Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 3 minutami:

Ne morem jaz tega poslusat stari moj

Tudi jaz ne, kolega, tudi jaz ne :D. Pač malo sem poklikal vmes in me je sam pribilo na rit, kako model neki nabija v dobesedno tri krasne haha. Pač lih nek del sem ujel, kjer je pribil, da njega mali podjetniki ne spoštujejo, mu pa dajo respect podjetniki, ki obračajo po 50 milijonov na leto haha :D 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 9 minutami:

Koliko mislite, da ima Mefisto v resnici dolg kurac? Po Mn3 postih sodeč, bi reku tam ene 12-13 cm.

 

(Sem precej samozavesten glede te tematike (najbrž top slovenski strokovnjak s področja (govorim o kurcih na splošno (ne sam o majhnih))).)

obstaja izba na tem svetu

kjer strokovna zirija strokovno poda strokovno oceno

#allpenismatter

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 9 minutami:

Jaz vedno vzamem orfeja, splohne razmišljam. Niti ne vem če sem probal več kot 3 različne v lajfu. Orfej 4ever.

 

 

A kar ni je več? Sem mel namen ene 2 tedna nazaj tja zavit, pa sem pol šou v jack & joe. Also, jack & joe > mcd premium po dolgem in počez. Prizadeta cena, ampak kar se gurmanske izkušnje tiče pa sploh ni debate.

 

Te v centru ni več že dolgo. Jack & Joe priznam, da je najboljši burgev v Sloveniji. Ampak mi je pa mac precej boljši od hipster Svena, katerega sem zdaj kar dosti prežrl, ko so imeli akcijo plačaš en burger, dobiš dva.

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 1 minuto:

Te v centru ni več že dolgo. Jack & Joe priznam, da je najboljši burgev v Sloveniji. Ampak mi je pa mac precej boljši od hipster Svena, katerega sem zdaj kar dosti prežrl, ko so imeli akcijo plačaš en burger, dobiš dva.

Je pa tudi cena taka, da ni za nek reden obrok (no, vsaj za nas poorasse, ki ne služimo milijonov dnevno :D

 

No, saj burger je še kar privoščljiv, steaki pa so za količino mesa meni overpriced 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 1 minuto:

Je pa tudi cena taka, da ni za nek reden obrok (no, vsaj za nas poorasse, ki ne služimo milijonov dnevno :D

 

No, saj burger je še kar privoščljiv, steaki pa so za količino mesa meni overpriced 

 

Jaz ponavadi vzamem bossa ali pa king konga. Pri slednjem me sfuka edino to, da je premalo kruha za tri pleske

uredilo bitje Mefisto
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 10 minutami:

evo še ena fb fotka

 

53747482_3058411314185074_63115055043381

 

pač nemogoče je definirat kaj je gor, ampak samo mm mmmm mmmm

Ma fora Pivnice je realno v tem, da je najbližji približek pice, ki bi jo naredile naše babice

(Mislim, v lajfu moja babica ni naredila pice, sam konceptualno pač :D

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 2 minutama:

Babice in mame so (povprečno gledano) delale štirikotne pice v standarnem pekaču, @ĆAMIR.  Je pa dober priližek na sliki, ja. Dokaj mastno vse skupaj in predvsem: tisto testo, ki je bilo skoraj bolj kot nek kruh?

Ja, moja mama dela štirikotno klasiko, čeprav zdaj je nisem bil deležen že par let, presneta selitev :( 

 

 

Povezava do prispevka
darksaga reče Pravkar:

@DaCapo A je važno ali je štirikotna ali okrogla? Jaz jih tudi doma delam v pekaču, in lahko podam strokovno mnenje, da to ne vplica na okus. :)


Meni osebno pa vpliva. Ker je testo čisto drugače pečeno. Ni pač to, če govorim striktno o pizzi. (in glede testa sem, stokrat že povedano, najbolj občutljiv). Dejansko je bolj pita al kaj vem kaj. Podobno, kot lahko debatiramo o bureku. :) 

Povezava do prispevka
Mefisto reče pred 1 minuto:

Ta češpljin drevored je po mojem najbolj boring izba ever. Kakšna tema o make-upu, tipih in kako shujšati. Edina dobra tema je tista, kjer se limajo slike iz mojih mladih let, da imajo bejbike saj za o čem razmišljati, ko so v posteljah s svojimi sluzavimi lignjii.

