Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče Pravkar:

Kaj tip trolla al misli resno?

 

Zakaj bi trolal o takih rečeh? To so resne zadeve. in me čustveno uničujejo že dobra 4 leta.

 

Skoraj vsak teden imam to žensko v sanjah. Enkrat mi je v sanjah rekla, da se nikoli noče več videt in slišat z mano, sem se začel cmerit kot dojenček in sem se zbudil v ihti in solzah. To je ful teško.

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 37 minutami:

Torej naredil si lažni FB profil random ženske in ji z njim poslal prošnjo za prijateljstvo na pravi profil? Precej epic move, pomoje ne samo da ne boš šel v zapor, tudi seks boš dobil

Ej newfag, sadhuja se ne quota in se na sploh obnaša kot da ga ni. Zdej veš.

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 1 uro:

evo, zarad une debate o Tindru prej, sem si za foro naredil Grindr

nimam nastavljenega imena, nimam nastavljene slike, opisa profila kolkr vidim itak ni

6 sporočil že mam 

sam še nobenga dick pica wtf 

Raportaj malo, če so na grinderju tudi creepsi kot na tinderju

Povezava do prispevka

Vezano na Funko Pop figurice : Evo, danes sem dobil Freddie Mercury-a za 15€ in že takoj naročil Brian May-a za 17 :). Mogoče bom celo komplet Queen zasedbo zbral, čeprav sta Taylor in Deacon že sedaj dražja in redkejša. 
Pubec ima pa upanje, da se mu bo Brian May osebno podpisal na škatlo, ker gre naslednje leto na nek koncert Queenov (karto že ima). Vem, da so to samo sanje, ampak bilo bi pa noro :) . 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 urami:

 

Za Turčijo ne vem

 

Je pa frend dobil od punce za Valentinovo (brez zajebancije) transplantacijo las v Budimpešti :D 1.000€ je dala, ker je bila neka akcija (sicer je kao 2.000). 2x je bil tam in so mu med 6-8 ur jemali lase iz temena in mu jih vsajali na plešo.

 

Ampak ful niso neki mega dobro naredili. Zdaj spet fura kar kvaliteten baldo: the justice owl

 

 

Ni dovolj presaditev, rabs se tablete jemat, ce ne ti naprej zacnejo izpadat lasje po starem. Samo tablete pa tut niso od muh, majo kr dost stranskih ucinkov lah, sploh takih vezanih na testic in na TIČA 😄 ce hocs met proper urejeno, mors lepo cel lajf en koktejlcek stuffa jemat

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 urama:

 

 

Ni dovolj presaditev, rabs se tablete jemat, ce ne ti naprej zacnejo izpadat lasje po starem. Samo tablete pa tut niso od muh, majo kr dost stranskih ucinkov lah, sploh takih vezanih na testic in na TIČA 😄 ce hocs met proper urejeno, mors lepo cel lajf en koktejlcek stuffa jemat

a niso te tablete na polno zjebale lord neloza? plus kombiacija s preveč drkanja, pol je pa fasal neke probleme z erekcijo/penisom ...

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 14 urami:

 

 

Ni dovolj presaditev, rabs se tablete jemat, ce ne ti naprej zacnejo izpadat lasje po starem. Samo tablete pa tut niso od muh, majo kr dost stranskih ucinkov lah, sploh takih vezanih na testic in na TIČA 😄 ce hocs met proper urejeno, mors lepo cel lajf en koktejlcek stuffa jemat


ru58841

 

lp

Povezava do prispevka
Berbasecks reče Dne, 10. 9. 2021 at 14:35:

evo, zarad une debate o Tindru prej, sem si za foro naredil Grindr

 

šur

Navedek

hernier neki o change my mind funko so bedni

nimam nč za changad, ne bi ga mel, dovolj da browsam mal kaj majo in si rečem "o lej, tega tut majo"

 

300€ za figura da prah nabiram in jo pol skrivam če samica pride v brlog al pa lažem o ceni pa tut ne hvala

 

pa sploh ni TOK detailirana in awesome za svoj keš, to me še najbolj moti

 

 

kdo to vrednoti pizda, še bl overpriced kot 80€ špili

uredilo bitje Sovica
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 10 minutami:

dobr 1000 pa da je še funko je pa škoda besed ... :D


Od 1000 naprej! Dosegajo namreč tudi več tisoč $. Poguglaj, če te zanima. Alex iz Clockwork Orange (glow in the dark varianta) je recimo med najdražjimi - 13.000 $.  
Jaz sem sicer brez besed ostal, ker za ta zbirateljski trg do nedavnega nisem vedel. Ampak očitno: ima se, može se. :) 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Vladi se je čisto skegljalo :D 

 

Navedek

Trgovine, nakupovalni centri, gostinski obrati, turistične namestitve, vse organizacije, kjer se izvajajo delovni procesi, morajo na vidnem mestu objaviti obvestilo o obveznosti izpolnjevanja pogoja PCT ob vstopu v prostore. Na vstopnih mestih pa morajo izvajati tudi preverjanje tega pogoja. 

:avadodo: 

 

Pa nisem proti PCT pogojem, sam da bodo zdaj vsi morali preverjati na vstopnih mestih. A to če ima random teta trgovino s spominki in domačimi čaji, mora zdaj vsakemu kupcu preveriti, če je covid-free? Kaj pa če ima že nekoga v trgovini in pride nekdo nov, mora dropat stranko in it prečekirat novo? :D WTF? 

Povezava do prispevka

To s preverjanjem mi je smesno. Kako bojo preverjali? Mefisto bo uletu tja s QR kodo utrgano iz kokakole, jim citiral 6 zakonov ki preprecujejo zvaljenje galkota in camirja in sel notr. 
Ce si tok zelijo pct pol naj posljejo okol inspektorje ki preverjajo to, ne pa da morajo random bussiness ownerji to delat. 

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Arey reče pred 25 minutami:

Ce si tok zelijo pct pol naj posljejo okol inspektorje ki preverjajo to, ne pa da morajo random bussiness ownerji to delat. 

Sej inšpektorji bojo, samo oni bojo preverjal, če random business ownerji to delajo. Pač norija totalna. 

 

In potem nekdo na gnoju napiše "kdaj se bo necepljenim utrgal". Ma to se bo počasi moralo že vsem, ker nima več smisla. 

Povezava do prispevka
Avion reče pred 13 minutami:

Sej inšpektorji bojo, samo oni bojo preverjal, če random business ownerji to delajo. Pač norija totalna. 

 

In potem nekdo na gnoju napiše "kdaj se bo necepljenim utrgal". Ma to se bo počasi moralo že vsem, ker nima več smisla. 

jaz čakam že eno leto, da se antivaxxerjem utrga, pa več kot par bednih postov na foromih niso sposobni sproducirat <_<

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...