Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Trenutno ja, ampak bi se jih preprosto najelo oz. plačalo profesionalne sodnike, kot je to v primerih ameriških profesionalnih lig. Sicer bi si s tem ti sodniki najbrž zaprli sojenje v drugih tekmovanjih, ampak načeloma so že sedaj v teh največjih tekmovanjih dovolj dobro plačani. Zanje bi najbrž bilo manj težav kot v primeru nogometašev.

Povezava do prispevka
rage reče pred 22 minutami:

Po mojem mnenju je ključna težava za UEFA in Čeferina to da so ga ujeli relativno nepripravljenega, drugače bi še trdnejša zavezništva zagotovo že vzpostavil. Tako pa so ga na suho nategnili. Kakšen vpliv bo to imelo na srednji rok, bomo videli, tudi kako resno nekateri izmed podpisanih klubov zares mislijo. Trenutno je po moje jasno, da so vsa jajca položili v ta korp, samo v primeru Reala, Angleško-Ameriških klubov in Juventusa.

 

Relativno nepripravljenega? Tip več kot očitno nima nobene politične moči znotraj UEFE in kakor se kaže tudi ni bil kaj baš sposoben v krmarjenju med različnimi interesi na relaciji med manjšimi in večjimi klubi in pripadajočimi državnimi ligami. Je pa ta ideja o superligi stara že VSAJ 10 let in da so jo ravno zdaj lansirali po mojem ni ravno naključje. Tip je pogorel po celi črti. Ampak me ne preseneča. Tip se je večji del časa  kurčil z nazivom in se fotkal s "frendom" Jack Ma in Agnellijem (LOL) in se vmešaval v neke notranje politične scene/boje v lastni državi, ki se mu na taki funkciji ne pritiče.  Da o njegovih klientelističnih scenah niti ne zgubljam besed.

uredilo bitje Waslich
  • Račka +1 1
  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 3
Povezava do prispevka
El Jefe reče pred 18 minutami:

Eno vprašanje: kdo bi potemtakem sodil v super ligi? Ali ne spadajo vsi sodniki pod krovne organizacije?

To bi blo izi. Samo poglej si primer našega sodnika Skomine, ki je pred covidem sodil več v Savdski arabiji kot v našem domačem prvenstvu.

Povezava do prispevka

The Super League clubs have decided to transfer their UCL trophies over to the Super League. Real Madrid will start with 13 Super League championships.

 

Ajax with more super league trophies than 6 out of 12 clubs combined without playing in this shit show

uredilo bitje DiNozzo
Povezava do prispevka
Waslich reče pred 9 minutami:

 

Relativno nepripravljenega? Tip več kot očitno nima nobene politične moči znotraj UEFE in kakor se kaže tudi ni bil kaj baš sposoben v krmarjenju med različnimi interesi na relaciji med manjšimi in večjimi klubi in pripadajočimi državnimi ligami. Je pa ta ideja o superligi stara že VSAJ 10 let in da so jo ravno zdaj lansirali po mojem ni ravno naključje. Tip je pogorel po celi črti. Ampak me ne preseneča. Tip se je večji del časa  kurčil z nazivom in se fotkal s "frendom" Jack Ma in Agnellijem (LOL) in se vmešaval v neke notranje politične scene/boje v lastni državi, ki se mu na taki funkciji ne pritiče.  Da o njegovih klientelističnih scenah niti ne zgubljam besed.

 

A ti sploh veš kaj o relacijah znotraj nogometa ali to direkt iz riti vlečeš?

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 1 minuto:

Čeferina so ujeli nepripravljenega. Ta mi je smešna. Nonstop so bile včeraj novice o tem a tipson je raje snemal prispevek za Poptv in se ukvarjal s našo politiko.

 

 

Pusti ga...  vidiš, da tip mora uokvirit  debacle Čeferina v svoj ideološki pogled, da se potem lahko tolaži. 

uredilo bitje Waslich
  • Nekul -1 1
  • Groot, ki sir je 2
Povezava do prispevka

[BILD] | Bayern, Porto and Dortmund could return to the Champions league this season and replace Manchester City, Real Madrid and Chelsea in the semi-finals.

