Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

model, dobesedno edini razlog zakaj komentiraš to temo je to, da se je čeferin v zadnjem letu trikrat pojavil v slovenskih medijih s kritiko trenutne vladajoče garniture. če se to ne bi zgodilo, bi te dobesedno boleli kurci za superligo, uefo in čeferina. :rofl:

  • Račka +1 6
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 9 urami:

Ima Perez dovolj sodnikov na plačilni listi, da ne bi bilo problemov s tem. :lol: 

Ne bit tok butthurt no

 

Ovrebo pa Aytekin says Hiiiii

 

Ne recem da Real ni dobil pomoci sodnikov velikrat sam ste lahk Culeti sam tiho ker smo oboji v istem kosu ;)

uredilo bitje vlaho
Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 6 urami:

[BILD] | Bayern, Porto and Dortmund could return to the Champions league this season and replace Manchester City, Real Madrid and Chelsea in the semi-finals.

 

FUCKIN. DO. IT. :ododava:

Meni to smrdi kot neko nakladanje. Pač nemški časopis hoče izkoristit situacijo in vrnit nemške klube nazaj v polfinale. Dejmo Bayern nazaj. Folk se tk zdaj strinja s vsem.

 

Tekme so bile:
Real Madrid - Liverpool

Manchester City- BVB

Bayern Munich - PSG

Porto - Chelsea

 

Bi bolj resno vzel, če bi pisalo, da jih bojo Liverpool, Porto, Dortmund (klubi, ki so izpadli proti ESL-jemcem) nadomestili jih. Nemci pač hočejo Bayern nazaj čeprav so zasluženo izpadli proti PSGjo in ne klubo ESL-ja. Torej zakaj bi zdaj v tem scenariju Bayern nazaj prišo?

 

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Ker je Liverpool tudi del dirty dozen in bi pač LP odigrali klubi, ki so nazadnje izpadli in hočejo igrati v tem tekmovanju. Ne vem zakaj bi Real, City in Chelsea sploh hoteli nadaljevati v tekmovanju, ki je tako očitno pod njihovim super duper nivojem? 

 

Sources in Madrid, state that the Champions League trophies will be converted to Super League trophies. This means Real Madrid will start as 13 time Champions. This happened in 1992, when the European Cup trophies were transferred to UCL trophies. [@Paul_Tenorio]

 

Ja seveda :DPopolnoma ista zadeva je ustanoviti novo tekmovanje z novimi lastniki kot pa ko je UEFA svoje tekmovanje le preimenovala in spremenila format. Kar se mene tiče začenjajo vsi iz nule, če se tole res uresniči v kar zmeraj bolj dvomim. Upam, da imamo v Evropi še dovolj ponosa, navijačev in tekmovalnosti, da se temu izognemo. Upam na drastične kazni za vse tudi če simpatiziram enega od teh klubov. 

 

Perez: "If young people find football matches too long it may be because they are not interesting enough... or maybe we might have to make the football matches shorter."

 

Še en zanimiv citat, ki kaže v kakšni smeri mislijo peljati nogomet. :sick:

 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

My bad. Točno ja mater sem že pozabil, da je Liverpool coj v ESL. Tej v tem scenariju povabi Leipzig, ki je Liverpool izločil. Samo boš hitro zadaj dobil klube ko bojo zapostavljeni in bojo jamrali. Če nebi bilo Reala bi mi napredovali iz skupine ali bi Gladbach rekel zakaj pa mi nismo nazaj namesto Cityja, če so nas tudi izločli,...

 

Moje mnenje je pustit to sezono, da se oddela do konca in po tej sezoni dajat kazni za naprej. Če že hočeš.

 

Meni bi bilo prav debilno zdaj gledat nek Bayern nazaj, ki je zasluženo izpadel od PSGja, Misliš, da bi PSG se s tem strinjal? Da bi na koncu kje še Bayern se vrnil in izločil PSG in osvojil Ligo prvakov. To bi bilo šele nezasluženo in bi imel še večji razkol med ekipami, ker isti trenutek ko bi se to zgodil bi PSG šel v Super ligo.

 

Drugače pa ta navedek od [@Paul_Tenorio] naj bi bil meme. Polivanje olja na ogenj, da trolli še bolj jebejo fene.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

V tem trenutku vsi scenariji glede nadaljevanja LP nimajo nekega smisla. Jaz bi odpovedal preostanek LP ampak to se seveda ne bo zgodilo, saj super pravična UEFA prav tako gleda izključno na denar. Sicer pa pričakujem, da se bo letošnja sezona odigrala normalno do konca, čeprav se s tem ne strinjam. Če LP ni dovolj dobra za njih naj jo ne igrajo. Popolnoma enostavno. 

 

Perez bo s tem tudi popolnoma razvrednotil vseh impresivnih 13 trofejev LP, ki so bili njihova obsesija zadnjih 70 let. Bizarno, vse za kak miljonček več. 

uredilo bitje reder
Povezava do prispevka

EPL navijacem predlagam menjavo barv:

 

Manchester City --> Salford = umeten klub, bogati lastniki. Trenutno v 3 ligi.

Liverpool --> Bradford = namesto hillsbrough imate sedaj Bradford city pozar. Trenutno v 3 ligi.

Chelsea --> Nottingham Forrest = 2 times wonder evo. Na robu izpada iz 1 lige.

Arsenal --> Sunderland = samo Sunderland till I die treba pogledat. Trenutno izgleda da bodo zajebal se en promotion.

