsajali na plešo.

 

Ampak ful niso neki mega dobro naredili. Zdaj spet fura kar kvaliteten baldo: the justice owl

A je kaj dražje če ti presadijo iz jajc na glavo? Jaz bi imel spredaj take dlačice.... :D 

Povezava do prispevka

jp res redkim ženskam so všeč bald tipi... Ful mi je smešno, ko recimo nekih early faz pleše ženske ful ne jebejo oz jih moti mega manj kot tipa, ki je dejansko dobil early plešo... Ampak ko si pa full-on blader je pa kar kisla scena ja

 

Mislim da se plešo ful povezuje s tem da si star drek in da imaš nedelujočega tiča, zavestno ali podzavestno

 

@Kastor valda, pa baje ti jih lahko cela jajca presadijo na zatilje in jih nosiš kot čopek / amulet / indijanski talisman :D  fukaš pičke ko beast

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 minutami:

jp res redkim ženskam so všeč bald tipi... Ful mi je smešno, ko recimo nekih early faz pleše ženske ful ne jebejo oz jih moti mega manj kot tipa, ki je dejansko dobil early plešo... Ampak ko si pa full-on blader je pa kar kisla scena ja

 

Mislim da se plešo ful povezuje s tem da si star drek in da imaš nedelujočega tiča, zavestno ali podzavestno

Ful je ne jebejo. En kolega, ki dela na univerzi, je res proper balder, 6000+ s te fotke (sam da ima več random šopov las)

 

photo

 

Sicer pa res poštiman model. Vozi proper avto, vleče proper plačo na univerzi + side projekti, kupil si je svoje stanovanje z res minimalno kredita, ni da ni

 

Sam ko pa drka tinder pa dobi en match na mesec, pa še tisti match ga ghosta pa pol ure pisanja

 

(Aja drgač ne gre za najbolj znanega forumskega balderja, čeprav je neki podatkov podobnih :D)

 

Drugi kill strike pri ženskah pa je velikost (telesa). To mi pa en drug kolega razlaga, da je tako eno TOP 3 prvih poizvedovanj za real life velikost, če se ne da ocenit iz Tinder fotke

 

V bistvu rabiš samo dve fotki na tinderju, eno zraven metra, da se takoj vidi velikost, drugo pa iz ptičje perspektive glavo, toj to 

Povezava do prispevka

tbfh se mi zdi da je kr za vse

folk se ful močnejš obesi na posamezne lastnosti, tko kot si rekel

če bi se srečal na kšn drug način, bi izgledalo reč da 'sori ti si pa plešast/premajhen' tolk plitvo da itak nočeš takega partnerja

 

edit: tole o brutalnosti sem mislila za doseč izzid: zveza

za dobit matche pa dejte je moškim lahko dokazljivo težje

uredilo bitje Fuksija
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 9 minutami:

Ma pomoje poswipa lajke dobesedno vsem ženskam :D. Pač ta tinder je pogosto precej brutalen za tipe :D

 

poudarek na "za tipe" :D Kolegica se je po 15 letih veze razšla z dedcem. Sicer je MEGA huda za 38-letnico: joga x-krat na teden, šport, postava kot da ima 10 let manj, zelo lep obraz - pa vseeno sam spustiš looka, ko ti ženska po štirinajstih dneh Tindra pokaže dva tisoč (2.000) čakajočih dedcev. In to v eni mali Ljubljani :D Fak kako smrdi biti star straight tip, FAK!!!!!!!!111

 

pa en orjaški +1 na pomembnost velikosti moškega. Imamo enega kolega v družbi ki je visok 165 cm in je bilo res zelo zelo zelo žalostno, kako ga zunaj ni nikdar jebala živa duša. Prov uno, Spomini nevidnega človeka scena

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 2 urama:

Otroci brez okusa:

 

 

Pravi moški:

 

figure-bio-bouncer-1000x1500-003.jpg

 

