Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Mam čist preveč love/hate odnos s FM2022. Par tednov padem čist not potem pa mi dopizdi. 

 

Najbolj zabaven save je bil pa ko sem začel s Hajdukom, 3 sezone zapored osvojil ligo in pokal in igral v CL. Nato podpisal za Napoli in osvojil še Serie A. 

 

Pa enkrat sem Charlton popeljal nazaj v PL. 

Povezava do prispevka

nah. Mislm, ne tko kot si ti napisu :D Pac delas normalno izpit, sam da imas ucne ure tudi na polignu da simulirajo poledenelo cesto. Isto kot tle kr lohk gres na Vransko, sam da tam je direkt ze v osnovi. Sam par let nazaj so nrdili tko, da lohk nocno voznjo in zimske razmere delas kar v simulatorju. Tku de, ubistvu vozis klaiscno kot tle + simulator recimo. 

 

 

sramota jutri itak :D 

Povezava do prispevka
Berbasecks reče pred 2 urama:

Spet ne bo Hannibala

 

Kere bruke je res ta United 

vsi vejo da rad pametujem, sam majkemi ko sm dans vidu ob 12ih da united igra, sm reku prvo "pa ka spet" pol pa "a gremo po 3peat ena enk" 

pol sm zaluto ker res ni prav prišla tekma časovno tak da nism gledo. spoštujem pa sthampton letos, niso zdej scrubi tak da me zanima kaj je blo a je bil fer gejm al je bil smrdljiv iz naše strani? logično elanga minute takrat lah ugasneš TV

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...