Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

Eno vprašanje. Prijatelj, ki je bil enega hipa nor na PS in igre... je sedaj nor na eno novo babo vmes gratal in mu gre po glavi vse drugo kot igre. Pa je rekel, da itak nebo več igral in bo počakal, če ga spet zagrabi na PS5. Pa ima PS4 pro, 2 joypada in Playstation Gold slušalke. Je rekel, če dobi vsaj 300€. Je toliko vredno? Jaz mislim, da z 2 kontrolerjema in slušalkami bi moral še tolko dobiti sedaj pred menjavo generacije?

Povezava do prispevka

gold slusalke niso vredne pol kurca nic

edino joystick je vreden 30 eur

 

ps4 pro pa 200 250

 

mislim sej ga lahko drzis gor fil casa in upas, sam niso to pravi cajti

 

jaz bi dal 200 brez dodatnega kontrolerja in sluisalke in 250 s slusalkami in dodatnim kontrolerjem, dva oglasa pac

ker vecina folk hoce  samo konzolo da igra fifo

Povezava do prispevka

Pozabil objavit včeraj - vse najboljše za polovico Abrahama, (ameriški del) Sony Playstation! 😁

 

image.thumb.jpeg.9f31682014586bce48ea485dd3d7fa4e.jpeg

Se še kdo spomni, kako je bilo pred 25mi leti, ko je ta konzola izšla ven?
Jaz, tedaj še 6-letni mulc, se spomnem samo to, kako jo je sosed dobil za rd.
Pa je za tedanji cajt bil največji car, ker je poleg tega imel še originalno igro Crash Bandicoot.
Zdaj, pred nekaj dnevi, pa sem čipiral mojo Playstation 1 - in preprost uživam v vseh ekskluzivah za ta sistem! :mafija:

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Takoj ob izidu me po pravici PS1 niti ni zanimal oz se niti ne spomnim da bi vedel zanj Sem ga pa nabavil ko je ven prišel FFIX in je bilo jasno da ne bo PC verzije. V PS1 in PS2 eri sem pretežno igral igre na PCju (Diablo 2 in WoW) in imel konzolo predvsem za JRPGje ki so bili v tistih časih res huda droga. Sredi PS3 generacije ko sem nehal igrat World of Warcraft sem pa popolnoma presedlal na konzole. 

Povezava do prispevka

Jaz v času izida tudi sploh nisem vedel da obstaja, niti ne vem če sem vedel sploh za katero konzolo za igrice razen gemboja. Pol ko sem začel recognizat neke reklame po teveju sem ful želel n64 ker so bile kul igrice gor, samo ni blo ne. Pol sem pa videl da lahko igraš Tomb Raider 3 na igrački playstation in je to bilo to, edina prava izbira, ni sploh debate PLAY STATION.

Povezava do prispevka

Kaksne igrice? Ne stekam fore. Anyway... pol sem itak zacel igrat bolj konzole kot PC.. pac za grafiko na PCju me je bollo k, ce pa so ble toliko boljse igre na ps1 ps2.. pol ko je prisel ps2, sem se kekita spoznal, ki mi je priporocal bratranca kateri mi je sheral par igric.. mislim.. to je blo se preden se ga je dalo cipirat.. takrat sem igral bolj specificne zvrsti in sem bil ful zadrzan do nekih novih.. pol me je njegov bratranec komaj preprical, da probam DMC, kao da je ala RE2 sam bolj akcija in mi blo takoj zakon... pol sem pocasi padu not in zacel igrat vsek kar moi je kdo rekel al sem prebral da je dobro... 

 

Najvec casa sem se upiral strategijam in rpgjem.. ala warcraf, starcraft, diablo.. pol ko sem igral starcraft 2 in diablo 3 so padle se zadnje obvire.. zdaj mi gre na kurac samo se tetris in solitare, ker to je blo edino kar je moj fotr igral in meni res ni slo takrat in se mi zamerlo.. ceprav tetris sem igral na gameboysu neki

 

Anyway... pizda trd sem bil, MGS in GT1 sm se ful upiral, pol so mi sosolci govorili kao to so ful hude igre, ceprav niso imeli ps1, pol sm si reku ajde da probamo in ko pades not je konc. Edino pizda mi je zal, da niswm igral RE na ps1. Prvi RE je bila komaj 2.

