Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 1 minuto:

o glej, celo Torre bo dobil 5 minut

 

Misliš, da zasluženo dobiv Ruiqi minutažo? Meni vedno zgleda solidno ko dobi kako minuto. Sploh sedaj ko je toliko poškodb bi na takih tekmah bil veliko bolj koristen od kakega Kessieja ali Roberta.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 20 urami:

Notts County gladko zmagal 3-0, Wrexham ima še piko prednosti s tekmo manj. 

 

Wrexham bo zajebal, Arsenal bo zajebal, Dortmund je že zajebal,...:hmm:

 

ronaldinho reče pred 6 urami:

Good ebening :mafija: Po mojem res GOAT trener za midtable klube.

 

v letu 2023 je Villa od vseh EPL klubov osvojila največ točk, prejela najmanj golov in ima igralca, ki je dosegel največ golov in asistenc v EPL.

 

good ebening. :ododava:

Povezava do prispevka

Bila je pa huda tekma. Kljub temu, da je united vodil so napadali in iskali 2. gol. Ponavadi so sposobni lih 5 min napadat, potem se pa usedt nazaj in čakat, da ti ga nasprotnik stisne skozi nek deflection.

AWB je bil top. Skozi ful naprej, recimo ful bolj viden kot Casemiro na sredini. Arry čisto dobro. Nekaj runov naprej, da je prebil prvo linijo. Podaje dobre, meni več kot zadovoljiva predstava. Antony boljše kot Sancho, ki se je izgubil v drugem polčasu. Martial se celo ni poškodoval, to je plus? Bruno brez Rashforda spet tako kot 2 leti nazaj. Veliko bolj aktiven in nasploh boljša tekma (ki je posledica tudi tega, da je imel ob sebi Eriksena, ter zadaj Casa, ki ni dobil kartona!).

Seviža pade. 0-2 bo. Martial in Sancho.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...