Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 11 urami:

A kej spremljate fuzbal, bratje geeki? Katera ekipa vam je všeč, kdo bo zmagal, kateri igralec vam je najlepši, katerih tekem se veselite?

 

Jaz najbolj privoščim vsem afričanom, ker so revni in so navadno slabi na SP, pa navijači so mi face. Po igri so mi najbolj močni brazilci in francozi, tudi argentinci delujejo čedalje bolj dobri. Najlepši igralec mi je Marco Asensio, vendar sem zanj pregrd in prestar. Veselim se tekme Srbija VS Albanija, ki bo polna emocij in odprtih zlomov piščali.

Čeprav ne spremljam športa, sem FIFA World Cup ponavadi spremljal semi intenzivno. Letos pa se mi zdi tekmovanje tako polno slabih vajbov, da ga sploh ne spremljam :D

Povezava do prispevka

Navijam za Messija, samo so mi Argentina antipatična. Japonska so dobri.

Škoda mi je Kanade, ker so res dobra ekipa.

 

 

Nimam nič proti če Španija, Nemčija in Belgija čimprej izpadejo. Sicer od teh treh samo Španija trenutno igra dober nogomet, samo vseeno naj grejo domov

Povezava do prispevka

Kaj ste vi tu same neke latinske prodane duše, al koji vam je kurac, da ne navijate za komšije? :D

 

Drugače pa najslabše svetovno do zdaj in to ne števši letni čas in dejstva, da ni Italije - prav tisto, brez duše.

Ne vem kako je sploh lahko svetovno brez Italije, že to ubije pol doživetja - ene reprezentance bi enostavno morale biti, brez kvalifikacij.

  • Račka +1 3
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 7 minutami:

Kaj ste vi tu same neke latinske prodane duše, al koji vam je kurac, da ne navijate za komšije? :D

 

Drugače pa najslabše svetovno do zdaj in to ne števši letni čas in dejstva, da ni Italije - prav tisto, brez duše.

Ne vem kako je sploh lahko svetovno brez Italije, že to ubije pol doživetja - ene reprezentance bi enostavno morale biti, brez kvalifikacij.

Nemčija, Italija, Brazilija, Argentina. Te bi res morale bit vsako, take klasične.

Medtem, ko svetovno brez Francije, Anglije, Nizozemske, Španije mi je čist navadno, ne bi jih zdej neki fuuul pogrešal. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 8 minutami:

ja Italija je igrala za en kurac, pravilno da jih ni

 

Mancini je trmast za popizdit

 

Še vedno je 100x boljše gledat najslabšo možno Italijo, kot najboljšo možno Kostariko

Drugače Italija je tradicionalno ful turnirska reprezentanca, kvalifikacije ne povejo nič...

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka
atomic reče pred 7 minutami:

Nemčija, Italija, Brazilija, Argentina. Te bi res morale bit vsako, take klasične.

Medtem, ko svetovno brez Francije, Anglije, Nizozemske, Španije mi je čist navadno, ne bi jih zdej neki fuuul pogrešal. 

 

Točno to in točno te 4 - tudi zato, ker v njih igrajo tipi, ki so večinoma tudi poreklom iz teh držav :D

Ne neka Francija, ki igrajo praktično samo še kolonijalci

 

 

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka

Kostarika ma kr kul mlado ekipo, ki zna bit kul čez 4 leta. Isto me zanima kako bodo dozoreli pomladek Urugvaja (Valverde, Darwin,...) v naslednjih 4 letih. Reprezentance kot so Avstralija in Iran pa pomoje nimajo dobre next generacije kukr je bla ta (ajde, Avstralija je še not, samo bodo najebali proti Argentini)

 

Uglavnem me ne moti, da občasno kake "dobre" reprezentance ni na večjih tekmovanjih. Belgija je zanič letos in prej k izpadejo, boljše za vse. Italija je mela težave s poškodbami pa z Mancinijem, ki dela čudne stvari med tekmami.

 

Npr. Nizozemska ne igra dobrega, lepega fuzbala, znajo daleč pridt, če se ne motim je to celo prvič, da Van Dijk igra na velkemu reprezentančnemu tekmovanju. Anglija je tud dosadna za popizdit, samo lih s tako igro znajo že tretjič daleč prilesti.

Povezava do prispevka
Galko reče Pravkar:

Samo omenjam da sem tudi jaz velik fan italije :D res grd fuzbal za umret, posrani goli 94. minuti in noro lepi tipi - če ti to ni všeč ne maraš nogometa :D

sej vmes so imeli dost boljši fuzbal - with the caviat - dokler so bli tapravi na igrišču

ko igrajo Raspadori, Chiesa, Barella, Gnonto, Verratti to kar letijo gore i dole

 

ko igrajo Scamacca, Jorginho in podobni pa jesus fucking christ kok bedn fuzbal

 

 

Povezava do prispevka
Combat_Liberalism reče pred 14 minutami:

kva je nemcem letos mi povejte

sej Nemci že nekaj časa niso tapravi, že v World Cupu 2018 so imeli 2 poraza in eno zmago, v skupini z Mehiko, Južno Korejo in Švedsko.

 

Werner poškodovan, Muller ni lih 9ka kot je bil Klose npr., Havertz igra v zelo čudnem klubu in je zato off-form. Sredina je dobra, obramba pa niti ne. Še Sule mora igrati RBja. Ni taprav mix igralcev.

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...