Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 2 urama:

Kar je meni najbolj carsko pri Gostilni je ta random flow misli in postov, tko od nekih resnih filmov do trashy action cheesa do Orbanove čeljusti do lepih tipov do vprašanj biti ali ne biti peder do pro tipsov okrog vstopnice na Hrvaško zaradi corone.

 

vse v istem topicu in v razmaku 2 ur, seveda :D 

 

Pa so bili še bolj random twisti IMO, lahko bi še kaka fotka pizze ali hot doga iz hlač padla

 

a ni to najbolj obicn pogovor s kolegi

 

also @Berbasecks a si mogoce pomislu da se stripovsko blodinko uprizarja kot crno, ker pac v tem casu crnolaska lazje reprezentira zlocesto zeno

tko kot jezus v italijaskih filmih

vsi vemo da ni bil tak

Povezava do prispevka

Spet ste mene  našli :) 
Zdaj, ali se splača celo večnost čakati na moj dokončni odgovor, ali iti naprej in pač živeti celo večnost z mislijo Imam res močan občutek, da sem v življenju zamudila nekaj ultimativnega ... je pa tudi vprašanje.
Vsakomur svoje, kdo sem jaz, da bi sodil.  

 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:

Spet ste mene  našli :) 
Zdaj, ali se splača celo večnost  mirno čakati na moj dokončni odgovor, ali iti naprej in pač živeti celo večnost z mislijo Imam res močan občutek, da sem v življenju zamudila nekaj ultimativnega ... je pa tudi vprašanje.
Vsakomur svoje, kdo sem jaz, da bi sodil.  

 

 

Ma saj ni glih tak... Noben te nič ne sili. Jaz se pač malo bad počutim zaradi Lizz, ki je ena full redkih punc, ki pride v našo gostilno, pa si jo tako razočaral in pustil na cedilu. Saj čez par dni bom mogoče pozabil  na vse skupaj.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

 

Ma saj ni glih tak... Noben te nič ne sili. Jaz se pač malo bad počutim zaradi Lizz, ki je ena full redkih punc, ki pride v našo gostilno, pa si jo tako razočaral in pustil na cedilu. Saj čez par dni bom mogoče pozabil  na vse skupaj.

hvala prijatelj za razumevanje.

tako veseljacenje in topel sprejem, pa se cutila ga nisem. 

zelo slabo @DaCapo. zelo slabo.

 

bigboss82 reče pred 2 minutama:

Mi zdaj cakamo fotko od @lizz

To je bistvo, DaCapo je ze pokazal svoje

ne izumljaj necesa, kar nikoli ni obstajalo. sej nisi jezus!

Povezava do prispevka

@lizz Ok, slabo, vzeto na znanje. Ampak vzemi vsaj v zakup, da nikoli nisem trdil, da imam neko konkretno anakondo v gatah. Drugo, poleg tega je bilo v sobi dokaj hladno. In nenazadnje, tudi nobene druge "klobase" ni bilo v hladilniku, npr. vsaj neke kranjske al kaj vem kaj ... 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 1 minuto:

@lizz Ok, slabo, vzeto na znanje. Ampak vzemi vsaj v zakup, da nikoli nisem trdil, da imam neko konkretno anakondo v gatah. Drugo, poleg tega je bilo v sobi dokaj hladno. In nenazadnje, tudi nobene druge "klobase" ni bilo v hladilniku, npr. vsaj neke kranjske al kaj vem kaj ... 

najprej cakanje v razocaranju

sedaj pa izgovori

pa sej ni cudn da smo babe sitne

Povezava do prispevka

Prisežem, da se ne nakajam. Uporabnika kmjr pa niti ne poznam. Ajde, priznam edino, da sem danes malo v neki gužvi. 
In dodajam tudi, da fotografirat nekaj zlata vrednega in nasploh delikatnega ni tako enostavno, kot si ti misliš. Mora bit prava svetloba, pa neka ok fotografinja itd.  Ne bom kar nek poceni selfi poslal, ej. 

Povezava do prispevka
DaCapo reče Pravkar:

Prisežem, da se ne nakajam. Uporabnika kmjr pa niti ne poznam. Ajde, priznam edino, da sem danes malo v neki gužvi. 
In dodajam tudi, da fotografirat nekaj zlata vrednega in nasploh delikatnega ni tako enostavno, kot si ti misliš. Mora bit prava svetloba, pa neka ok fotografinja itd.  Ne bom kar nek poceni selfi poslal, ej. 

 

pocas nehaj, ker ne vem, ce lahko tolk nalozenega se peljem.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...