 

:lol:

 

Barca je naredila najbolj pametno stvar in se poslovila že prej, da se nam ni treba še s tem ukvarjat. :mafija:

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

The general secretary of ESL regrets the closed position of UEFA and its president Aleksander Ceferin. "We are ready to sit down around a table, we only ask for dialogue," says Anas Laghari, who is not afraid of sanctions against the clubs or players concerned. The Super League has "prepared for this" and the threats of exclusion are "not legal", he assures. The timetable could accelerate. If an agreement is reached with UEFA, the competition could be launched as early as September 2021. And if there is disagreement? "Everything could also start in five months' time," says Anas Laghari.

Povezava do prispevka

Nič ne govorim proti sebi. Tip je zavozil po celi črti in tle folk ga zagovarja zato, ker je postal politična figura določene politične opcije. Sicer to se je tudi sam pozicioniral z njegovimi političnimi nastopi, ki nimajo nobene veze z njegovo funkcijo. Pa kje si ti videl v preteklosti, da bi se predsednik UEFE šel interno politiko lastne države. LOL. Ampak ja, povprečen Janez, ki ni potegnil nosa izven slovenije itak se mu to ne zdi nič posebnega.

uredilo bitje Waslich
Povezava do prispevka

Osebno mi je precej vseeno za Čeferina, ampak v tem primeru se zelo jasno vidi, da prav veliko o relacijah znotraj nogometa ne veš. Tako da sva vsaj kar se mene tiče tukaj zaključila, ker se mi ne da v  debate, kjer bo nekdo v neskončnost dokazoval, kako nesposoben naj bi bil Čeferin, ker pač nikoli ni posebej slepomišil okrog določene politične opcije.

 

O tem, kako se stvari delajo zunaj Slovenije pa znajo po mojih izkušnjah prav tako največ povedati tisti, ki so bili v tujini kvečjemu na dopustu.

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 23 minutami:

Čeferina so ujeli nepripravljenega. Ta mi je smešna. Nonstop so bile včeraj (pa ne samo včeraj) novice o tem a tipson je raje snemal prispevek za Poptv in se ukvarjal s našo politiko.

 

Ni ti najbolj jasno, koliko pred dejanskim predvajanjem se včasih snemajo določene oddaje, kajne?

Povezava do prispevka

 

Waslich reče pred 22 minutami:

 

 

Pusti ga...  vidiš, da tip mora uokvirit  debacle Čeferina v svoj ideološki pogled, da se potem lahko tolaži. 

 

Model, ravno si spodaj uokviril človeka v nek kalup :rofl:

Waslich reče pred 8 minutami:

 

 

Nič ne govorim proti sebi. Tip je zavozil po celi črti in tle folk ga zagovarja zato, ker je postal politična figura določene opcije. Sicer to se je sam pozicioniral z njegovimi političnimi nastopi, ki nimajo nobene veze z njegovo funkcijo. Pa kje si ti videl v preteklosti, da bi se predsednik UEFE šel interno politiko lastne države. LOL. Ampak ja, povprečen Janez, ki ni potegnil nosa izven slovenije itak se mu to ne zdi nič posebnega.

 

Povezava do prispevka
rage reče pred 30 minutami:

 

Ni ti najbolj jasno, koliko pred dejanskim predvajanjem se včasih snemajo določene oddaje, kajne?

Maš prav. Prispevek na Poptvju je itak bil v petek, najava Super lige pa nedeljo zvečer.

 

Kar meni ni jasno je kak so lahko Čeferina in Uefo ujeli nepripravljenega. Kot praviš. Plan Super lige se pripravlja že več let, leta 2019 je Perez govoril o tej ideji ampak je Čeferin dal izjavo, da to je samo nori plan ene osebe (Pereza) in je rekel, da je zelo mala verjetnost tega. Da to noben niti sanjat ne more kaj šele, da bi se uresničlo. Lani oktobra je na poslovilcu Bertameu izdal, da je Barca podpisala da bo del Super lige in ti praviš da ga je to Uefo in Čeferina presenetlo.

 

Prej bi rekel, da so podcenjevali Super ligo.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

hec je ker te tekme bi ble čist nore. vsako tekmo west hama v tej skupini bi gledu :D sej bojo nardil extended europa league pa bomo se vsi fajn mel. edino to je res vprašanje na kak način bojo domestične lige. enkrat vem da sm že bral načine rešitev, ni blo da so nastopl kot mi smo out tud doma. če pa bojo out pa tud kurc. odkar je liverpool zmagu prvenstvo ga velik manj cenim. bi gledu everton na vrhu anglije all day. sem pa tudi za izključitev tottenhama iz Super League :closedeyes:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...