Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

AdamSmit reče pred 4 minutami:

jaz čakam že eno leto, da se antivaxxerjem utrga, pa več kot par bednih postov na foromih niso sposobni sproducirat <_<

Jaz bolj čakam, da se cepljenim, ampak očitno z veseljem jejo ves drek, ki se jim ga servira. 

 

Antivaxxerji so vsaj uletel v RTV.

 

Edit: res pa je, da je nesmiselno pričakovat kakšen odpor od ljudi, ki so se cepili zato, da lahko grejo na morje in podobni razlogi, ki nimajo nobene veze z zdravjem ampak izključno samo z udobjem. 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 2 minutama:

jaz čakam že eno leto, da se antivaxxerjem utrga, pa več kot par bednih postov na foromih niso sposobni sproducirat <_<

 

Ti misliš samo forumaše, ki se nočejo cepiti? Ker drugače je že zdaj precej problemov vsakodnevno, ko prihaja skoraj do pretepov, ko nočejo nosit mask v notranjih prostorih ipd. Pričakujem, da bo od srede tega še precej več in bojo dejanski veliki problemi nastali marsikje... žrtve pa bodo predvsem ubogi trgovci, gostinci..., ki jim je to preverjanje itak odveč in niso nič krivi, da jim je vlada to naložila.

Povezava do prispevka

Meni je sam zanimivo, da zgleda kot da desna vlada in Zdravko 'Tagline:Gospodarstvo' Počivalšek prav aktivno delata na tem, kako čimbolj zajebat delodajalce in še posebej kakšne small time biznis ownerje, hkrati pa nafilat čimveč denarja nekim kadrom, ki niso nič utrpel med korono. Pismo no, jaz sem levičar pa sem že uizi v vajbu, naj Jajo mal umiri s komunizmom, ker tole je že malo preveč :D :D :D 

 

(Hecam se drgač, sam res so papki)

Povezava do prispevka
Avion reče pred 8 minutami:

Jaz bolj čakam, da se cepljenim, ampak očitno z veseljem jejo ves drek, ki se jim ga servira. 

 

Antivaxxerji so vsaj uletel v RTV.

 

Edit: res pa je, da je nesmiselno pričakovat kakšen odpor od ljudi, ki so se cepili zato, da lahko grejo na morje in podobni razlogi, ki nimajo nobene veze z zdravjem ampak izključno samo z udobjem. 

ma sam tisto so OPS, ki obstajajo že dlje časa kot covid in so počeli številne stvari v pred-covid časih

 

  

tomazek reče pred 7 minutami:

 

Ti misliš samo forumaše, ki se nočejo cepiti? Ker drugače je že zdaj precej problemov vsakodnevno, ko prihaja skoraj do pretepov, ko nočejo nosit mask v notranjih prostorih ipd. Pričakujem, da bo od srede tega še precej več in bojo dejanski veliki problemi nastali marsikje... žrtve pa bodo predvsem ubogi trgovci, gostinci..., ki jim je to preverjanje itak odveč in niso nič krivi, da jim je vlada to naložila.

No, to so pač individualne forice. Čakam na organiziran odpor, v stilu 2012 mb vstaj

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 1 minuto:

ma sam tisto so OPS, ki obstajajo že dlje časa kot covid in so počeli številne stvari v pred-covid časih

Čak čak čak, skoraj dve leti se me enači s temi bedaki, ne mi zdej te male zmage vzet stran. 

 

1:0 za antivaxxerje pa ko te jebe. 

 

:P 

Povezava do prispevka
AdamSmit reče pred 1 minuto:

No, to so pač individualne forice. Čakam na organiziran odpor, v stilu 2012 mb vstaj

 

Hmmm, ok...razumem. Tega tudi ni tak malo, saj se dogaja non stop in povsod. Ampak, če že pride do česa večjega, potem upam, da ne bo obsojanja, kaki primitivci so in podobno. Cel čas se namreč poziva ljudi in hujska, kako si nič ne upajo in so samo glasni... ko pa pride do česa, pa je avtomatično zgražanje. To je precej hinavsko. Pa ne pravim to zate, ampak na sploh. Obe strani se nekaj hujskata, ko pa se kaj zgodi, pa nastopi zgražanje.

Povezava do prispevka
Avion reče pred 9 minutami:

Čak čak čak, skoraj dve leti se me enači s temi bedaki, ne mi zdej te male zmage vzet stran. 