Obstaja se pretty kul threezero 1/6 akcijska figurica, ki lahko pozira: 
https://www.threezerohk.com/product/bioshock-16-big-daddy-and-little-sister/ 

in iz bioshocka 2, kjer je najjaca stvar mini plisko:

https://www.threezerohk.com/product/bioshock-2-subject-delta-little-sister-deluxe/

 

Cene so sedaj 500 usd+, vendar gre za kvaliteten kos plastike. 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 55 minutami:

pa en orjaški +1 na pomembnost velikosti moškega. Imamo enega kolega v družbi ki je visok 165 cm in je bilo res zelo zelo zelo žalostno, kako ga zunaj ni nikdar jebala živa duša. Prov uno, Spomini nevidnega človeka scena

 

+ to da je še bald as fuck.

 

Samo plešasti škrat ima zdaj bejbiko in dojenca, medtem ko medijsko uspešni pravniki polni denarja in 6-pack postavo ne dobijo bejbike pa da ji pred zmenkom nakažejo tisoč evrov na račun :(

  • Solzice 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Bom objavil še tukaj, ker je nujno.

 

Poklical me je policaj in pravi, da je policijska postaja prejela pismo od druge policijske postaje v zvezi z mojo ženo in da mi bodo to pismo osebno izročili policaji.

 

Kaj to pomeni, da bom moral iti v zapor? Dobim kartoteko? Bom moral plačati kazen?

 

Vse kar sem naredil je njen lažni profil na FB in ji potem z lažnim profilom poslal prošnjo za prijateljstvo.

 

Pa preko nekega maila sem jo vprašal ali je igrala igro Deus Ex.

 

Je to kaznivo dejanje?

Povezava do prispevka
sadhu sequencer reče pred 19 minutami:

Bom objavil še tukaj, ker je nujno.

 

Poklical me je policaj in pravi, da je policijska postaja prejela pismo od druge policijske postaje v zvezi z mojo ženo in da mi bodo to pismo osebno izročili policaji.

 

Kaj to pomeni, da bom moral iti v zapor? Dobim kartoteko? Bom moral plačati kazen?

 

Vse kar sem naredil je njen lažni profil na FB in ji potem z lažnim profilom poslal prošnjo za prijateljstvo.

 

Pa preko nekega maila sem jo vprašal ali je igrala igro Deus Ex.

 

Je to kaznivo dejanje?

Torej naredil si lažni FB profil random ženske in ji z njim poslal prošnjo za prijateljstvo na pravi profil? Precej epic move, pomoje ne samo da ne boš šel v zapor, tudi seks boš dobil

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 5 urami:

Torej naredil si lažni FB profil random ženske in ji z njim poslal prošnjo za prijateljstvo na pravi profil? Precej epic move, pomoje ne samo da ne boš šel v zapor, tudi seks boš dobil

 

Zakaj bi dobil za seks, saj jaz nočem seksat z njo, samo njen prijatelj bi bil rad zopet in se pogovarjal z njo o antropologiji na google chatu.

 

Bila sva dobra prijatelja tam 2010-2014 ali 2016, google chat ipd. Potem sva se nekoliko manj slišala (vsake 6 mesecev) in me je poleti/jeseni 2016 nenadoma prosila, da me bo ona poklicala, ker ima neke probleme in da do takrat dokler jih ne reši se naj ne slišiva. Ok, si mislim kul. Sprva mi je bilo vse logično. Ampak po 4-5 mesecih mi je ratalo sumljivo, kaj če je zabredla v težave z mafijo, kaj če je kaj z Islamsko državo, kaj če se mora skrivati pred kakim kretenom. In sem poklical policijo in rekel, da je pogrešana. Pol so jo najdli svaka jim čast, sem se ji opravičil, rekel da me je bilo ful strah zanjo in mi je rekla, da se sploh nikoli ne rabiva več slišat. Ok sem si rekel, pač debil si sem si rekel in sem počakal dobro 1 leto in jo potem poklical nekje marca/aprila 2018 in mi zopet reče, da se nikoli v lajfu noče več slišati z mano. E jebiga tako, pa tak dobra frenda sva bila in začne s takimi fatalnimi.

uredilo bitje sadhu sequencer
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...