Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

Zgleda pripravljajo teren za PS5, itak umikajo prodajo iger za Vito in PS3 iz Stora, ne bo več, spiska  priljubljenih al kaj so, wish lista?, to je men največji minus, ker sem vedno najprej tja pogledal, ko so bili kakšni popusti... verjetno bo do izida PS5 še kar nekaj kaosa, pa še pol neklaj časa, mogoče pa spet pride do kakšne napake in bo spet po nesreči kak PS5 špil free, ali pa po nižji ceni :fun:

Povezava do prispevka

Jaz tudi tega nikoli nisem koristil :) Appa niti posnel nikoli, niti nikoli uporabljal online servisa. Samo preko konzole vse. Z appom je pred leti kolega celo imel neke težave, ker je bil prijavljen v njega in ga je nekaj konzola jebala... al nisva mogla nastavit primary account al nekaj. Šele kasneje sva videla, da je očitno app kriv, ker ko ga je pobrisal, je vse šlo naprej brez problema.

Povezava do prispevka

@Majek poskusi izklopit "lokalizacijo" v Windows. Settings/Location 
Greš pa na https://store.playstation.com in se logiraš s PS4 accountom (email, geslo). Meni deluje že od nekdaj, nobenih SLO strani.. 

Če pa ti slučajno še vedno vrže .SI podstran, pa izberi regijo ročno, npr. za PS plus en-us account:
https://store.playstation.com/en-us/subscriptions

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Majek reče pred 5 urami:

Jaz na PCju itak ne morem nič več nabavit.  Karkoli hočem na playstation.com mew vedno meče na slovenske strani, četudi sem prijavljen z ameriškim računom. Sploh za ps plus vedno popizdim. :/

 

Men dela brez problema v Chromu in novem Edgu. Sej maš spodaj izbiro države če ti slučajno avtomatsko skače na slovenijo.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

PS+ igre so tvoje, ko jih daš v knjižnico in dokler imaš aktivno naročnino na PS+, če prekineš ne delajo več, dokler spet ne aktiviraš naročnine... če igro pozabiš dodat v času, ko je na voljo v PS+, si pač zamudil priložnost za vedno.

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

Ta nov PlayStation store je res en shitshow. Firefox/Chrome/Edge povsod isto, ce grem na Games -> PS Plus me fukne na /si-si/, tut ce 100x spodaj zamenjam na US me vedno na /si-si/ vzre. Ce na roke popravim v URLju na /en-us/ potem vidim igrice, ki so v PS Plus ampak ce kliknem na "Download now" dobim /si-si/ 404 error, lahko pa desni klik in kopiram URL in potem v URL vrinem not /en-us/ in potem pridem dejansko do igrice, kjer me spet caka gumb "Buy Download" :rofl: Preko njega spet ista zgodba in na koncu le pridem do "Included with PS Plus" in gumba "Add to library".

 

BTW za Bugsnax https://www.playstation.com/en-us/games/bugsnax/ ni nikjer gumba za "Buy download" :rofl: oz. "Add to library" ceprav pod linkom do strani igrice pise "Don't own a PS5 yet? Add Bugsnax to your game library and it'll be saved for as long as you're a PS Plus member."

 

Sony :avadodo::ododava:

Povezava do prispevka

Meni te težave tudi niso nič preveč čudne... Če imate preko US računov itak delate nekaj "nelegalno" in Sony to poizkusi preprečiti. Pa ne, da bi zdaj bil proti temu, ker imam sam tudi en US account, ampak to pač ni v njihovem interesu. Še dosti bolj sem se moral fukat pri Microsoftu z VPN-ji in kaj vem čim vse, da sem usposobil Xbox Gold in Game Pass...

 

Je sploh kdo od vas probal preko US VPN-ja it na to stran? Po moje ne bi bilo problemov.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 12 minutami:

PS5+ igre bodo na voljo po 19. 

  Pac napisan majo da jo lahko dodas v library pa je ne mores.

 

Bessie reče pred 12 minutami:

Drgač ti slo shop ponuja ker pač imaš slo ip...

No shit sherlock.

 

tomazek reče pred 11 minutami:

in Sony to poizkusi preprečiti

Zakaj imajo potem spodaj gumb za izbiro drzave? Redirect na store tvoje drzave je mehanizem, ki naj bi ti uporabniku pohitril in olajsal dostop do stvari, ne pa zakompliciral. Ko ti enkrat rocno izberes drzavo (da sploh ne omenim da si VPISAN v stran z US racunom) te nebi smelo vec redirectat, to bi moral bit jasno vsakemu. Ko bom sel pa na dopust, me bo pa na romunski PS store metalo :rofl: Ti grdi grdi Romun, nikamor ne gres!

 

 

Pac ne gre za nic drugega kot malomarnost Sonya, da sploh ne omenjam nepreglednosti in splosne neuporabnosti storea v primerjavi s starim. Res neverjetno ampak niti trohice hvale si ne zasluzijo s tem. Upam da jih cim prej sreca pamet.

 

 

4PApkGK.jpg

Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 23 minutami:

Ne uporabljat zgornejga menija za navigacijo, shop je samo spodnji, vse ostalo te po PS pagu premetava. Tud če v shopu scorlaš dol na une abnormalno vlke ikone so spet linki na navadne page.

 

image.thumb.png.1d36c354c1b1fbc45c18ae75d5470c65.png

Sej je isto, ce hocem prit do PS Plus naslovov je potem nizje link na isto mesto z istim redirectom.

 

edit:

So pa vmes tudi te igrice iz PS Plus na seznamu, mogoce tam link potem dela ok, bom naslednji mesec videl : D

Povezava do prispevka

Do PS+ iger prideš preko gumba subscriptions, spodaj gumb PS+ pa res fukne na neko slo stran zmer ki niti na SLO PSN računu ne ve da imam že sklenjeno PS+ naročnino lol. Potem Library je sicer malo boljša zadeva ko prejšnji download list ampak spet brez searcha in če imaš ful iger moraš skrolat ko budala da prideš do željene igre... Ravno tako ne moreš filtrirat ven demo/beta verzij tak da je vseskup res čist popolnoma nepregledno.

 

Pa za android še vedno ni nove aplikacije na googleplay, sem si pa kar namestil apk ki deluje.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...