Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 2 minutama:

...dokler ne pride ps5!!!!

Kaj pa, če še tega ne uspeš dobit in boš na suhem tam do januarja, februarja 2021?

 

Jaz bom tudi zdaj moral v bolj resno akcijo glede PS5. To edino naročilo, ki ga mam na Mimovrste mi deluje daleč od ziher. Pizda jaz mislim, da bi vsaka poslovalnica teh večjih trgovcev morala dobiti vsaj par kosov za na polico dat.

Povezava do prispevka

Maaa sem sekar optimist z BigBamgom.. ce bodo zahinavli bom probal sreco day 1 malo na okoli.. ce pa res ne dobim.. bom kupil xbox sex oz. Sexa bom kupil vrjetno ze prej, ce ga dobim, tako da bom igral cyberpunk al neki, CoD, AC, ni panike... ce pa niti tega ne dobim.. jebiga mi ni usojeno... mogoce bom zacel razmisljat na nov PC.. ceprav.. zdej te nove graficne rtx3080 in ryzen 9 5900x je sekar ql.. sam pizda to je ze 2000 2500 z davkom in teh graficnih se ne dobi.. vsaj da kupim novo kisto, osnovno, procesor, rame in ssd pci 4.0 al kaj je.. pol graficno lahko kupim drugic

 

ma ja 2000 brez davka bom moral dat za nov pc.. sam upam, da komaj nekje 21/22 ko bo vse preverjeno in mogoce kaksen popustek

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Jaz mam na srečo vredi PC pa bo za ta čas. Bom pa vseeno nekak probal ubost PS5, ker bo kar nekaj naslovov, ki bi jih raje igral s kavča. Saj PC lahko leže igram, ampak moram bit nekak postrani in tudi ni fajn več ur, pa še refleksi so leže dosti slabši :D Valhalo bi jaz kar na PS5 najraje, med tem ko Cyperpunk mogoče res na PC vdarim, če nebom dobil PS-ja.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ja Cyberpunk bi tudi jaz raje na pceju.. ampak more bit proper.. tako da raje 500 eur za konzolo kot 2000 za pc

 

Zdej imam nek star procesor i7 4790k al koj k je.. in 1070.. tako da.. nekakk se gre.. v najhujsem primeru bom igral na tem.. ne vem za preigrat bo ampak lahko pozabim na 60fps v cyberpunku na 1080p, mislim, mogoce bo sam vec kot medium ni pogojev.. sicer pa v najhujsem primeru gonim vse v kurac in igram Destiny 2 na pcju... 

Povezava do prispevka

Maja 9 ur haha se vec.. ne res to je neko cudno leto ne igram neki.. to leto ni blo neki ful iger, ki so me zanimale.. sm igral neki D2 in CoD na pcju, to vem da sem igral ful nazadnje.. pol sm igral TLOF2 in od takrat skoraj nic... 

 

Ne vem kako sem lahko, sem razmisljal tudi jaz o tem in mi ni jasno al ker ni nekih iger al ker sem imel neke druge skrbi al kombinacija obojega.. al sem se postaral in postal ko KeKit pizda ja... to se se najbolj bojim haha

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 minutama:

Kolikor so objavili system requirements za Cyberpunk sploh ni bil visok. Mislim, da boš lahko komot igral. Še priporočljiv ima genau isti procesor kot ga imaš ti, grafo pa še slabšo :D

 

cyberpunk_2077_minimum_recommended_specs_system_requirements.jpg.104cdc0c20bbf252956d148e69b5656a.jpg

Ma ja.. sej dejansko sem kupil "novo" graficno ravno za to igro.. sam pol so prestavli pedri

 

Jaz upam, da bodo nove konzole imele dobro podporo za M+K.. misim sej ni panike, sam zdaj sm se navadil na M+K in ce imas to in 60fps na next gen konzolah zna bit kar ql izkusnja pomoje

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

Jaz upam, da bodo nove konzole imele dobro podporo za M+K.. misim sej ni panike, sam zdaj sm se navadil na M+K in ce imas to in 60fps na next gen konzolah zna bit kar ql izkusnja pomoje

 

Vidiš jaz pa se ravno tega ne morem navaditi. Nekoč sem bil čisti PC player in sem zaničeval joypad, kako je beden, počasen, nemogoč za igrat... Potem par let nisem nič igral in nabavim PS4. Se navadim na joypad in sploh ne igram PC. Sedaj sem nabavil PC in sploh ne znam igrat z miško in tipkovnico, pa tudi na PC igram vse na joypad. Ampak OK, jaz ne igram kompetitivnih iger kot ti. Tam nebi mogel bit konkurenčen.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ma ja.. ne vem.. sej tudi jaz ko sem igral na joypad sem ful obvladal i nko swm sel nazaj na M+K je blo cudno, sam ne vem.. ma oboje je ql.. za oboje rabis kaksen tesen, da se ponovno navadis.. sam pac M+K je malo hitrejse in bolj natancno.. ne vem lazje je dajat headshoote z misko.. ma ne gre se za competitive.. tudi ko igram SP.. z M+K imas vse tipke bom pri roki oz razne kombote menije, pa lahko si vse persolaiziras.. pa bolj natancen si u misko oz.. lahko si natancen tudi z joypadom, sam rabis malo vec casa za namerit.. ne vem zdaj ko igram RE3R sploh ni panike dajat headshoote zombijem ko sem igral RE2R z joystikom sem prav svical, da ne falim ko so majali z glavo ;)

 

Pac M+K je OP

 

CoD igram na ps4 in sem noob klinci me rejpajo, ce igram na M+K se lahko ze dajam z Majekom npr haha

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 38 minutami:

 

Folk te lahko posname in pošlje posnetek @Sony. Folk je mal narobe razumel vseskup. Glede na to kolk je folk toxic na chatu nič čudnega da so implementiral to možnost. Se bo morda folk začel lepše obnašat do drugih.

 

Samo to bom rekel

 

Snitches get stitches

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 32 minutami:

spet en noob kveščn. a če maš nek špil na ploščku lahko brez problema kupiš dlc na ps storu pa bo delalo al..?

 

oziroma kako je na splošno z game expansioni in dodatki, a nikol ne dobijo ploščkov?

 

Jop, samo mora bit ista regija. Ce je ploscek uk, mora bit dlc kupljen na uk storu. Ce je us - us, ce je eu - eu, etc

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...