Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 33 minutami:

also, Mane baje včeraj napadel Saneja :D

Po golu bi raje udaril :lol:

 

S Sanejem skregal ter udaril. Zadnjič z Naglesmannu skregal, ker je proti PSG bil na igrišču samo 8 minut. 

 

Kaj ma Mane to nek villan arc? V Liverpoolu ni deloval taki drekson kot zdaj v Bayernu.

Povezava do prispevka
reder reče pred 2 urama:

FthS9NoWIAALVrP?format=jpg&name=medium

 

Dovolj dober, da mogoče na kakšni lažji tekmi vstopi v 60. minuti...

 

kva je to kr ena neumna statistika

 

če greš na hit gledat flashscore

 

haaland: epl 27 tekem 30 golov, 2 pokala skupi 4 tekme 4 gole, liga prvakov 7 tekem 11 golov. to je vse skupi 38 tekem 45 golov, ne vem kere tekme so mu še štel zraven ker recimo pri uefa nations league ma 6 tekem 6 golov, za prijateljske pa ni podatkov.

messi: liga 25 tekem 14 golov, pokal 1 tekma 0 golov, liga prvakov 7 tekem 4 goli. to je vse skupi 33 tekem 18 golov, zgori piše 46 tekem 35 golov, tko da so mu zgleda zraven štel še svetovno prvenstvo in vse prijateljske tekme

 

za mbappeja se mi ne da gledat

 

lep lp

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 12 minutami:

 

...ko te doletijo moja leta, nesretnik, boš ob polenajstih ravno prvič v noči serviral scalino v priročno keramiko. od tu do vžiga teveja potem ni več daleč. :D

I feel you brah. Vcasih grem tut po 5x na noc scat, zakaj je temu tako tezko recem. Ce pa kazga zvapam se pa zbudim tko k sm zaspal :D

Povezava do prispevka
Shadow reče pred 33 minutami:

dobru, kej si ti 70? :D 

 

mentalno 25, fizično pa 80.

 

borovniško - rogaškoslatinska kombinacija genetične deformacije. :D

 

ronaldinho reče pred 31 minutami:

Samo potem ne vidiš, kako mu je knof odletel pa mu ga je Jadranka Kosor popravila. :ninja: 

 

...tako odkritega flirtanja niso sposobna niti dekleta višjega eskort ranga. rispekt enemu in/ali drugemu, če je bilo to zaigrano. :D

 

vlaho reče pred 20 minutami:

I feel you brah. Vcasih grem tut po 5x na noc scat, zakaj je temu tako tezko recem. Ce pa kazga zvapam se pa zbudim tko k sm zaspal :D

 

jaz sem nehal pit po 18h, da sem posledično zmanjšal nočne sprehode na sprejemljiva 1-2/noč. :D

 

Kosinus reče pred 14 minutami:

Zazdaj je še v redu, enkrat na noč, na par dni. Potem sem še daleč.

 

sem relativno trpežne sorte. kar se mora, se mora. me pa popolnoma ubije to, da potem ne morem več (tako z lahkoto kot včasih) zaspat nazaj. potem prižgem teve in buljim v surikate na Planetu. :no:

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 30 minutami:

Po golu bi raje udaril :lol:

 

S Sanejem skregal ter udaril. Zadnjič z Naglesmannu skregal, ker je proti PSG bil na igrišču samo 8 minut. 

 

Kaj ma Mane to nek villan arc? V Liverpoolu ni deloval taki drekson kot zdaj v Bayernu.

 

Glede na to, kakšen flop oz. propalica je, odkar je prišel na bavarsko, je zadnji, ki lahko komurkoli pametuje in teži.

 

bnqVVl-XJqr4d_7_R915LYaWI4UuN8C1NZiwVBQ3

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...