Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

rage reče pred 2 urama:

Meni res ni jasno, zakaj v te random lige pripeljejo par odsluženih starcev, kot da bo to kaj spremenilo 😂

 

Kitajska je vsaj huge država, pa še oni so si prišli gor, da nima smisla takšno povsem umetno grajenje lige.

časovnica na kitajskem če se prenese na naš TV je obupna. ob neznosnih urah tekme, enako tudi v ameriki. zato je kot širitev arabija prav idealna. vedno igrajo par ur pred ligo prvakov recimo, oziroma igrajo ob primernih urah kadar ni ostalih top lig. televizijsko prav idealno not paše. edino superliga bi rabla obstajat, da bi par teh savdijev še man u tedensko nabijal. ampak to pride kasnej. savdi ligo bojo razvil to si lahk sigurn, pa če bo sandi lastnoročno s kombijem kake igralce dol pelal

Povezava do prispevka

Njim je pomoje dovolj medijska izpostavljenost in egoboost da denar lahko kupi vse, pa zraven mal sportswashinga. Da bo ful folka gledal saudijsko ligo se imo ne slepijo, ampak verjetno je za njih dost ze ce ronaldove tekme gleda 10% njegovih followerjev ki mu itak sledijo iz kluba v klub.

Povezava do prispevka

kdo pa že trenutno pije največ proračuna iz tv prenosov premier lige če ne šejki + turbani. če kdo ve kako se liga zgradi so to alfasheiki. najprej se kupi balóndôre, potem prilezejo ostali, scrub igralci so na nivoju italije. nobenmu ne beži žoga ko v slo. iskreno v savdiji je 15 mariborov pa olimpij

Povezava do prispevka

Pa dejansko še spremljate tekme Messija? Ga je kdo gledal načrtno ko je bil v PSG, ligaške tekme itd?

Meni je bil (in je še vedno) Henry najljubši igralec, zaradi njega sem tudi začel spremljat fuzbal in Arsenal, ko je tja prišel.

Ampak, ko je prestopil v Barco, ne vem če sem eno tekmo gledal v Laligi. Ajde CL tekme to sem pogledal.

Pogledal sem kakae hajlajce to je bilo pa to. Me je pa res zadelo takrat, ko je prestopil :D

 

Povezava do prispevka
K-man reče pred 2 urama:

Pa dejansko še spremljate tekme Messija? Ga je kdo gledal načrtno ko je bil v PSG, ligaške tekme itd?

Meni je bil (in je še vedno) Henry najljubši igralec, zaradi njega sem tudi začel spremljat fuzbal in Arsenal, ko je tja prišel.

Ampak, ko je prestopil v Barco, ne vem če sem eno tekmo gledal v Laligi. Ajde CL tekme to sem pogledal.

Pogledal sem kakae hajlajce to je bilo pa to. Me je pa res zadelo takrat, ko je prestopil :D

 

 

Še 10 let nazaj bi, potem sem se pa naučil skoraj povsem izklopit čustva pri spremljanju fuzbala in mi je zdaj veliko boljše, ko se ne obremenjujem več s stvarmi, na katere nimam čisto nobenega vpliva. In tudi nimam neprespanih noči, zato ker se kakšnemu fuzbalerčku ne da opravljati svojega dela, za katerega je (močno) preplačan. Če se njim jebe, se bo meni še bolj.

 

Vsem legendam želim najboljše, ko gredo iz Barce, ampak grem tudi sam naprej. Igralci pridejo, pustijo takšno ali drugačno zapuščino in gredo, klub pa ostane. 

 

In te vrnitve se tudi večinoma ne iztečejo tako, kot si vsi želijo zato sem vesel, da se je Messi odločil, kot se je. In tudi naredil uslugo Barci, da je sprejel odločitev tako hitro. Če bi bilo odvisno od kluba bi še mesec ali dva gojili to lažno upanje, da mogoče se bo pa vrnil, pri tem pa pozabili na tisto, kar je v tem trenutku bolj pomembno. Zdaj smo se dokončno osvobodili vseh okovov preteklosti (ok, Roberto je še ostal, ampak on je itak še najmanj pomemben) in lahko končno začnemo gledati v prihodnost. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Se strinjam, malo mi je čudno ko je nek tak anticlimax ko GOAT odhaja iz top nogometa skozi zadnja vrata, brez nekega pompa. Včeraj je pojasnil razloge, meni se zdi vse skupaj popolnoma razumljivo. Take zadeve so kompleksne, še posebej v njegovih letih in z družino, ki mora biti na prvem mestu. Če bi se vse idealno izšlo verjamem, da bi se vrnil še za sezono ampak popolnoma razumljivo, da ne bo spet celo poletje čakal ali ga bodo nategnili ali ne tako kot pred 2 letoma, ko so morali čez noč preseliti družino. Glede na to, da vodstvo Barce nima pmoja kako bodo kaj speljali, se laže in nateguje, se je pač odločil, da bo dolgoletni načrt speljal že sedaj. V tej fazi kariere mu ni potrebno nikogar čakati, igrica je obrnjena, nič več ni za dokazati in mislim, da je Mundial pomembno vplival na odločitev o penzionu. Verjamem pa, da nas čez 2 leti čaka (ko gre IMO dokončno v penzion in bo CN obnovljen če bodo sposobni to speljati) velika poslovilna tekma kot se spodobi. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...