Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 4 urami:

CFG kupil še Istanbul Basaksehir 

 

Basaksehir je Erdoganov klub. kako je prišlo do dogovora si lahko samo mislimo. :D

 

DrMiha reče pred 47 minutami:

res ti mora dogajat, da fukneš topovski udar med domače igralce, ki se ogrevajo...

 

3:0 za Muro

 

Kosinus reče pred 43 minutami:

Opice.

 

+1, prijatelj @Kosinus

 

@DrMiha spodobilo bi se in pravično bi bilo. pa se bojim, da ne bo prišlo do tega.

 

če se folk ne zna obnašat, naj bo pač lepo permaban za vse organizirane navijače na gostujočih tekmah.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 2 urama:

 

Basaksehir je Erdoganov klub. kako je prišlo do dogovora si lahko samo mislimo. :D

 

 

 

+1, prijatelj @Kosinus

 

@DrMiha spodobilo bi se in pravično bi bilo. pa se bojim, da ne bo prišlo do tega.

 

če se folk ne zna obnašat, naj bo pač lepo permaban za vse organizirane navijače na gostujočih tekmah.

Da mi tele spački poškodujejo sluh jih vse kolektivn stožim plus klub zraven

 

golazen retardirana

Povezava do prispevka
Karim reče pred 2 urama:

Se enkrat se je pokazala moc Vinija, da ne mores Raya zmagat... liga bo se zanimiva, proti Sevilii brez Carvajala in Camavinge. 

danes je bil spet stari dobri Vini

 

skos se je kurčil, na terenu pa nič od njega

 

dejansko so bili vsi za kurac, se je poravilo pol ko je pršu not Kroos sam vseen bi mogu z njim začet pa pol magari Lukito not dat

Povezava do prispevka
reder reče pred 17 urami:

Zato pa sprašujem. :DNaj ga Bayern hitro vzame. 

 

Zakaj? Jaz se počasi kar malo ogrevam za Flicka, čeprav nisem povsem brez pomislekov. Je pa glede na realne alternative verjetno še najboljša možna opcija. Ne vemo, kako bi se obnesel, bi pa šli bi iz svojih običajnih okvirov pri izbiri trenerjev (bivši igralec in/ali nizozemska šola), za kar je po mojem že skrajni čas. In če flopne se ga lahko po hitrem postopku znebimo in pripeljemo Kloppa drugo leto. :D 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 13 minutami:

 

Zakaj? Jaz se počasi kar malo ogrevam za Flicka, čeprav nisem povsem brez pomislekov. Je pa glede na realne alternative verjetno še najboljša možna opcija. Ne vemo, kako bi se obnesel, bi pa šli bi iz svojih običajnih okvirov pri izbiri trenerjev (bivši igralec in/ali nizozemska šola), za kar je po mojem že skrajni čas. In če flopne se ga lahko po hitrem postopku znebimo in pripeljemo Kloppa drugo leto. :D 

 

Ja veliko je odvisno od alternative, sam bi raje kakega De Zerbija, Motto ali Nagelsmanna saj pri njih vidim precej večji potencial čeprav tudi oni niso brez napak in tveganja. 

 

Flick je precej meh. Tip je star 58 let in ima za sabo 1 leto samostojnega vodenja kluba na katerikoli ravni (no pa 20 let nazaj je nekaj migal po nižjih nemških ligah). Sicer je v tem letu res osvojil vse ampak je šlo za specifično koronsko sezono, kjer je Bayern IMO močno profitiral z tem, da so v Nemčiji začeli igrati precej prej kot ostale lige. Še kot asistent je bil v Bayernu samo 1 leto, vse skupaj nič izkušenj pa še kar jih ima je izključno v Bayernu/Elfu. Poleg tega kulturna razlika, verjetno ne zna jezika, se spomnim iz enega dokumentarca da se mi je zdel konflikten... Seveda raje njega kot kakšnega Rafo ali random Mendesovega cigana ampak ravno navdušen pa nisem. 

 

Raje bi tudi Tuchla. 

 

Za Kloppa se pa ne slepim, da imamo šanse. Ni šanse, da bo šel v ta cirkus. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...