Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 3 minutami:

Sem naročil, ista zgodba kot wolt samo v rumeni barvi....


Direkt preko Glovo app-a oz. spletne strani? Ali preko e-hrane? Ker se mi zdi, da je to še vedno nekak ločeno. 
Pa bojda da Glovo ob prvi registraciji 8 € na račun. To je pa že skoraj 1 naročilo 

Meni je sicer avtomatsko povezalo e-hrana account na Glovo. Ampak naročil pa še nisem nič. Zato sem tudi vprašal. :)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 10 urami:


No, saj bomo videli kako se bo obneslo. Kolikor sem videl, portala (spletne strani) še nimajo čisto spolirane. Za tistih 8 € dobrodošlice pa tudi sam nimam pojma :) 

Jaz sem preko povabila dobila 24€ dobrodošlice - ki ti jo potem porablja glede na znesek naročila (ni, da bi dobil celo naročilo zastonj). Sicer pa malo manj spoliran Wolt po mojih izkušnjah…

Povezava do prispevka

Kaj pa se dogaja z   partis-om? Kar nekaj vlečejo in vlečejo odprtje stran pa še vedno  ... nevem, saj bi rekele na osnovnem nivoju, ampak ni niti na tem.

Nekaj sanjo o forumih pa chatih pa nevem kaj, samo mene to sploh ne zanima, daj mi content za downloadad in pregled le tega, ne nov facebook al kar koli že planirajo.

Povezava do prispevka
1min3 reče pred 12 urami:

Jaz sem preko povabila dobila 24€ dobrodošlice - ki ti jo potem porablja glede na znesek naročila (ni, da bi dobil celo naročilo zastonj). Sicer pa malo manj spoliran Wolt po mojih izkušnjah…

 

Glovo je v Sloveniji šele v začetni fazi in bo začel s svojo dosti bolj agresivno kampanjo proti koncu leta. 

 

So pa letos po celotnem Balkanu pokupili lokalne aplikacije in sedaj bodo počasi kreneli v marketing. Jim se pa nikamor ne mudi saj zaradi corone in posledično večjega obsega naročil prehitevajo plan za nekje 2 leti. 

Povezava do prispevka
Mutombo reče pred 23 minutami:

 

Glovo je v Sloveniji šele v začetni fazi in bo začel s svojo dosti bolj agresivno kampanjo proti koncu leta. 

 

So pa letos po celotnem Balkanu pokupili lokalne aplikacije in sedaj bodo počasi kreneli v marketing. Jim se pa nikamor ne mudi saj zaradi corone in posledično večjega obsega naročil prehitevajo plan za nekje 2 leti. 

če ne bo plaču dostavljcu več kot wolt, da bo mel hitrej dostavo kot je mela e-hrana mu bl mal pomaga, ker wolt vsi že poznajo

also men je glovo ime napram based WOLT-u prizadeto

tisto, fak, upam da ne vidjo da naročam GLOVO

wolt je boljši timing zadel, direkt k so nas zaklepal ko pse

 

 

Povezava do prispevka

Jaz 80 % še vedno naročam preko dobre stare E-hrane, 20 % pa preko Wolta. Zna se pa stanje spremeniti, ker Wolt ima te "kredite", ki jih dobiš ob vsakem nakupu in dejansko ni slabo, če ne drugega imaš vsaj dostavo plačano. Pa napitnino dostavljalcu lahko stisneš direkt ob online naročilu, ne da potem iščeš neke kovančke in jih daješ v roko... 
Glovo  pa še nisem poskusil, čeprav so mi danes z opravičilom javili na email, da imam 10 € dobroimetja (prva registracija, kot že omenjeno v prejšnjih postih; namesto 8 so dali 10, ker so bojda imeli neke težave). 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 8 urami:

Jaz 80 % še vedno naročam preko dobre stare E-hrane, 20 % pa preko Wolta. Zna se pa stanje spremeniti, ker Wolt ima te "kredite", ki jih dobiš ob vsakem nakupu in dejansko ni slabo, če ne drugega imaš vsaj dostavo plačano. Pa napitnino dostavljalcu lahko stisneš direkt ob online naročilu, ne da potem iščeš neke kovančke in jih daješ v roko... 
Glovo  pa še nisem poskusil, čeprav so mi danes z opravičilom javili na email, da imam 10 € dobroimetja (prva registracija, kot že omenjeno v prejšnjih postih; namesto 8 so dali 10, ker so bojda imeli neke težave). 

Ehrane ni več

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 54 minutami:

Ehrane ni več

Nedolgo nazaj je bilo še oboje, ja, zdaj pa samo še Glovo. 

 

Glovo je imel že od štarta to, da lahko daš napitnino dostavljalcu direkt s kartice @DaCapo pa wolt tud ni tok radodaren s temi krediti, mislim, ne dobivaš ves čas. 

 

Jaz uporabljam izključno, kadar so kakšne akcije #jew ker recimo dat 4€ za 3km dostave ... To dobesedno raje sam skočim it iskat. Oziroma naročim direktno prek restavracije, pa je win win, ker tudi restavracija potem ne rabi plačevati stroškov za Wolt in imajo dostikrat sami kakšne popuste. 

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 7 minutami:

folk, kako se wolt nasstavi, da ne rabiš dat številke kartice v aplikacijo? ker menda je obvious opcija, da plačaš ko ti pripelje, dam ko grme probat naročit, hoče št. kartice :whistle:

Ne vem, kako to nasploh nastaviš, ampak ko daš artikel v košarico in preden potrdiš naročilo, imaš zavihek plačila. V temu zavihku ti prikazuje samo opcijo kartice, ki je vnešena, ampak če klikneš nanjo, se ti pojavijo še ostale opcije plačila, tudi gotovinskega. 

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 17 minutami:

folk, kako se wolt nasstavi, da ne rabiš dat številke kartice v aplikacijo? ker menda je obvious opcija, da plačaš ko ti pripelje, dam ko grme probat naročit, hoče št. kartice :whistle:

 

Po moje je kartica nek safety za njih. Za primer, če bi naredil kako false naročilo, ne bi imel keša, ko pride dostavljalec,... da imajo neko zaščito in lahko trgajo s kartice.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...