Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 33 minutami:

11:30

Fak... vidim, da res imamo čist različne okuse za sliko. Meni pa je tista temačna s čistimi barvami in črnino na levi neprimerljivo boljša od one osvetljene kjer mi barve dejansko delujejo sprane zaradi svetlobe na desni. Ti temni deli so mi na OLED fantastični... v kakem temačnem filmu tudi fantazija :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 12 minutami:

Fak... vidim, da res imamo čist različne okuse za sliko. Meni pa je tista temačna s čistimi barvami in črnino na levi neprimerljivo boljša od one osvetljene kjer mi barve dejansko delujejo sprane zaradi svetlobe na desni. Ti temni deli so mi na OLED fantastični... v kakem temačnem filmu tudi fantazija :D

Sam meni naprimer, ko kaze vse ostale slike mi je CX boljsi, sploh une zvezde v vesolju od Gravity ko se jih vidi vec, pa barve vsega, celo premikanje unih vozil, vse je boljse.. razen una tema v od GoT, mi je boljse na Samsungu, pa tista plaza na koncu ajde.. pac CX mi je boljsa slika za skoraj vse, sam v igri pa mi je prevec temna jebiga, to mi ni ql..

 

Povezava do prispevka
Super Km3t reče Pravkar:

A se da na globalnem nivoju izklopit oz. prilagajat aim acceleration, al je to zgolj odvisno od špila?

 

Sem igral Uncharted 4 k ma accel. in sem se jebal 100 na uro brez aim assista, medtem ko mi je Uncharted 1 s flat aim sensitivityjem totalen breeze.

Odvisno od špila

Povezava do prispevka

Mene pa zanima ali se bo potem na PS5 dalo videti moj library iz PS4? Al kako bo to. Moram priznati, da nimam pojma katere vse igrem sem tokom PS4 kupil in kaj vse sem dobil preko PS+ naročnine in če bom večino teh iger lahko igral na PS5 bi bilo fino to nekje videti tudi kasneje. Se zgodi, da je kdaj kaka igra na katero niti ne pomisliš in jo zdaj vidiš v Library ter namestiš in igraš... sam pa se je nebi spomnil, da si jo lastiš. Ker danes namerava it spucat PS4 Pro, da ga lahko predam drugemu, ki ga je rezerviral. In ko bom naredil full initialization je menda konec z mojimi podatki na napravi, kar je seveda tudi namen.

Povezava do prispevka

Saj zato me zanima, ker nimam pojma, saj recimo nisem imel PS3 in nimam pojma kako je bilo ob prehodu. S tem, da tudi to ni niti podobna zadeva, ker takrat ni bilo backwards kompatibilnosti, sedaj pa bo. Zato bi bilo fajn imet potem tudi v PS5 knjižici igre iz PS4, ki jih bom lahko igral na PS5. Verjetno tudi ostali ne poznate čisto vseh iger, ki jih imate sedaj v knjižici direkt iz glave povedat.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

Mene pa zanima ali se bo potem na PS5 dalo videti moj library iz PS4? Al kako bo to. Moram priznati, da nimam pojma katere vse igrem sem tokom PS4 kupil in kaj vse sem dobil preko PS+ naročnine in če bom večino teh iger lahko igral na PS5 bi bilo fino to nekje videti tudi kasneje. Se zgodi, da je kdaj kaka igra na katero niti ne pomisliš in jo zdaj vidiš v Library ter namestiš in igraš... sam pa se je nebi spomnil, da si jo lastiš. Ker danes namerava it spucat PS4 Pro, da ga lahko predam drugemu, ki ga je rezerviral. In ko bom naredil full initialization je menda konec z mojimi podatki na napravi, kar je seveda tudi namen.

 

https://library.playstation.com/recently-purchased

 

kako bo na PS5, pa še nismo videli :D

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 1 uro:

Ampak tega na konzoli ne moreš videt, samo v spletnem storu? Se mi zdi, da na konzoli kaže samo PS4 igračke. Drugače spletni store bo pomoje ostal kar isti, al? 

To sem store library mislu, ja. V PS4 Libraryju vidiš sam igre za PS4. Maš prav.

 

tomazek reče pred 1 uro:

Saj zato me zanima, ker nimam pojma, saj recimo nisem imel PS3 in nimam pojma kako je bilo ob prehodu. S tem, da tudi to ni niti podobna zadeva, ker takrat ni bilo backwards kompatibilnosti, sedaj pa bo. Zato bi bilo fajn imet potem tudi v PS5 knjižici igre iz PS4, ki jih bom lahko igral na PS5. Verjetno tudi ostali ne poznate čisto vseh iger, ki jih imate sedaj v knjižici direkt iz glave povedat.

Po moje boš imel v game library tudi igre za PS4, jop.

Povezava do prispevka

Si pa upate tvegat :D Jaz sem pri nekemu prodajalcu, pri kateremu sem naročil Cyberpunk, dobil 5 minutni rant, ko sem omenil, da itak še tisti dan dobim PS5, kako bo za Slovenijo samo 30 PS5, in da sploh ne bom dobil, kako ljudje naročajo pri večih trgovcih itd. :D I was like.......ok :D Hope he's wrong :D Če je Igabiba potrdila Slinchu, potem bi moral tudi jaz dobiti :D

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 8 minutami:

Si pa upate tvegat :D Jaz sem pri nekemu prodajalcu, pri kateremu sem naročil Cyberpunk, dobil 5 minutni rant, ko sem omenil, da itak še tisti dan dobim PS5, kako bo za Slovenijo samo 30 PS5, in da sploh ne bom dobil, kako ljudje naročajo pri večih trgovcih itd. :D I was like.......ok :D Hope he's wrong :D Če je Igabiba potrdila Slinchu, potem bi moral tudi jaz dobiti :D

 

Jaz se vedno svicam, tako da

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 24 minutami:

Nope, pomoje so imeli tako zanič bazo/infrastrukturo za PS3/Vito, da so vse skup raj skenslal. Po novem bo PS3/Vita store na voljo le na PS3/Vita konzolah. Nič več online, prav tako tudi library.

tole smo dobil mail, mi je bilo še čudno, da retronostalgiki nič ne jamrate :D

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 19 urami:

Jamram sam pri sebi :D Bolj je problem, ker je PS3 store app počasen in skoi meče ven timeoute, in je skorajda nemogoče nekaj kupiti.  Vita store kar lepo dela, tako da tam ni panike.

Še vedno se da videt ves stuff, samo manualno moraš iti na link "download list" :D 

Povezava do prispevka
Ezoterik reče Dne, 16. 10. 2020 at 17:23:

 

Sej so, high end LGji so FALD IPS. LG NANO90... Mešani uspehi so, sicer jim do določene mere ratuje vsak let narest napredek, ampak je očitno še zmer tehnološki zaostank.

 

Ta model specifično. 

 

https://www.mimovrste.com/televizorji/lg-65nano913na-4k-uhd-led-televizor-smart-tv

 

pa res - nisem vedel za tega, da je IPS...bravo LG

 

drugače pa opažam, da 4K LCDje počasi umikajo iz high end segmenta, al se samo meni zdi ?

Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 4 urami:

2 meseca obresti na 400 EUR pri 0,15% obrestni meri se res splača zahtevat in vztrajat ja, naredi vso razliko tega sveta.

 

It was a joke. ;) Ni panike, ce ne dobim, ker tudi PS4 ze od marca nisem uspel proper prizgat. Ce pa dobim oba placana, bom posheral odvecno prednarocilo med rumene brate.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...