 

1:0 za antivaxxerje pa ko te jebe. 

 

:P 

ma ne, saj jim dam to akcijo, res; sam to niso klasični antivaxerji, ki so se zbrali v tem času v neko organizacijo in skušali osvoboditi javno RTV; sam OPS je vseeno starejša organizacija, ki obstaja nekje od vstaj 2012 naprej; niti množičnega prirasta članov niso dobili v teh dveh letih

uredilo bitje AdamSmit
Povezava do prispevka
Avion reče pred 25 minutami:

 

Edit: res pa je, da je nesmiselno pričakovat kakšen odpor od ljudi, ki so se cepili zato, da lahko grejo na morje in podobni razlogi, ki nimajo nobene veze z zdravjem ampak izključno samo z udobjem. 

Vsakemu svoje, jz sm se za to da imam manj sans da zbolim in/ali da bo potek okuzbe lazji. PCT privilegiji so sam sladek penis v faco antivaxxerjev. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 6 minutami:

Vsakemu svoje, jz sm se za to da imam manj sans da zbolim in/ali da bo potek okuzbe lazji. PCT privilegiji so sam sladek penis v faco antivaxxerjev. 

Saj to se načeloma strinjam, mislim, mene osebno boli za tvoje razloge in mi ne rabiš polagat nobenih računov, tako kot jaz ne tebi. Ampak dejstvo je pa tudi, da za večino cepljenje nima popolnoma nobene veze z zdravjem, ampak je izključno praktična odločitev, kar je meni osebno pač zgrešeno. In prav tako mi je zgrešeno, da se z vedno bolj nemogočimi pogoji ljudi sili v cepljenje. 

 

Valda se greš cepit, tako kot ti, če te skrbi za zdravje, ne pa zaradi nekih privilegijev, mislim, lahko se o tem pogovarjamo, ko bomo skupaj stali v vrsti za nakupovalni center. :) 

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
Feget reče pred 44 minutami:

Baje se pripravlja nek zakon, da če na cesti prefukaš ko prasca antivexerja, to po novem ne bo več kaznivo. Predlog ima moj support.

shranjeno za drugič ko bomo potrebovali mega pravniško pomoč

 

mislim da bo tudi šilc iz datoteke kjer so zabeleženi kliki tipk IP znal povezati 1+1

Povezava do prispevka
Avion reče pred 1 uro:

Ampak dejstvo je pa tudi, da za večino cepljenje nima popolnoma nobene veze z zdravjem, ampak je izključno praktična odločitev, kar je meni osebno pač zgrešeno. In prav tako mi je zgrešeno, da se z vedno bolj nemogočimi pogoji ljudi sili v cepljenje. 

 

Valda se greš cepit, tako kot ti, če te skrbi za zdravje, ne pa zaradi nekih privilegijev, mislim, lahko se o tem pogovarjamo, ko bomo skupaj stali v vrsti za nakupovalni center. :) 

Mogoce je lahko zgreseno sam koncni rezultat je identicen - Vec ljudi ki imajo manjso sanso da zbolijo do te mere da so breme za zdravstveni sistem. 
Sej tut bit antivaxer je slabse od tega da priznavas cepivo kot nekaj potencialno koristnega ampak se ne cepis iz nekega bolj ali manj legit principa. Sam koncni rezultat je spet enak - manjsa precepljenost. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 1 uro:

Mogoce je lahko zgreseno sam koncni rezultat je identicen - Vec ljudi ki imajo manjso sanso da zbolijo do te mere da so breme za zdravstveni sistem. 

Saj to ti popolnoma dam prav, ni kaj, ampak se mi zdi, da je ta pasivna pripravljenost sodelovanja v čemerkoli, samo da imamo mir, poleg precepljenosti prinesla šle vse te drek pogoje/ukrepe, ki vplivajo tako na cepljene kot na necepljene, pa so brez repa in glave, vedno manj pa imajo veze z epidemijo. Pač ker smo itak pripravljeni vse požret, sam da lah gremo na morje lokal k zdravniku na pošto na trolo

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
Avion reče pred 4 urami:

Saj to se načeloma strinjam, mislim, mene osebno boli za tvoje razloge in mi ne rabiš polagat nobenih računov, tako kot jaz ne tebi. Ampak dejstvo je pa tudi, da za večino cepljenje nima popolnoma nobene veze z zdravjem, ampak je izključno praktična odločitev, kar je meni osebno pač zgrešeno. In prav tako mi je zgrešeno, da se z vedno bolj nemogočimi pogoji ljudi sili v cepljenje. 