 

Drugace pa sem prej na PCju igral vecinoma, 2d arkade, 3d streljacine in arkadne dirkacine.. pa kaksne sportne nba fifa.. valda pol ko probas MGS, RE2 ipd se ti scupa

Povezava do prispevka

Ni bil ne hahahaha.. kaj tip se igra kej? Vem, da tarkat je bil sekar clan. Sem precej bolj skuliran od tebe hahaha

 

Dobro sej tudi ti. Ti, se spomnem, si mi bil se bolj clan, neka mrga, ki igra igrice, se si bil nek simpaticen, pol idej, energije, se spomnem, da sem se vstrasil, da si gey, tolik osi bil clan hahaha.. 

 

Nene zajebancijo na stran, takrat si mi bil legenda. Se ko si govoril, da  boste zrihtali uno stran konzole-slovenija ipd... pa se si mi posodil Berserk najjaco anime risanko ever.. sem imel nek respect do tebe.. no sej ga imam se, sam zdej si star in zatezen neki brezveze sam jebiga, sej vem da v resnici si dobricina in tle online neli glumis, kot vsi pac

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 6 minutami:

Ni bil ne hahahaha.. kaj tip se igra kej? Vem, da tarkat je bil sekar clan. Sem precej bolj skuliran od tebe hahaha

 

Dobro sej tudi ti. Ti, se spomnem, si mi bil se bolj clan, neka mrga, ki igra igrice, se si bil nek simpaticen, pol idej, energije, se spomnem, da sem se vstrasil, da si gey, tolik osi bil clan hahaha.. 

 

Nene zajebancijo na stran, takrat si mi bil legenda. Se ko si govoril, da  boste zrihtali uno stran konzole-slovenija ipd... pa se si mi posodil Berserk najjaco anime risanko ever.. sem imel nek respect do tebe.. no sej ga imam se, sam zdej si star in zatezen neki brezveze sam jebiga, sej vem da v resnici si dobricina in tle online neli glumis, kot vsi pac

Ma z bratrancem smo izgubili stike in nimam pojma če je še vedno v sceni. Po moje se je ful bolj zresnil kakor mi XD

Also, ne stoj mi kvarit forumski image. :D

tomazek reče pred 3 minutami:

:D star in zagrenjen

 

tenddor.gif.caec16d7934e915effc439b20174bc62.gif

Tole.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 8 minutami:

Ni bil ne hahahaha.. kaj tip se igra kej? Vem, da tarkat je bil sekar clan. Sem precej bolj skuliran od tebe hahaha

 

Dobro sej tudi ti. Ti, se spomnem, si mi bil se bolj clan, neka mrga, ki igra igrice, se si bil nek simpaticen, pol idej, energije, se spomnem, da sem se vstrasil, da si gey, tolik osi bil clan hahaha.. 

 

Nene zajebancijo na stran, takrat si mi bil legenda. Se ko si govoril, da  boste zrihtali uno stran konzole-slovenija ipd... pa se si mi posodil Berserk najjaco anime risanko ever.. sem imel nek respect do tebe.. no sej ga imam se, sam zdej si star in zatezen neki brezveze sam jebiga, sej vem da v resnici si dobricina in tle online neli glumis, kot vsi pac

 

Hahahaha epic post :)))))

 

Kekit je bil drgač men top 5 najlepših tipov, ki sem jih do takrat videl v rl, in sem UPAL da je gey

Povezava do prispevka
Galko reče pred 5 minutami:

 

Hahahaha epic post :)))))

 

Kekit je bil drgač men top 5 najlepših tipov, ki sem jih do takrat videl v rl, in sem UPAL da je gey

Pizda jaz kdaj fantaziram, da bi Galko in KeKit igrala tekken al stric fajter, da se izzivcirajo in jim una wannabe gay energija pride na dan in pol se v svicu in blatu primeta zaprav v proper ufc jujitsu prijeme.. za to bi celo placal, ker pomoje konstitucoje je podobna, una wannabe gay, samo jebiga picke so mi bolj vsec, moska energija in domislija je tam tam.. to bi bil res hud Proper moski fajt..  =)))))) 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...