Skoči na vsebino

[PS4] PlayStation 4


Priporočeni prispevki

shure reče Dne, 20. 10. 2020 at 11:47:

Meni piše na Amazonu FR dobava od 28. novembra do 1. decembra. Bastards... Kdo je še naročil od tam? 

 

Pomoje nas je dosti v teh letih, ko nam tisti dobiček od skalpanja ne prinese toliko veselja, kot limanje slik klošarjem, ki bodo brez PS5 do marca.:D

 

jaz sem dobil preorder v drugi rundi na amazon.fr, sam je delivery time se zmeri 25-26.11

Povezava do prispevka

To maš zdaj težave, ko menjajo dizajn, poskusi v kakem drugem browserju, men v Operi ne dela prijava, v Edge mi odpre novo trgovino v Chromu pa staro...:fun:

 

Edit, sem zdaj šposkusil in mi tudi v opera dela, ta nova. Mogoče mal refrešaš stran in bo Ok.

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka

https://psprices.com/region-si/index

 

Prejšnji teden slovenski store še ni bil na voljo, kolikor vem :D Danes sem pa dobil reklamo za premium features, spodaj pa pripis 

 

Navedek

If there are suggestions on what functionality needs to be added — send us an email.

 

Pošljem email, če lahko doda še za Slovenijo. 32 minut kasneje mi odgovori:

 

Navedek

 

  • Račka +1 3
  • Na jagodo +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Kastor reče pred 3 minutami:

Ja pizda končno en legit psnow lineup <3

 

- f1 2020

- injustice 2

- rage 2

- my time at portia

- Kingdom come deliverance

- Warhammer Vermintide 2


Meh, dve (rage 2 in Kingdom: Come deliverance) od šestih imam že kupljene -_- 

uredilo bitje XEcutIor
Povezava do prispevka

Iz istega acc ne ampak kot je rekel tomazek isto igro, ki je bila kupljena z enim acc lahko istocasno igras na dveh konzolah z dvema razlicnima acc, ce sta povezana kot pravi tomazek.. tako da.. naredit nov acc ni problem

 

Lahko pa tudi igras iz istega acc na dveh konzolah.. eno imas doma drugo nekje drugje.. sam ne istocasno, logicno ne mores bit istocasno logiran v isti acc na dveh mestih to je skoraj povsot tako

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...