Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Kastor reče pred 1 uro:

Lego kockarji, kje iz kitajske naročate robo? Moram nekaj za miklavža nabavit nečakinji ...

Jaz naročam vse na aliexpress. Pa majo sedaj že nekaj časa urejeno, da ti avtomatsko zraven carino dodajo, da se ne rabiš sam pol s tem jebat.  Boš pa imel problem, ker si najverjetneje že prepozen za pošiljko s kitajske, da bi prišla do miklavža (odvisno kako gre pošta=ladje, sem dobil že tudi v dveh tednih, po navadi pa se čaka mesec+).  Mogoče boš kaj našel, da že majo na zalogi v skladiščih v EU. Tisto potem pride "dokaj" hitro.

 

Zgoraj v vrstici  si označiš ship from.

primer (turčija):

https://www.aliexpress.com/af/lego-friends.html?trafficChannel=af&d=y&CatId=0&SearchText=lego+friends&ltype=affiliate&SortType=default&shipFromCountry=TR&page=1

 

edit: sam cene tudi več niso tak cool kot so bile pred spremembo zakona o carinjenju izdelkov s kitajske

 

 

uredilo bitje bojler1
Povezava do prispevka

Danes sem malo pregledoval tole stran, saj verjetno mega-old zadeva, ampak jaz sem danes zakoračil nanjo, ko sem nekaj čekiral GOW 2022 wiki page:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_video_games_considered_the_best

 

Kao iz 46 virov pobrali ocene in naredili seznam najjačejših igričac v zgodovini

 

 

3 od mojih 4 najljubših igric so gor. Žal je Witness izpadel, zato je lista nerelevantna, pa lep pozdrav še naprej

 

Ne saj ne, v bistvu zanimiva lista. 2014 samo dve igrici gor 

 

Povezava do prispevka
Hernier reče pred 1 uro:

Zanima me, kaj si mislite o tem cheesu, povsem anonimnem valda :D 

 

Nek kojnzolaš napiše post v smislu "ja pune si želim igrat igrico xy, moram jo kupit"

 

Ker jo imaš doma in je ne boš več igral in ker ti tudi 10 € od prodane rabljene kopije ne pomeni neki posebej, pišeš temu anonimnemu mnečarju "lej ti jo jaz šenkam np stari, sam da se bo veselo igralo igračkalo" 

 

Evo igrica se pošlje ovo tamo, pade "hvala", dobro delo opravljeno, safe

 

Nakar 1 teden kasneje nekaj searchaš nadaljevanje te igrice na Bolhi, ker se ti je zahotelo igrat še drugi del, nakar vidiš, da majstor, ki si mu šenkal prvi del, ki ga je kao ful hotu igrat, 1 teden kasneje šenkano kopijo prodaja za 15 € na Bolhi :avadodo:

 

Koliko quality cheese od 1-10 je tole? Meni vsaj za eno sedmico, če pa mu dejansko uspe prodat, pa gladko 8/10  

A ni varianta, da je tip obrnil in samo prodaja, ker ne rabi več? Al sta bila kej posebej dogovorjena, da se daril ne prodaja al kako?

Če je to kar pravim, ne vidim nobenega sira nikjer.

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 2 minutama:

A ni varianta, da je tip obrnil in samo prodaja, ker ne rabi več? Al sta bila kej posebej dogovorjena, da se daril ne prodaja al kako?

Če je to kar pravim, ne vidim nobenega sira nikjer.

Mislim, saj meni je tudi vseeno in absolutno se lahko prodaja podarjene stvari, samo pač malo mi je hecno :D. Mogoče sem samo jaz tak človek, da bi podarjeno stvar samo podarjal naprej, prav neki bi mi blokiralo možgan, da bi lahko prodal 

 

Pa tudi no beef s tem mn3čarjem, absolutno, ne se počutit slabo, kdorkoli že si :D

Povezava do prispevka

San Andreas kao eden najboljših špilov ever? lol wat

 

Hitman Blood Money :lol: Mass Effect :lol: Burnout Paradise :lol: Borderlands 1 :lol: Bioshock Infinite

:sick::sick: Heavy Rain

 

Se prav samo zelo dobro marketirani špili so lahko tudi najboljši špili, ostali pa ne

 

vidš vse te špile, Hollow Knighta pa nikjer, gg gamer publikacije al kaj naj rečem

 

 

 

 

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 1 uro:

A ste mogoče tule kaj igral Ghost song? Jaz pojma nimam o špilu in sem snel na gamepassu tole, zadeva mi sede noro, mal me spominja na hollow knight. Saj mogoče je shit špil, ful nerad gledam opise in karkol med igranjem :D 

 

a da je?

 

to igro sem na steam wishlist dodal 23. marca 2015

 

sicer sem zadnjic, ko je uletel notification za launch, samo na hitro pogledal, ampak se mi ni zdelo, da je vredna 20€, bom se enkrat malo preveril

Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 12. 11. 2022 at 11:55:

Danes sem malo pregledoval tole stran, saj verjetno mega-old zadeva, ampak jaz sem danes zakoračil nanjo, ko sem nekaj čekiral GOW 2022 wiki page:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_video_games_considered_the_best

 

Kao iz 46 virov pobrali ocene in naredili seznam najjačejših igričac v zgodovini

 

 

3 od mojih 4 najljubših igric so gor. Žal je Witness izpadel, zato je lista nerelevantna, pa lep pozdrav še naprej

 

Ne saj ne, v bistvu zanimiva lista. 2014 samo dve igrici gor 

 

1984 Marble MAdnes

1986 Double Dragon - to ne moreš verjet, da je to 1986, kakšna glasba, kakšen sound, gameplay, as bolan.... nerealno da je to 86'

1987 Contra, R type

1988 Super Mario Bros 3 - to je bila taka nadgradnja napram enki, da ne vemo če bomo, kdaj v še videli tak upgrejd, Ninja Gaiden

1989 Final Fight, Prince of persia

 

Fak keri naslovi v 80ih nerealno...

 

Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 14. 11. 2022 at 12:40:

Zanima me, kaj si mislite o tem cheesu, povsem anonimnem valda :D 

 

Nek kojnzolaš napiše post v smislu "ja pune si želim igrat igrico xy, moram jo kupit"

 

Ker jo imaš doma in je ne boš več igral in ker ti tudi 10 € od prodane rabljene kopije ne pomeni neki posebej, pišeš temu anonimnemu mnečarju "lej ti jo jaz šenkam np stari, sam da se bo veselo igralo igračkalo" 

 

Evo igrica se pošlje ovo tamo, pade "hvala", dobro delo opravljeno, safe

 

Nakar 1 teden kasneje nekaj searchaš nadaljevanje te igrice na Bolhi, ker se ti je zahotelo igrat še drugi del, nakar vidiš, da majstor, ki si mu šenkal prvi del, ki ga je kao ful hotu igrat, 1 teden kasneje šenkano kopijo prodaja za 15 € na Bolhi :avadodo:

 

Koliko quality cheese od 1-10 je tole? Meni vsaj za eno sedmico, če pa mu dejansko uspe prodat, pa gladko 8/10  

gorran/10

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...