Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Galko reče pred 1 minuto:

Močno odsvetujem ogled filma Jagten oz The Hunt. Svinjsko težak in neprijeten film, meni med top 5 filmov ki mi je prov RL zamoril dan (še kak lep izdelek od von Trierja bi lahko prišel zraven). 10/10 film sicer, ampak rajši ne gledat.

Jaz sem ga pokazal na filmskem krožku, ki sem ga vodil na gimnaziji, ko sem bil prfoks. Se še spomnim nervoze in tesnobe v razredu, prav nastala je una sparina, ko bo čez 10 minut poletna nevihta, čeprav je bila zima :D . Ampak je bil vsem zelo dober film

Povezava do prispevka
Galko reče pred 9 minutami:

Jaz o Dreddu dobesedno nič razen da je noro carski čizer pa da ima Karl Orban v tistem piskru na glavi še lepšo čeljust kot sicer pa da so na začetku ene carske stolpnice v puščavi pa da glavna protagonistka "Mama" dila drogo

 

 

 

js sm ga glih pred kratkim 1. gledal

vizualno zelo kul film

pa ta droga ti kao na hard upočasni dojemanje časa 

in pol jih nafilajo s to drogo in mečejo iz megastolpnic

not a nice way to go :/

Povezava do prispevka

dredd je zravn scott pilgrima lagano najboljši stripovski film, lp

 

KE RIT reče pred 3 minutami:

Men je fenomenalen. Zarad tega filma sem spoznal trenutno mojega najljubšega režiserja.

 

Toplo priporočam še ostale njegove filme. Razen Enemy ajde. Tisto mi je bilo precej krneki.

 

Komaj čakam Dune fak.

 

fak, meni pa je enemy hud, med top njegovimi no

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 31 minutami:

če si mogoče gledal? Jaz o Dreddu dobesedno nič razen da je noro carski čizer pa da ima Karl Orban v tistem piskru na glavi še lepšo čeljust kot sicer pa da so na začetku ene carske stolpnice v puščavi pa da glavna protagonistka "Mama" dila drogo

v bistvu je mel že marsikje boljšo čeljust k pod piskrom

nasploh pri vsej lepoti k jo poseduje ga je bil greh dat v čelado za cel film

 

pa mi je bil sicer zelo zabaven film, sam fak no D:

Povezava do prispevka
Fuksija reče pred 52 minutami:

v bistvu je mel že marsikje boljšo čeljust k pod piskrom

nasploh pri vsej lepoti k jo poseduje ga je bil greh dat v čelado za cel film

 

pa mi je bil sicer zelo zabaven film, sam fak no D:

 

kaj si pa zdaj napisala modelčeka da te ni sram

 

Orbanova čeljust JE Orban. In če tipa celega skriješ v celofan in mu daš pisker praktično do nosa, kaj bo edini del, ki ga boš lahko občudoval?

 

čeljust

 

 

image.png.38e28df6fb32a44049f5df39627dd297.png

 

vs

 

image.png.03ec366db570d956f0f0364dae96a348.png

 

 

Povezava do prispevka

Jutri sem mislil it na Hrvaško za par dni. Itak čist na samo h kolegu na vikend, ne bom sploh v stiku z zunanjimi ljudmi, mi je pa jadnica, da mi bodo na meji za nazaj sitnarili, a se to lahko zgodi?

 

Torej naj grem al me bodo na poti nazaj lockdownal na meji in me pretepli s pendreki zaradi korone?

Povezava do prispevka
ĆAMIR reče pred 2 minutama:

Jutri sem mislil it na Hrvaško za par dni. Itak čist na samo h kolegu na vikend, ne bom sploh v stiku z zunanjimi ljudmi, mi je pa jadnica, da mi bodo na meji za nazaj sitnarili, a se to lahko zgodi?

 

Torej naj grem al me bodo na poti nazaj lockdownal na meji in me pretepli s pendreki zaradi korone?

Nič nebo, uživaj...

Povezava do prispevka

predvidoma boš to zvedel danes ob 16.00, sam imo za HR ne bo panike, bo pa za BiH in RS

 

 

 

also Galko

ti si kr govor kok si 100% straight

preostanek konzolca samo čaka, kdaj se bo naenkrat pojavil profil Galkova_punca

in bo spraševala za nasvete kaj ji je storiti, k je na tipovem fonu našla Grindr

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka

Kar je meni najbolj carsko pri Gostilni je ta random flow misli in postov, tko od nekih resnih filmov do trashy action cheesa do Orbanove čeljusti do lepih tipov do vprašanj biti ali ne biti peder do pro tipsov okrog vstopnice na Hrvaško zaradi corone.

 

vse v istem topicu in v razmaku 2 ur, seveda :D 

 

Pa so bili še bolj random twisti IMO, lahko bi še kaka fotka pizze ali hot doga iz hlač padla

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 urami:

Močno odsvetujem ogled filma Jagten oz The Hunt. Svinjsko težak in neprijeten film, meni med top 5 filmov ki mi je prov RL zamoril dan (še kak lep izdelek od von Trierja bi lahko prišel zraven). 10/10 film sicer, ampak rajši ne gledat.


Od von Trierja Breaking the Waves je še en tak... težek, neprijeten, ampak isto top... 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...