Skoči na vsebino

Slovenska nogometna reprezentanca


Jude

Priporočeni prispevki

  • 2 mesca kasneje...
  • 2 mesca kasneje...
Jude reče pred 1 uro:

Napoved za danes: Izredno nizke temperature in umetna trava v Astani Slovencem preprečila uspešen začetek kvalifikacij

 

teško je 

 

also:

 

Tekma bo prav posebna tudi za selektorja Matjaža Keka. Ta sicer ne da veliko na statistiko in je popolnoma osredotočen na naslednjega tekmeca. A štajerski strateg bo danes postal selektor, ki bo največkrat vodil Slovenijo. Do tega trenutka si je prvo mesto delil s Srečkom Katancem, oba sta izbrano vrsto vodila po 89-krat, danes pa bo Kek praznoval pravi mali jubilej, in sicer 90. tekmo na klopi Slovenije. 

Povezava do prispevka
  • 5 mesecev kasneje...

Predsednik NZS, Radenko Mijatović in selektor ženske reprezentance Borut Jarc sta na predlog selektorja Jarca dosegla sporazumno prekinitev sodelovanja, kar pomeni, da se Jarc po petih letih in osmih mesecih poslavlja s klopi ženske reprezentance.

 

Evo Jarc na razpolago za selektorja moške ekipe ;)

Povezava do prispevka
  • 1 mesec kasneje...

Odlično vzdušje je bilo, združeni navijači so vodili navijanje, finski sektor je bil poln in so navijali za svoje. Bila je tudi neka animacija pred štadionom, pa policijski orkester je odigral himni. Kar na nivoju vse skupaj.

Zelo sem vesel za Janžo in njegov prvi gol za reprezentanco. Zaradi tega imamo s Finci boljši medsebojni izid, sem se pogovarjal z njihovimi navijači po tekmi in jih je to res potrlo.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Super tekma je bila. Suveren prvi polčas, Finci niso imeli za burek, morda najboljši polčas v zadnjih 10+ let. V drugem nerazumljiv padec, morali bi to boljše odigrati, Finci so nasm stisnili na našo polovico, tudi koncentracija je padla in naši so delali res nerazumljive napake. Super za clean sheet in da smo malo dvignili število danih golov, nikoli se ne ve v tako izenačeni skupini. 

Povezava do prispevka
Kosinus reče pred 1 uro:

Meni je bilo zanimivo, ko je Kurtić prišel v igro, je začel nekaj komandirati, so ga ostali samo gledali, kaj je zdaj to.

Drugega polčasa nisem gledal, so ga pa v studiu po tekmi hvalili oziroma ga je ful hvalil Mišo Brečko :D

 

Niti Kurta ne more več preobrnit te barke v kontra smer.

 

Hvala bogu, da je reprezentanca spet relevantna, se pa sam ne morem več nahajpat, preveč je blo razočaranj v teh zadnjih 13-14 letih.

uredilo bitje Jude
Povezava do prispevka

Jaz sem še kar miren pred to tekmo. Enostavno delujemo suvereno, torej lahko premagamo samo sami sebe, ker S. Irci so res slabi, tako ubogih še nisem videl. 

Kek gonna Kek najbrž, zato ista postava. Škoda ker ni prostora za Lovrića, tip je nekakšen Ačimović. Boljši od enih iz prve postave, kjer pa mu nekako ni prostora.  

Samo da ne bo kake bruke... 

Povezava do prispevka

Fak, kako grda tekma včeraj. Težka, rovovska. Važne so tri pike, ampak, jebemu, da niso probal po rdečmu kartonu vsaj malo višje držat žogo, ne pa na lastni polovici, kjer smo si parkrat sami zakompliciral lajf.:confused:

 

Ok. Smo v fazi, ko nas pika proti Kazahstancem pelje na EP ampak še lepše bi bilo v Kopenhagnu zrihtat vozovnico.:mafija:

Povezava do prispevka

In še bolj smešno je,ko Kek govori o nekem pragmatičnem pristopu, za katerega je on kriv in je bil načrtovan.🙄 Včasih so Italijani  igrali neprebojni bunker, ko tekme res niso bile lepe, ampak si vedel, da se za rezultat ni potrebno bati, ko je bil gol bolj varen kot švicarska banka.

Mi včeraj smo pa odigrali, ko pičkice in še malo pa bi skoraj kakšen gol fasali. In to proti mrtvim S.Ircem, ki jim rezultat ni štel in so del tekme odigrali z igralcem manj. To pa so brukice. Jaz sem bil zelo razočaran nad včerajšnjo predstavo. In to samo kaže, da moramo še ogromno stvari postoriti. Ena lastovka še ne prinese pomladi in tudi neka štrašne euforije ne bo, če bomo igrali tko kot smo včeraj,ker nas bo vsak malo bolj resna  reprezentanca pregazila, kot plitev potok, sploh če odrežeš Šeška in Špokija.

Povezava do prispevka
Bog in batina reče pred 5 urami:

In še bolj smešno je,ko Kek govori o nekem pragmatičnem pristopu, za katerega je on kriv in je bil načrtovan.🙄 Včasih so Italijani  igrali neprebojni bunker, ko tekme res niso bile lepe, ampak si vedel, da se za rezultat ni potrebno bati, ko je bil gol bolj varen kot švicarska banka.

Mi včeraj smo pa odigrali, ko pičkice in še malo pa bi skoraj kakšen gol fasali. In to proti mrtvim S.Ircem, ki jim rezultat ni štel in so del tekme odigrali z igralcem manj. To pa so brukice. Jaz sem bil zelo razočaran nad včerajšnjo predstavo. In to samo kaže, da moramo še ogromno stvari postoriti. Ena lastovka še ne prinese pomladi in tudi neka štrašne euforije ne bo, če bomo igrali tko kot smo včeraj,ker nas bo vsak malo bolj resna  reprezentanca pregazila, kot plitev potok, sploh če odrežeš Šeška in Špokija.

Ma dobro, igra je bila obup, ampak v tem trenutku lahko tudi to odpustimo. 4 zaporedne zmage, na zadnjih 14ih tekmah 1 poraz, prvo mesto na lestvici. Precej več dobrih kot slabih stvari v tem trenutku. Je pa prav, da se tudi kritizira, ko je to potrebno. Tudi za včerajšnjo "igro". Ampak ne more biti kritika na prvem mestu v tej odlični situaciji. 

Fak, kako naj dočakam 17.11. :panika:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...