Skoči na vsebino

[uradno] Gostilna pri Konjzolcu


Priporočeni prispevki

Jaz osebno nabavljam hoferjeve, sistem imo imajo podoben, karamela je sladka za popizdit, vanilija je taka dost bland, imajo pa še neko zadevo z orehi, tisto je pa top, so pa posodice skor identične tem, isto gor piše koliko kalorij je v eni škatli.

 

Btw lidlov proteinski quark jagoda mi je pure sex, ostali so mi pa boljš hoferjevi, sem nek kokos probal pa ni blo ne.

 

Za zajtrk galko probaj tole:

 

proteinski jogurt (hofer/lidl) + banana + Weetabix Protein Crunch Original Cereals 450 g

Povezava do prispevka

Včeraj zvečer sem glih jedel proteinski puding vanilija ot Zotta. Sranje... Daleč najboljši od vseh pudingov mi je Lidlov proteinski lešnik. Pa sem lešnik vedno odlašal in jemal vanilijo in čokolado najprej. Noben mi ni niti primerljiv z okusom lešnika. Jogurti so tudi ok. Skute pa mi niso dobre (nisem pa sprobal vseh okusov). Enostavno mi pri skutah ne špila ne okus, ne tekstura za moje brbončice :D So pa vse te zadeve daleč najboljši način za posladkanje, če paziš na kalorije...

Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

Ne jem zajtrka, ker nisem homoseksualec. Moj prvi obrok je kosilo ob 12:30. Tako pač je v svetu posla in moči.

 

My man :D Zajtrk mi paše edino na dopustu, ko ti postrežejo celega fuka pod nos. Doma si ga nikoli nisem pripravljal, niti ne čutim absolutno nobene lakote prvih par ur budnosti.

 

Moj problem je, da cel dan komot zdržim na minimalno kalorij... zvečer tik pred spanjem pa bi komot požrl dnevno dozo hrane, čeprav čutim, da sem sit že po manjšem obroku za večerjo :(

Povezava do prispevka

Jaz se pa ob prebiranju foruma včasih res sprašujem, če kdo od mn3njalničarjev sploh še kaj seksa. Vse samo neke debate o igricah, nezdravi hrani, figuricah, filmčkih... Kot da smo neki geekovski najstniki. :) 
Tistih par uradnih deklin ima pomoje veliko boljše debate v njihovi izbi. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 9 minutami:

Ne morem verjeti kaki amater si. V sredo se jejo meniji, ker so v akciji samo ta dan! Pa kako sladico vzameš zraven in si na cca. 15€-20€ max, če se počutiš razsipno.


Ne nasedam na marketinške finte. Sploh pa ne v smislu, da me bodo omejevali glede na dan. Jem tisto, kar mi zapaše v trenutku odločitve. ;) 

Povezava do prispevka
gojc reče pred 11 minutami:

Vidiš DaCapo če bi tisto kolegico redno vozil na super sredo ti ne bi ušla v afriko.


Ma pusti budalo. Pred pobegom v Afriko je sicer še zadnjič poslovilno častila škampe (ker morska hrana je pač direkt za spolno moč), to je pa tudi to. Sploh nočem o tem debatirat. 6 mesecev bo tam, potem pa itak vem da bo po kolenih prilezla nazaj. Še moledovala bo za moje prijateljstvo!

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...