Skoči na vsebino

[PS5] Returnal


gojc

Priporočeni prispevki

Ok spil je zame trenutno neigralen...danes 4x crash po uri pa pol ali dveh in to na res dobre rune...Sicer sem še v prvem biomu sam vseen, zbildan lepo, se kaksen stranski stage in potem gremo na bossa...zmrzal in lep lp error 108255-1. Prov stran vrzen cas.

 

Edit: rebootal ps5, rebuildal db, pofental prvega bossa, prisel v biom 2, tam se malo haral...so far so good, nobene zmrzali...

uredilo bitje Perza
Povezava do prispevka

Evo tudi jaz 1. Akt ou 3 boss

 

Pizda samo ce he Gatsu natedu 4. Bossa tako hitro in jaz 2. In 3. Iz prve

 

Tle ruba da Bitsu obrne igrco v prvem poizkusu.. ki teoreticno se bi dalo. Ce gres lepo posaci in prej prestudiras powerupe in malo stvari 

 

Miali 1 act he duable za Bitsuja..

 

Sam mores imet vimbrc healtha, potionse in po moznosti uneha aszronauta za revive

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 7 minutami:

Evo tudi jaz 1. Akt ou 3 boss

 

Pizda samo ce he Gatsu natedu 4. Bossa tako hitro in jaz 2. In 3. Iz prve

 

Tle ruba da Bitsu obrne igrco v prvem poizkusu.. ki teoreticno se bi dalo. Ce gres lepo posaci in prej prestudiras powerupe in malo stvari 

 

Miali 1 act he duable za Bitsuja..

 

Sam mores imet vimbrc healtha, potionse in po moznosti uneha aszronauta za revive

Dobri stari bigboss82, ko pade v igrico in pol na telefon tipka kot da bi namesto prstov mel hlode :D

Povezava do prispevka

Fak sesu me je en mini šef k je biu težji k vsi šefi doslej... Milijon metkov, charge, stomp, rdeči in viola žarki.... Pa tole so čist predolgi runi za nič sejvanja lol. Zdej pa bogve kolk smrti bo spet preden pridem tko daleč... 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 minuto:

Fak sesu me je en mini šef k je biu težji k vsi šefi doslej... Milijon metkov, charge, stomp, rdeči in viola žarki.... Pa tole so čist predolgi runi za nič sejvanja lol. Zdej pa bogve kolk smrti bo spet preden pridem tko daleč... 

 

Men grejo te Severed na zivce. Sploh ce 2 naenkrat uletita ti pa  v ozkem hodniku

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 urami:

Aja tipke lahko spremenis hmhm dobro to

 

Da vsak gumb posebej. 

Verjetno si bom dal še skok na r1.

 

 

A ostali ste že srečali trupla drugih igralcev ?

Jaz še nikoli pa že kar nekaj časa igram.

uredilo bitje gojc
Povezava do prispevka

Nisem videl trupel ostalih

 

Jaz sem prisel v 5. level. Po tretjem imas checkpoint.

 

Ne vem. Igra ni za 90. Tam okoli 85.

Nima dovolj production value predvsem glede storyja in level design in tudi grafucno ni neki ekstra razen, da pokaze kako PS5 hendla vec poligonov oz. delckov 

 

Minusi so, da je pac inde igracka preoblecena v AAA spil, to mislim zaradi cene. Story je nek mystery psiho krenki. Leveli so cist predolgi oz. cel sistem terja ful cajta. Dejansko mores naredit 3 levele iz prve. Kar rabi cel dan, ce nisi ulaufan. 

 

Dobro oz. plusi so gameplay in nacin igranja, ker si vedno na robu, sploh v visjih levelih in vedno isces OP buils oz. run, power upe, vsaka soba je pomebna vsak enemy, vsak hit. Povzroca odvisnost.

 

Tezavnost ni neki. Mislim odvisno od HP, DMG in Itemov, ki jih imas ko prides do bossa

 

 

 

 

Povezava do prispevka
dzaver reče Pravkar:

Jaz vsak run vidim truplo kakega igralca. Sam ni da so ful vidni. 

 

Vidiš trupla dejanskih igralcev in njihove zadnje trenutke ? In jih potem lootaš ali maščuješ kot vidno v trailerjih ?

Ker berem po forumih, da ne deluje sploh.

Povezava do prispevka
gojc reče pred 8 minutami:

 

Vidiš trupla dejanskih igralcev in njihove zadnje trenutke ? In jih potem lootaš ali maščuješ kot vidno v trailerjih ?

Ker berem po forumih, da ne deluje sploh.


aja, ne, to sploh ne. vidim sam trupla od selen okrog po levelih. 
 

Tega kar omenjaš sploh nisem vedel, da je možno :D

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 2 urama:

4 urni run, ubil tretjega šefa in četrtega v prvo, prišel do konca petega in v zadnji fazi petega šefa popušil :) men se zdi da je od tretjega bioma dalje vse lažje 😂 prvi in drugi sta me najbolj zejbavala

Boš vidu kako zajebani so odslej naprej mini šefi... 3x so me sesul medtem ko sem se hotu naboostat pred odhodom v 6. Biom... 

 

Mi je pa tole užitek igrat pa če pridem kam naprej al ne. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
dzaver reče pred 1 uro:

4 urni run, ubil tretjega šefa in četrtega v prvo, prišel do konca petega in v zadnji fazi petega šefa popušil :) men se zdi da je od tretjega bioma dalje vse lažje 😂 prvi in drugi sta me najbolj zejbavala

Ma ja odvisno od power upov

Ce imas dobre si na konju, predvsem dmg je pomeben.. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...