 

tomazek reče pred 1 minuto:

Ti bi lahko bla naš špijun za češpljev drevored.

 

 

sej ze mefisto vse povedu 

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 19 minutami:

Tudi jaz ne, kolega, tudi jaz ne :D. Pač malo sem poklikal vmes in me je sam pribilo na rit, kako model neki nabija v dobesedno tri krasne haha. Pač lih nek del sem ujel, kjer je pribil, da njega mali podjetniki ne spoštujejo, mu pa dajo respect podjetniki, ki obračajo po 50 milijonov na leto haha :D 

Ma stariii, tej modeli, ki zasluzijo milijoncek, bodi si zaradi spleta okolisicn, bodi si whatever.. in pol neki pametujejo o uspehu in samozavesti....... in na sploh kako so zastekali lajf.. jaz bi jim vzel ta njihov dnar in da vidimo pol kako so samozavestni in kako stekajo lajf. V lajfu se najvec naucis in okrepis, sploh samozavest, iz napak in trplenja, tako pac deluje narava, evolucija in nihce, ki ima kaj v glavi in je res kaj zastekal, se s tem ne bo hvalil. Je pa res, da ce dela te videe in se s tem prodaja, pol ok. Pac, folk je glup, sploh maldi in nesrecni in se hvalit, da sluzis na ta racun ni lih, ne vem, za postavit spomenika. No kakorkoli. Samo, da mu je mega in da se pocuti samozavestnega, upam, da mu traja cimvec preden se sreca z realnostjo. 

 

 

lizz reče pred 18 minutami:

obstaja izba na tem svetu

kjer strokovna zirija strokovno poda strokovno oceno

#allpenismatter

Pomoje najboljse in najbolj strokovno bi bilo, da nam lizz zmeri penise pol pa naj ona pove kateri je najvecji, lepsi, boljsi

 

 

KE RIT reče pred 15 minutami:

Also, jebi te se vsi po vrsti s temi picami. O-bo-le-vam. Ravno včeraj imel operacijo zoba in zdaj mi tle neki delate gušte. Mrš, pedri eni :D

ej jaz sem lih narocil pri 33.. ce poznas ti katero dobro tle, kar svetuj

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Hmmm... Kak pa Febotu dokažete, da ste dekline? Če naredim drug account in napišem, da sem deklina... pridem pogledat kaj mate to tam :D

drgac bom zj se bolj osovrazena od zenska kot sem ze

ampak men gre ta segregacija zelo na K/P

lahk bi mele oddelek na gnoju pa ce mate zeljo uletet v temo in mahat s penisi

pa dejte

 

edina tema ki je dejavna je od kozmetike 

kjer pa js (se) nimam narjenih doktoratov

Povezava do prispevka
darksaga reče Pravkar:

@DaCapo Nevem, jaz nisem opazil razliko. Nevem zakaj nebi bila lepo pečena, razen če maš neko specialno zadevo, ki se ne peče enakomerno. Samo, zakaj bi delal takšno?


Zame je največji problem v velikosti. Rajši spečem več manjših (standardno okroglih), kjer se rob lepo zapeče itd. itd. Na večji "flehi" pa zame to pač ni več pica, enostavno ni več tega, vsaj malega, hrustljavega roba (ki zame na pizzi mora biti na vsakem kosu in ko je že razrezana; seveda v kolikor je testo dobro). In ravno iz tega razloga tudi ne naročam nekih "družinskih" in "big format" pizz, ker enostavno ni tako dobro pečeno, kot neka normalna klasična velikost in predvsem oblika.  

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...