Skoči na vsebino

[PS5] Returnal


gojc

Priporočeni prispevki

dzaver reče pred 15 minutami:


Ko končaš moraš pol v vsakem biomu najt sunface fragmente za zares končat igro

Ou kaj ti ves kako sw odprejo una vrata z resetkami, za katerimi je vedno nek reward in so tu pa tam razposejana po levelih?

 

In pol imas se neke rumene bariere, to tudi ne vem se

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 minuto:

Čaki, kaj dva dni igranja in so že skoraj vsi končali? Fak pol se res splača počakat na Mefisto ceno. A se pol splača še večkrat preigrat ali je to bolj ali manj to?

Za platino je ene 50-70 ur materiala (tudi odvisno od sreče). Men je polna cena ok, ker je proper špil. 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 11 minutami:

Ou kaj ti ves kako sw odprejo una vrata z resetkami, za katerimi je vedno nek reward in so tu pa tam razposejana po levelih?

 

In pol imas se neke rumene bariere, to tudi ne vem se


resetke se odprejo s tipko k je ponavadi nekje na zidu.

 

za tisti oranźen barier pa mislim da moraš imet specifičen artifakt. 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 18 minutami:

Ou kaj ti ves kako sw odprejo una vrata z resetkami, za katerimi je vedno nek reward in so tu pa tam razposejana po levelih?

 

In pol imas se neke rumene bariere, to tudi ne vem se

 

 

Lmao, a to z resetkami nisi pogruntal ze v prvih minutah? 😂

 

Rumena bariera pa rabs met artifact k ti ojaca sabljo + sabljo itak.

 

 

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 urama:

dinozaver in la boss, koliko ur sta pa vidva rabila za obični konec, brez platine?

Med 15 in 20

 

bitsurugi reče pred 2 urama:

Čaki, kaj dva dni igranja in so že skoraj vsi končali? Fak pol se res splača počakat na Mefisto ceno. A se pol splača še večkrat preigrat ali je to bolj ali manj to?

Se 1x se izplaca preigrat za dodatnih 2x hisa story in secret ending. In na koncu itak vseeno ne bos stekal nic 🤣🤣🤣

 

 

Platine ne bi delal, pomoje je kar odvosno od rng itemov ipd..

 

V glavnem spil ni toliko tezek. Sploh drugi del je mnogo lazji, ker lahko skippas stvari oz bosse

 

Pac odvisno kolko imaa HPja, kaksne weapone in dmg level in healin potionse

 

Bossi niso neki tezki. Zadnii boss me je 1x hitnu ko sm ga drugic igral

 

Pa sem skoraj ziher da sm vec casa zagonu v Dead Cells kot tukaj in da je bolj zajebana oz. tam tam ajde

 

Ma igra ni vredna full price.. pac to je neka inde igrica preoblecena v AAA zaradi grafike in 3rd person nacina

 

Od storyja imaa 6x hiske 2 endinga in sw nek random shit vmes.. pol so rng generated mape al koj kurac. Pac gameplaj je ql. Malo vec materijala je kot v neki vanilla inde igrici in se to odvisno od igre in vprasanje ce

 

Anyway, marketing je malo napumpal zadevo. To je igra med 80 in 85 odviano od okusov. Nudi pa adrenalinska custvena dozivetja, to pa vsekakor. Srce pumpa. Manj kot v soulsih al BR ko si na koncu ampak je na nivoju.

 

Ko sem prisel v zadnji biome, dobim OP weapon. Najdem nacin za farmat DMG do max 30 lvl. HP poln kurac, itemov za se healat tudi. 3x revive, neka naprava, lutka in parazit. Bil sem 100po100 da bom obrnu in se palu tle Gatsuju. Pridem v neko sobo z weaponi, grem na net pogledar kateri je teir S, vzamem neko novo orozje kao koga boli k itak swm OP.. pridem v naslednjo sobo, se zaklene, pride nek najjaci miniboss. Sm si reku yolo itak ni panike. Spustim cel sržer na njega min dmg 🤣🤣🤣 orozje od k.. tip mi je zbil cel HP, vse healin iteme in en revive!!! Ostalo mi je milimeter lajfa. Sm ze mislu popizdit. Ampak am se apomnil, da je blo ze veckrar tako in na klncu je blo ql ter igral naprej. Nekako sm prisel do lajfa, tako da sm celo mapo prepesacu nazaj, kjer sem puscal healin iteme in pobral s5 najjace orozje, medtemdo bossa sm skoraj riknil 2x in v btw fental istega minobosaa z starim orozjem bp.

 

Nic pridem do zadnjega bossa s skoraj polnim HPjem in nekim parazitom za revive. Itak panika, ki nimam pojma kaj pricakovat in sm zagonu cel kup casa za run.

 

Tip mi razfuka cel HP in sw revive parazita in me fenta ko je imel se pol zadnjega 1/3 lajfa. Se dobro, da sem imel nek revive, ki te fukne na zacetek levela, na katerega swm pozabil. Me spawna na zacetlu celega bioma, poln HP ampak nic itemov razen weapon. Pridem do bossa, v upanju da nw bpm imel cel HP, ker ko me je spawnalo je kazalo da ima se malo lajfa, ampak itak to je bil bug in tip ima ful HP. Se sprijaznjen z bridko usodo! Tipme je samo 1x hitnil ko sem ga ubil 🤣🤣

 

Zdej tezko valorizirat igro s kesom. Lahlo imas razne inde igrice, ki stanejo 20 in ti dajo ful vec kot proper AAA. Sam, ce nekako posplosimo glede na mainatream kriterije, ni vredna full price, ker ni proper AAA spil. Tam 50 eur bi blo ql za day 1. Mogoce 60. Dolar Euro nimam pojma.

 

Ne vem na koncu odvisno koliko imate in cenite svoj kes ter cas.. igra ni slaba. Zame 85

 

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
nekdo reče pred 4 minutami:

Za izmikanje krogljicam in neobstoječo zgodbo  je 80 evrov je zagotovo preveč.

ne vem sem videl 70 ali nižje,.. seveda je odvisno kako zabavno je izmikanje krogljicam,.. Očitno precej,.. Zgodba je ok I guess.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 minuto:

Hvala vsem, ki ste napisali da igra ne spoštuje igralčevega časa. Nimam niti najmanjšega veselja se psihirat 3 ure v kosu in se jebat z restom ko hočem nehat igrat. Škoda, ker bi res sedel en PS5 gayme... 

 

 

Ni tok bad, v 3 urah nardis fix 2 bossa. Ko umres, prides do tretje zone, ful ful hitreje. Ni da bi zdej mogu se enkrat tko k na zacetku. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...