Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Navedek

 

Why is my payment pending?

Your payment may be pending because:
- The payment you received may be considered unusual for your selling pattern
- Your account was inactive for a while
- We found an unusual change in selling price of this transaction
- You’re selling an item that can potentially cause dissatisfaction with customers
- We noticed you only recently started selling outside of eBay, so your history with us as an off-eBay seller is quite short.

 

 

https://www.paypal.com/us/smarthelp/article/my-payment-is-on-hold.-why-is-this-happening-faq3297

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 3 urami:

Conte get PWNED. Sem prepričan, da je še kje kak veteran na voljo za 40milijonov :ninja:

 

ko je v klub prišel Pepe Marotta sem bil prepričan, da je to vrhunska okrepitev, kakršne si klub v tem trenutku na samem igrišču finančno ne more privoščit. bil sem prepričan, da bo iz žilnih pet s svojo mrežo poznanstev v klub privlekel talentirane, podcenjene igralce, ki bodo v letu ali dveh začeli na igrišču delat resno razliko.

 

zdaj ne vem, ali sem realno gledano toliko precenjeval njegovo delo iz Torina, ali je črnomodri del Milana res tako zelo kancerogen kraj, da tudi sicer (nad)sposobni ljudje tam izgubijo kompas in vso razsodnost.

 

prihod Conteja v klub je verjetno celo najbolj zgrešen kadrovski prihod v zadnjih - ne vem - 20 letih, vse odkar je Morattijev sine novačil igralce preko fifinih iger. 

 

verjetno se bo večina Interistov strinjala z mano, da v naslednjem prestopnem roku najbolj potrebujemo okrepitve ob robu igrišča in sicer v obliki izganjalcev hudiča.

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 24 minutami:

saj nisem nekaj gledal interja, samo se mi je zdelo, da je skozi na igrišču, ...

 

bi rekel, da je nažalost preveč tekem Candreva bil na igrišču namesto njega

 

lansko sezono je itak bil šele četrta opcija za Conteja v napadu, tako da krila sploh ni igral, eno sezono prej je igral več, 5 golov 5 podaj v ligi, kar ni čudno, ker se je več igralo po levi strani (Perišić)

 

meni je bil vedno simpatičen, samo nažalost se ni izšlo, Napoli veliko bolj primeren klub za njega

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 5 minutami:

ALO ALO :D ne sej ne, samo soft spot mam na Candrevo, takega neutrudnega garača, ki lahko pokrije ful pozicij in dobro distribuira žogo ter zna dat predložek ne vidiš kar tako

ampak ja, je imel par hladnejših obdobij pa leta so prišla, jbg

nobenemu od nas ne tečejo ponazaj :(

 

Če rečemo da ne bo poškodb, kateri so zate glavni favoriti na EURU poleti, oz. kako bi jih ti sam dal v jakostne grupe?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...