 

Valda se greš cepit, tako kot ti, če te skrbi za zdravje, ne pa zaradi nekih privilegijev, mislim, lahko se o tem pogovarjamo, ko bomo skupaj stali v vrsti za nakupovalni center. :) 

a je o tem kšna anketa, zakaj se je folk cepil? js nimam kšnga podatka, je pa v moji okolici več takih k so se zarad zdravja

 

Povezava do prispevka

Ne da bi vedel, jaz izhajam iz recimo svojih krogov in skoraj vsi so se cepili samo zaradi moznosti potovanj oziroma da imajo mir. 

 

Izjema sta starsa, mama dela na UKC tudi s covidnimi bolniki, oce je 60+ diabetik pa je preventivo naredil. In meni se to zdi prav, ampak ne glede na razloge, ima arey pravt: to je res privedlo v neko stopnjo precepljenosti, a vseeno sem mnenja, da je to apaticno sprejemanje vsega tudi pripeljalo do vseh teh nesmiselnih ukrepov, ki so bolj skodljivi kot koristni, ampak itak smo pripravljeni vse pozret, samo da je mir.

uredilo bitje Avion
Povezava do prispevka
Hernier reče pred 3 minutami:

Jst sem cepljen zaradi bonusov bolj ali manj. Plus da čimmanj prenašam staršem pa babici. Ni lih da se zase posebej bojim covida :D 

Mah a veš je tut med mladimi kakšen ki pravi kako ga je COVID zjebal za več mesecev (osebno poznam eno, recimo, ko še par mesecev ni mogla normalno na šmarno, pred boleznijo pa vsak teden minimalno 1x). Tko da ja, umrli verjetno res ne bomo sam men je to, da imam kot cepljen manj šans da imam dolgoročne probleme, čist dovolj razlog da se cepim. No, in bonusi itak.

Povezava do prispevka
Slinch reče Dne, 10. 9. 2021 at 9:05:

 

Pravi moški:

 

figure-bio-bouncer-1000x1500-003.jpg

Sem se ze razveselil ker imam dejansko Bioshock 1 collectors edition nekje pri tastarih na podstresju z bigdaddy figuro da sem bogat

Potem sem pa pogledal na ebay pa je cena tam nekje 150 za nove, rabljeni pa tudi 50 in manj

10. Zalostno, verjetno ker je kvaliteta krs, se spomnim da sem ga moral limat po tem ko so mi ga dostavili ker je bil sveder v dveh kosih pa ventil zvit

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 2 urama:

Jst sem cepljen zaradi bonusov bolj ali manj. Plus da čimmanj prenašam staršem pa babici. Ni lih da se zase posebej bojim covida :D 

Če si cepljen pomaga izključno tebi. Cepljen ali ne, še vedno isto lahko prenašaš zadevo. Nesimptomatsko seveda. Edini plus cepiva v tem smislu, je to, da imaš malo šans, da zboliš in pol kihaš in kašljaš na druge.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

Če si cepljen pomaga izključno tebi. Cepljen ali ne, še vedno isto lahko prenašaš zadevo. Nesimptomatsko seveda. Edini plus cepiva v tem smislu, je to, da imaš malo šans, da zboliš in pol kihaš in kašljaš na druge.

A je verjetnost ista, da kot cepljen preneseš virus, kot necepljen?

Povezava do prispevka
Arey reče pred 2 urama:

Mah a veš je tut med mladimi kakšen ki pravi kako ga je COVID zjebal za več mesecev (osebno poznam eno, recimo, ko še par mesecev ni mogla normalno na šmarno, pred boleznijo pa vsak teden minimalno 1x). Tko da ja, umrli verjetno res ne bomo sam men je to, da imam kot cepljen manj šans da imam dolgoročne probleme, čist dovolj razlog da se cepim. No, in bonusi itak.

No točno tale prvi del je tudi moj razlog za. "Kaj pa če" varianta. Ker tudi sam poznam par 30-letnikov, ki so imeli bolj neugodno prebolevanje, eden izmed njih je tudi pristal v bolnišnici, ampak ne na predihavanju.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...