Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

GhostDog reče pred 1 uro:

@zarafrustra resno sprasujem, zakaj ti gledas nogomet in ali kdaj navijas za katero ekipo/igralca?

zanimiva mi je igra, kako se rešuje neke situacije na igrišču predvsem iz macro vidika. 

recimo da navijam za arsenal ampak bolj blago. začel pa sem jih gledat, ko je arsene cufal top 4 z dokaj slabo budget ekipo in mi je bilo to zanimivo. 

Povezava do prispevka
GhostDog reče pred 1 uro:

@zarafrustra resno sprasujem, zakaj ti gledas nogomet in ali kdaj navijas za katero ekipo/igralca?

zanimiva mi je igra, kako se rešuje neke situacije na igrišču predvsem iz macro vidika. 

recimo da navijam za arsenal ampak bolj blago. začel pa sem jih gledat, ko je arsene cufal top 4 z dokaj slabo budget ekipo in mi je bilo to zanimivo. 

Povezava do prispevka
BigBadWolf reče pred 2 urama:

schatzi, če bi rekel pred prvenstvom, da bo Argentina prvak, bi ti mirno rekel, da Messi ne more osvojiti s kr enimi modeli. Ker tud en od tehle, razen mogoče Lautaro, kar sam doda poanto, ni neka zvezda Al pa  all world igralec. Nben ni bil pred prvenstvom na ravni tchouamendija ali varana.

Majo stacked ekipo z nosilci v top ekipah. Ne vem kaj si ti jedu

Povezava do prispevka

ker je Argentinska sredina Griezmanna totalno utišala, zaradi tega jaz ne bi Griezmannu dal nagrado najboljšega igralca prvenstva

 

bi rekel, da je kar Emiliano Martinez bil najboljši igralec prvenstva

 

pa Scaloni gladko najboljši trener, eden redkih proaktivnih trenerjev

Povezava do prispevka
schatzi reče pred 10 urami:

 

Primerjave z Maradono, ki je osvojil italijansko prvenstvo z random modeli pa je bilo to takrat daleč najboljše prvenstvu na svetu

Edino tole je kar malo pretiravanje v slogu Antonia Cassana, ki je pred kratkim izjavil, da je Maradona osvojil scudetto skupaj z desetimi olupki, ki niso znali brcniti zoge. 86/87 je bil Diego najbrz na vrhuncu, ampak je bila tudi ekipa dobra, 89/90 pa je zaradi razlicnih problemov izpustil zacetek sezone in je rabil nekaj casa, da je prisel v formo. Takrat je bila ekipa res dobra in se ni šlepala samo na Diega. Ce ze, potem lahko recemo, da je v Italiji 90 na pol polomljen pripeljal skupino olupkov do finala.

Povezava do prispevka

tista Napoli ekipa je bla huda

 

Ferrara v obrambi, De Napoli na sredini (hudo je igral za reprezentanco), Carnevale, Careca in Maradona v napadu

 

tako da ni lih kot da niso imeli, mene spominja na tisto ekipo s Hamšikom, Lavezzijem in Cavanijem, samo da je ta ekipa imela tudi Maradono

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka

 

"It is a pride and an honor to be at the tribute to Pelé. He was an inspiration to all of us who love football. I had the opportunity to meet him in person and what he transmits is a source of pride. He never divides, he always unites. And they are these values that football has to convey. As an Argentine, I've always admired him for his behavior on and off the field. I wish Pelé and his family a lot of strength, because we need him to stay with us."

fakin ljudina

Povezava do prispevka

Haha, fak kera ludnica v Argentini - carsko! :panika: :worship: :w00t:

 

WoreH reče pred 11 urami:

ipak govorimo o pedo radioteleviziji ki je lastnoročno naredila bojana in joker out. imajo mnogo več na grbi kot bogi studio ki ga daš na mute.

 

Očitno sem spregledal nekaj world-shattering na RTV, a lahko obrazložiš wtf je tu sploh govora.

Povezava do prispevka

Kaj pa ta scena s tem ogrinjalom, pa infantino pa un katarski šupak k sta šetala za Messijem pol kr še?

Dafaq? Odstrani se pošast fifina.

Messiju je najbrž v tem momentu dol visel, sam kera bedna scena, tam ti eno jebeno ogrinjalo uvalijo, da ti dres prekrije, ti pa nč ne moreš, da koga ne užališ.

Povezava do prispevka
K-man reče pred 4 minutami:

Kaj pa ta scena s tem ogrinjalom, pa infantino pa un katarski šupak k sta šetala za Messijem pol kr še?

Dafaq? Odstrani se pošast fifina.

Messiju je najbrž v tem momentu dol visel, sam kera bedna scena, tam ti eno jebeno ogrinjalo uvalijo, da ti dres prekrije, ti pa nč ne moreš, da koga ne užališ.

To mi je bilo tud tolk  cringe za popizdit.

 

Infantino se slinu okol k faking polz.

 

Pustite modelu proslavljat, debili politicarski.

Povezava do prispevka
BigBadWolf reče pred 12 urami:

schatzi, če bi rekel pred prvenstvom, da bo Argentina prvak, bi ti mirno rekel, da Messi ne more osvojiti s kr enimi modeli. Ker tud en od tehle, razen mogoče Lautaro, kar sam doda poanto, ni neka zvezda Al pa  all world igralec. Nben ni bil pred prvenstvom na ravni tchouamendija ali varana.

 

Meni se nasploh zdi pretiravanje, kako je bila tista 1986 argentinska ekipa "slaba", samo zato, ker je večina igralcev prihajala iz domače lige. Takrat so pač bile stroge omejitve glede tujcev v Evropi (vsaka ekipa je lahko imela samo po 3 tujce, ampak v to kvoto so se šteli tudi evropski igralci, npr. Lineker ali Schuster v takratni ekipi Barce) in je argentinska liga tudi bila močnejša kot je danes, ko gre večina najboljših talentov že zgodaj v tujino.

