Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

So pa pri Tarči kar na hard prijeli Goloba, zgleda Erika ni dobila Kučanovega memota, naj smiri doživljaj 

 

Janez Janša je po štirih letih in pol gostovanje v Tarči potrdil, Robert Golob pa se z njim ni želel soočiti, sporočil je, da žal ne pride. V minulih letih je naša vabila zavračal nekdanji premier Janša, zdaj je slika očitno obrnjena. Argument, da se predsedniku vlade v javnosti ni treba soočiti z mnenji opozicije, je za demokratično državo vsaj nenavaden, še posebej v tako občutljivih trenutkih. Robertu Golobu smo ponudili tudi možnost samostojnega nastopa v Tarči in posnetega pogovora, ampak tudi za to ni imel časa. Politiki si po našem mnenju ne morejo sami izbirati formata oddaj. S tem se nismo strinjali v prejšnjem mandatu in se tudi zdaj ne strinjamo.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Meni je na TV full huda tudi Andreja Gregorič... mmm... kake oči ima. Ampak na nekaterih drugih slikah pa ni tak huda kolko sem videl (grda pa seveda tudi ne :D ).

damn this is a surprise :D vsak teden skupaj trenirava, a ji rečem zdaj da je huda al grda? :D

Povezava do prispevka
Kastor reče pred 6 minutami:

Nabijem te z lacrossom nekam :D crossfit drugač :D

 

edit; ah ne lacrosse, floorball sem mislil fml

 

Sem ti v ZS slajdnil mojo fotko in na zadnjo stran napisal telefonsko cifro. Daj sprintaj in napiši v spodnji desni kot Tomažek (namesto črke O daj srčeka) in ji vrži v omarico v garderobi.

 

Tnx 1000x

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Recimo, da je najboljši pravi dunajc na Dunaju v restavraciji Plachuttas Gasthaus zur Oper (plachutta-oper.at)
Frajerji imajo objavljen tudi recept, ki je glej no glej, sila preprost. Cena zrezka pa je tam nekaj čez 20 €.  Marsikateri domačin mi je že potrdil, da je zadeva top, in tudi osebno se mi je zdel vreden denarja.

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...