Skoči na vsebino

Formula 1 S2020E2


OBELIX

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče Dne, 21. 4. 2021 at 16:51:

Vid, če slučajno še kaj pošpegaš sem,- poslušaj, ti si jebeni kralj. :ododava:

:ododava:

Tole je daleč najboljši članek, kar sem jih prebral v SN. 

 

Kapo dol Vidu, lepo je prebrati, da trud, vztrajnost, zanos... lahko prinesejo takšne rezultate. Držim pesti, da bo lahko Formulo 1 delal tako dolgo, kot si bo želel. Bravo!

Povezava do prispevka
dandzo reče Dne, 25. 4. 2021 at 0:00:

 

Sem pogledal par replayev. Jasno mi je zakaj sem se zatreskal v ta šport. Če bi začel gledati F1 5 let nazaj verjetno nebi bilo tako. Alesi, brez čelade na sredini proge pije vodo, ostali mimo njega 200 km/h :D  

Povezava do prispevka
Navedek

Formula 1 is set to debut the Sprint Qualifying format at three Grands Prix in 2021, following an agreement reached between the FIA, Formula 1 and all 10 teams on the grid – with two European venues and one non-European one set to host the format, with those venues to be announced in due course.

 

Sprint Qualifying will see the drivers battle it out over 100km on Saturday afternoons of the selected Grand Prix weekends, with the result from Sprint Qualifying then deciding the starting grid for Sunday’s full distance Grand Prix.

 

The new format will also see the grid for the Sprint Qualifying decided on Friday afternoon, using the current qualifying format, with cars entering Parc Ferme conditions from the start of Friday qualifying – while there’ll be one 60-minute practice session on both Friday and Saturday mornings.

 

Povezava do prispevka

2021 Formula 1 Portuguese session timings in Europe

 

Friday 30th April 2021

Free Practice 1: 12:30 - 13:30 CEST

Free Practice 2: 16:00 - 17:00 CEST

 

Saturday 1st May 2021

Free Practice 3: 13:00 - 14:00 CEST

Qualifying: 16:00 - 17:00 CEST

 

Sunday 2nd May 2021

Race: 16:00 - 18:00 CEST

Povezava do prispevka

V FP3 so vsi imeli kar precej težav s prometom, kar sm uspel videt, tako da IMO bo kar ogorčen boj za pole med Lujzom in Maxom in razlika bo sigurno manjša kot 2 desetinki. Pa Alpine preseneča za zdaj že cel vikend, bomo videli kako bo na qualijih.

Povezava do prispevka
dandzo reče pred 29 minutami:

Pa zanimivo je tudi, da so bili casi v Q2 precej boljsi, ce sem prav videl. Je bil kriv samo veter, ki se je v Q3 malo ojacal?

veter + temperatura asfalta je padla

 

so pa letošnji bolidi neverjetno občutljivi na močan veter... cajti med Q2 in Q3 so padli za več kot sekundo in pol. Russel bi bil s časom iz Q2 na 7. mestu v Q3 lol.

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
Shadow reče pred 2 urama:

zanimivo da Max ni mogu pole vec blizu 1.18.2xx , kokr je seu u prvo k so mu zbrisali

 

ni bilo tako, da bi ob morebitni naslednji vožnji izven steze fasal kazen na štartni listi,- potem pa enostavno ni hotel razkirat?

 

je bil pa po koncu kvalifikacij besen kot ris,- ne bi bil rad danes na team debrifingu. :D

Povezava do prispevka
Gost
Tema je zaprta za nadaljnje odgovore.
  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...