 

Večina reprezentantov je prišla iz klubov kot River, Independiente in Argentinos Juniors, ki so sredi 80. let vsi osvojili Copa Libertadores. Samo zato, ker jih povprečen slovenski oz. evropski gledalec (sigurno je bilo gledati argentinsko ligo takrat težje kot danes pa še zdaj dvomim, da jo ravno veliko Evropejcev redno spremlja) ni poznal še ne pomeni, da niso bili dobri igralci. 

 

Pa tudi če pogledamo sedanjo ekipo - Alvarez je še do pred nekaj meseci igral v Riverju, Emi Martinez je v Villi, Mac Allister (eno od odkritij prvenstva) v fakin Brightonu. Največ reprezentantov je iz Atletica in Seville, ki sta totalno v racku, okrog 40% reprezentance je iz klubov La Lige, za katero velja podobno (z izjemo Reala). Tisti kao nosilci v top klubih (ala Lautaro in Lisandro Martinez) so večinoma prihajali iz klopi. Ok, Romero je redno igral, ampak ne vem, če je Totihem ravno top klub. :P 

 

Realno gledano me pa itak boli racku kaj si folk misli o tem, kakšne soigralce je imel Messi v primerjavi z Maradono. Važno je, da mu je končno uspelo in Argentinci se v tem trenutku s takšnimi debatami niti najmanj ne ukvarjajo. Hejterji bodo pa sigurno še vedno iskali neke izgovore, da bi kao lahko zmanjšali ta uspeh.

 

 

reder reče pred 49 minutami:

 

 

 

 

Dobro timsko delo. Saj lahko bi ga pač spustili in ga spodaj lovili, ampak vprašanje, kdo bi se žrtvoval za "lovljenje" take mase. :D 

 

In B4 se streha zlomi pa vsi padejo dol.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 10 minutami:

Tisti kao nosilci v top klubih (ala Lautaro in Lisandro Martinez) so večinoma prihajali iz klopi. Ok, Romero je redno igral, ampak ne vem, če je Totihem ravno top klub. :P 

Lautaro je včeraj bil dejansko vreden ene toliko kot telegraf štanga. Mogoče bi se od štange še kaj odbilo v gol. Pa drugače verjetno niti ni tako slab.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 1 uro:

Bi rekel, da je Lautaro bil malo boljši kot prejšnje tekme. Samo mislim, da more res bit neki z gležnjem narobe, da je tako počasen, tisti Lautaro, ki je zabijal za šalo, ko mu je Eriksen žoge filal bi včeraj vsaj dva gola dal

Mislim da si ti nekje napisal kaj bo z Argentinci po tem SP-ju, imo znajo bit še nevarni ( ne za naslov, ampak za kak 1/4 finale sigurno), sicer ne bo več Messija, Di Marie in Otamendija, ampak če daš zraven Lo Celsa, Nica Gonzaleza pa recimo še Luka Romera je to kr dobra ekipca IMO...

Povezava do prispevka
maksi reče pred 17 urami:

Brez smisla je primerjati nogometaše iz različnih obdobij, vsak je produkt svojega časa, Messija bi že zdavnaj branilci iz osemdesetih razmesarili, če bi igral na tak način 

 

Maradoni niso mogli do živega, ker je bil neverjetno žilav, glej posnetke Maradone iz tistih časov in štarte branilcev

https://sportklub.n1info.si/kolumna/konec-debate-ki-ze-dolgo-ni-imela-nobenega-smisla/

 

dosežki maradone vs dosežki mesija

Povezava do prispevka

Brezvezen članek brezveznega novinarja. Prvic, razlicne ere v vsakem sportu je med seboj nesmiselno primerjati. Drugic, v srcih Argentincev bo Maradona vedno bog tudi zaradi druzbenopoliticnih dogajanj v 80. letih in kaj so te zmage takrat pomenile. Tretjic, budala govori, da je bil Maradona leta 1990 zanic, obenem pa hypa zelo povprecna Messijeva turnirja 2010, ko je bil slab, in 2014, kjer je najboljse igre prikazal v skupinskem delu.

 

Kdor ni hejter, naj raje uziva v tem, kar je Messi pocel ta turnir. Verjetno bi mi kot navijacu Uniteda moral iti lik močno na živce, ker nas je dvakrat sam razmontiral v finalih CL, ampak gladko priznam, da sem mu privoščil ta naslov in da je lagano največji igralec, ki sem ga jaz lahko spremljal v živo. Imam občutek, da takšnega naravnega talenta nogomet tudi še dolgo ne bo imel.

uredilo bitje dandzo
Povezava do prispevka
shure reče pred 5 urami:

Lautaro je včeraj bil dejansko vreden ene toliko kot telegraf štanga. Mogoče bi se od štange še kaj odbilo v gol. Pa drugače verjetno niti ni tako slab.

Eno je to, da je res zgrešil vse kar se je zgrešiti dalo (nekatere šanse celo zelo zelo grdo zajebal), drugo je pa to, da so z njegovim vstopom Argentinci spet postali nevarni, se preselili z žogo v napadalno tretjino in obrnili potek tekme. Pred tem je barka plula direkt proti ledeni gori in ni kazalo, da se ji bo izognila. Tako da vseeno Lautaro za argentica po mojem zlata menjava finala.

 

Danes v počastitev sem skočil v Argentino in snedel eno picania. Noro dobro, zmagovalno je to pasalo.

uredilo bitje Kakarotto
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...