Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Weraziel reče pred 2 urama:

možno je, čeprou js vidm Real - Milan finale

 

Jaz tudi. Sem bil sicer za Napoli v tem paru, ampak se mi zdi, da bi v potencialnem finalu z Realom katerakoli milanska ekipa bo šla naprej igrala bolj zaprto in posledično boljše parirala Realu kot pa Napoli, ki bi napadal in pustil prostor za kontre, ki so njihovo najmočnejše orožje. 

 

Od preostalih ekip ima na papirju City največje šanse, da jih ustavi, ampak jim ne zaupam preveč, sigurno bodo našli kak nov način za izgubit tekmo. Tako da bi sam že kar pripisal 15. zvezdico Realu. Bom pa zelo vesel, če se motim. :D 

Povezava do prispevka

In kje oz. Namesto koga naj bi igrau ta Brazilcek? Ker se za Endrika mi ni jasno kje se bo nasu prostor (ce se bo res slo po Mbappeja in Haalanda :rofl:

 

Mislim, da je letos City pa res premocan in da je to njigovo leto, predvsem zaradi Haalanda. Pa Grilisa ki je v vrhunski formi v nasprotju z lansko. Pa se Militaa ne bo na prvi tekmi. 

Povezava do prispevka

Grealish bo pomoje samo še boljše igral ko enkrat KdB gre in prevzame njegovo vlogo (ne da bo boljši, samo ima predizpozicije tam igrat) ali pa namesto Bernarda Silve

baje že drugo leto ustvari največ nevarnih akcij Citya

uredilo bitje Weraziel
Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 3 urami:

Sej vem, da je Real težko kar tako odpisati, ampak letos pa resno verjamem, da bo šel City (precej gladko) v finale in nato do konca. 

Kot lani ane :D City bo dal dol Real gladko :P 

Karim reče pred 2 urama:

In kje oz. Namesto koga naj bi igrau ta Brazilcek? Ker se za Endrika mi ni jasno kje se bo nasu prostor (ce se bo res slo po Mbappeja in Haalanda :rofl:

 

Mislim, da je letos City pa res premocan in da je to njigovo leto, predvsem zaradi Haalanda. Pa Grilisa ki je v vrhunski formi v nasprotju z lansko. Pa se Militaa ne bo na prvi tekmi. 

Kar velik ČE je tole. Mbappe je enkrat vas že zavrnil :D Haalandu pa City namerava podaljšati pogodbo in če podaljša kar bi pomenilo nasvidenje za tisto klavzulo v 2024 :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...