Tottenham --> Derby = imajo naslov vec od Tottenhama in se vedno mislijo da so velik klub. Trenutno v 1 ligi

Manchester United --> pojma nimam :D

 

Povezava do prispevka

Klopp po tekmi včeraj v intervjuju bil vredi razpičkan.

 

Jaz mu dam prav. Razpičkani feni (tudi drugi klubi, drugi igralci etc) se zdaj najbolj spravljajo na managerje in igralce. Ko grejo v javnost ali na ulici ali med tekmo in povsod na socialnih omrežjih. A niso oni nič krivi. Isti čas kot feni so izvedeli vsi managerji in igralci in zdaj dobivajo največ doze sovraštva in vsega skupaj.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 9 urami:

 

 

No, saj ne gre celotna La Liga v ESL, da bo klub iz Segunde v CL. :D

 

vlaho reče pred 1 uro:

Ne bit tok butthurt no

 

Ovrebo pa Aytekin says Hiiiii

 

Ne recem da Real ni dobil pomoci sodnikov velikrat sam ste lahk Culeti sam tiho ker smo oboji v istem kosu ;)

 

Hec je bil. :) No, delno, itak imajo Perez&Co. poskrbljeno za sodnike v tej ligi.

 

 

Povezava do prispevka

Shots fired  :D

 

Perez Breakdown so far:

 

"The major clubs of England, Spain and Italy have to give a solution to the bad situation that football is experiencing"

 

"More competitive games will make everyone earn more money."

 

"We came to the conclusion that by doing the Super League instead of the CL we could help the lost income."

 

"The Super League will save clubs financially."

 

"Here at Real Madrid we lost a lot of money and we're in a very bad situation. Top clubs in Spain and England are coming to conclusions about fixing football. Madrid alone lost ?400m and nothing was being done about that."

 

"UEFA threats? Football needs to evolve, audiences are going down."

 

"Football was losing interest from fans, we need a change."

 

"16-24 year old fans of that age don't have interest in football. Football needs to adapt to the new generations, now."

 

"All I do is for the good of football."

 

"The Super League will generate more money. It?s more attractive. Manchester-Barca will be more attractive than Manchester vs a smaller team."

 

"Teams can come in to the Super League, we never thought of that it's not a closed league, and we always thought about sporting merit. Sevilla can perfectly join the Super League the same way they can go to the CL in their league position."

 

"We have 15 teams + another 5 teams. Those 5 teams will earn their place every season."

 

"If you win, you receive ?120-130m from UEFA but with Super League we will earn much more."

 

"The new Champions League format will not save football. I don't understand it, it won't help anything."

 

"I came in 2000 to save Real Madrid from financial ruin and I did. I saved the club."

 

"UEFA is a monopoly, what we're trying to do is save football. They must be transparent, and UEFA never has had a good history."

 

"I don't know why UEFA has been threatening since our press release says we would work out with them and FIFA."

 

"The players can stay totally calm about their national teams. The ban can't happen."

 

"How can La Liga lose prestige? It won't lose value with the Super League. Those two competitions can coexist."

 

"Champions League is attractive only from the quarterfinals. Nobody cares about the games before."

 

"We haven't invited PSG, and didn't talk to any German club yet."

 

"If PSG and Bayern Munich refuse, the Super League competition will not be canceled. This is an erroneous claim."

 

"We don’t want the rich teams to be richer and the poor teams to be poorer"

 

"The 15 founding clubs are the ones that matter the most in terms of entertainment. Others likes of Napoli and Roma will have a chance to be in the competition one year or another, then we'll see."

 

"Ceferin insulted Agnelli and that is totally unacceptable. We don?t want a president who insults another president."

 

"Everyone says that the Super League is the rich club's league, when that's not true, it's the league to save football."

 

"Boris Johnson said he will do everything to cancel the Super League? Someone must have told to him that the Premier League would disappear: it's false, it's not true. Everything will go back to normal."

 

"If we continue with the CL, interest will decrease further and even more with the new format."

 

"We don't want the rich teams to be richer and poor teams to be poorer. Football is a unity. Right now it's at a freefall."

 

"VAR? You mean Tebas' VAR or normal VAR? (laughs) There will be VAR, and a financial fair-play in this league."

 

"I didn't have to convince Laporta to join, this Super League will help Barcelona and football. They are in a bad moment. This is the worst situation I've ever seen in 20 years, economically."

 

"We have been working on this project for a long time."

 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 6 minutami:

English media already saying two clubs have lost their nerve and possibly looking to back out.

 

EPL :rofl:
 

 

Edit: Jaz resno dvomim, da bi pijavke kot Kroenke, Glazer, Abramovic, FSG,... Tak hitro zgubile živce zarad nekega backlasha. Kroenke naprimer že vrsto let posluša sranja od navijačev Arsenala pa niti migne ne na to. Samo pogleda kolk dnarja je dobil in si kupi en ranč v ZDA.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
black187 reče pred 17 urami:

Fak, tole je pa mini šok za fuzbal, mislim pa da je to to. Poti nazaj ni, superliga bo prišla, azijski trg bo happy (mogoče še napalijo USA skozi čas), keš bo na veliko pritekal (najbolj pomembno), mi bomo pa naprej navijali za iste klube.

 

 

 


Jaz se veselim, ker sem nedavno nazaj zgubu voljo do spremljanja fuzbala, zdej me pa sploh ne zanima več. Če se gre vse za to, da se najde nove fan-e in generira nov denar, potem mojega denarja in mojega časa ne potrebujejo.

Edino tekmo v nemški ligi si želim ogledat v živo, vsako leto neki narobe, da nism mogu it.

 

 

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...