Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Spet se je pokazala ta nekvaliteta dembeleja v zaključku, Grizman neviden razen tega penala nad njim kljub temu da opravi veliko dela brez žoge in ne zapravlja veliko žog. Messi bi pač moral ta penal zabit, zgledalo je kot da je v zadnjem trenutku šel v to odločitev, ker ponavadi strelja desno spodaj. Buskets ponovno odlično danes, mislm da že druga tekma takšna kot proti Sevilli, malo bolj mi je všeč kot vezist in FDJ na DMC, ker lahko pokrije prostor s svojo energijo in Buskets ima več ideje od njega. Všeč mi je tudi ta sproščen Dest in mislm da bo še zelo dober igralec v prihodnosti.

Povezava do prispevka

Danes je (bil) PSG zrel za eno remontado. Že po petih minutah tekme sem samo gledal kaj jim ni jasno. Dveh podaj niso spravili skupaj, nihče ne laufa, Icardi sploh ne vem kaj dela na igrišču, razmak med napadom in obrambo (ko gredo pač v napad) je ogromen.

Kaj natanko je Pochettino delal v pripravah na tole tekmo:blink:?

 

 

Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 8 minutami:

Spet se je pokazala ta nekvaliteta dembeleja v zaključku, Grizman neviden razen tega penala nad njim kljub temu da opravi veliko dela brez žoge in ne zapravlja veliko žog. Messi bi pač moral ta penal zabit, zgledalo je kot da je v zadnjem trenutku šel v to odločitev, ker ponavadi strelja desno spodaj. Buskets ponovno odlično danes, mislm da že druga tekma takšna kot proti Sevilli, malo bolj mi je všeč kot vezist in FDJ na DMC, ker lahko pokrije prostor s svojo energijo in Buskets ima več ideje od njega. Všeč mi je tudi ta sproščen Dest in mislm da bo še zelo dober igralec v prihodnosti.

Dej te šanse Haalandu in smo že obrnili 😅

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...