Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Če imaš retarda na klopi je tole pricakovano. Carlo je taktično povsem pogorel. Da greš proti Cityu v gosteh, ko se je pac vedelo da bodo šli na polno, igrat s sredino Modrič-Kroos je res next level debilizem..Naj fukne Rudigerja not,Alaba na lb, Cama v sredino namesto Kroosa in Tchouameni v igro namesto Modriča. 

Povezava do prispevka

Je bilo včeraj prav mučno gledati Kroosa in Modriča. Res sta počasna in tudi praktično vse fizične duele sta gladko izgubila. To je krivda tako na strani kluba, ki hoče izcuzati vse kar se da iz igralcev,  do Carla, ki je glup to točak, da gre v tako tekmo s to sredino, namesto da bi fuknil notri še Tchouamenija in/ali Ceballosa. Carlo je tudi po tekmi v svojih izjavah izpadel totalen debil. Zanj je bila to uspešna sezona in misli, da ta ekipa lahko osvoji CL naslednje leto. Res upam, da leti, ker drugače bomo zopet gledali Modrič-Kroos sredino dokler se en ne zvrne v trugo. 

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 50 minutami:

Je bilo včeraj prav mučno gledati Kroosa in Modriča. Res sta počasna in tudi praktično vse fizične duele sta gladko izgubila. To je krivda tako na strani kluba, ki hoče izcuzati vse kar se da iz igralcev,  do Carla, ki je glup to točak, da gre v tako tekmo s to sredino, namesto da bi fuknil notri še Tchouamenija in/ali Ceballosa. Carlo je tudi po tekmi v svojih izjavah izpadel totalen debil. Zanj je bila to uspešna sezona in misli, da ta ekipa lahko osvoji CL naslednje leto. Res upam, da leti, ker drugače bomo zopet gledali Modrič-Kroos sredino dokler se en ne zvrne v trugo. 

Carlo ostaja še eno leto ziher tko da se kr navadi še naprej na tole sredino. Tudi če/ko pride Jude bo Carleto spet tiščal dinozavra noter, sploh ko bo zagustilo.  Ceballos je zame super odigral kolikor je pač mel minut, prav tako RUdi je bil spet beast preko katerega nihče več ni prišel. Pokrivanje praznega prostora jim je pa španska vas in tko so v prazn prostor dobil 3 gole. 

Res mi ni jasno to tiščanje Camavinge na bok, ko je pa za klaso boljši v sredini in namesto da bi začel z mlado sredino in mogoče z Vasqezom na boku (Carvajal je bil porazen), ki bi sigurno boljše omejil Grealisha, smo spet gledali postavo kot vsako tekmo. 

 

City nam je odčital lekcijo fuzbala ampak ne mislim da je zdej neki ultra hud (čeprav imajo super ekipo in stackano na vseh položajih), bolj mi je žal da smo prišli s polnimi hlačami na teren in brez kakršne volje do zmage. Da maš 15 ! podaj v 15 minutah je sramota za takšen klub in Carleta.

Povezava do prispevka
ayrton79 reče pred 2 urama:

Mene je vse minilo, ko sem videl Militaa v prvi. Model je dal v karieri več avtogolov kot Benzema golov. Da ne omenjam tega, da mu inteligenca kar vre z obraza.

Sicer Rudiger ter Alaba tudi nista nek presežek v obrambi.

 

Rudiger je imel za vas eno nadpovprečno tekmo v sezoni. Proti Cityju. Ostale pa zelo povprečne ali podpovprečne tekme.

 

Perez namesto, da bo dajal 100+ milj za Angleža iz BVB naj raje zrihta obrambo. Oba nova boka sta potrebna plus en vrhunski stoper.

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 4 urami:

Carlo ostaja še eno leto ziher tko da se kr navadi še naprej na tole sredino. Tudi če/ko pride Jude bo Carleto spet tiščal dinozavra noter, sploh ko bo zagustilo.  Ceballos je zame super odigral kolikor je pač mel minut, prav tako RUdi je bil spet beast preko katerega nihče več ni prišel. Pokrivanje praznega prostora jim je pa španska vas in tko so v prazn prostor dobil 3 gole. 

Res mi ni jasno to tiščanje Camavinge na bok, ko je pa za klaso boljši v sredini in namesto da bi začel z mlado sredino in mogoče z Vasqezom na boku (Carvajal je bil porazen), ki bi sigurno boljše omejil Grealisha, smo spet gledali postavo kot vsako tekmo. 

 

City nam je odčital lekcijo fuzbala ampak ne mislim da je zdej neki ultra hud (čeprav imajo super ekipo in stackano na vseh položajih), bolj mi je žal da smo prišli s polnimi hlačami na teren in brez kakršne volje do zmage. Da maš 15 ! podaj v 15 minutah je sramota za takšen klub in Carleta.

 Jaz sem pred tekmo upal, da bo Carlo imel dovolj soli v glavi in bo začel s štirimi igralci sredine. Druga opcija je bila pa, da gre Rudiger v začetno enajsterico, Alaba na LB, ter Camavinga v sredino skupaj s Tchouamenijem ter ali Modričem ali Kroosom. Ni blo ne...

 

Poleti pride nazaj canteranos Fran Garcia, ki bo vsaj malo pokril mesto LB-ja. Kar sem ga gledal mi je bil zelo všeč, ampak v Realu se hitro lahko izgubiš. Sam bi prodal Mendya, Alaba in Nacho bi bila cover za LB in CB, ter investiral keš v kakšnega mladega štoperja ali pa potegnil kaj iz Castille, ki ima zelo dobro generacijo igralcev. RB je nuja, tu sploh ni debate. Carvajal je lahko menjava, ampak ne more pa več začenjati tekem.

 

Kar se tiče sredine bo ob morebitnem prihodu Bellinghama itak še preveč pokrita. Sam osebno bi se poslovil od Modriča in Kroosa ter podaljšal s Ceballosom. V realnosti bo pa Ceballos odšel, Modrič in Kroos pa bosta podaljšala še za eno sezono. 

 

Napad je pa itak črna luknja. Vinicius je klasa, Rodrygo ima prebliske, Benzema pa...Lani je bil njegov labodji spev, naslednje leto bo še slabše. Sem takoj za to, da ostane v klubu, ker boljše menjave si ne bi mogel želeti, ampak Real nujno rabi novega napadalca. Asensiu vprašnje če se bo podaljšalo pogodbo, itak lahko pride nazaj Brahim Diaz. 

 

Pač dejstvo je, da Real zamuja s prenovo že leto ali dve in če bodo tudi letos šli po principu vse je OK, bo naslednja sezona katastrofa. 

Povezava do prispevka

Največji problem bo pa itak trener. Carlo je top trener, ampak ne za to ekipo s temi igralci. Isto velja za Zidana. 

 

Imo je počasi tudi čas, da gre Perez v penzijo. Sicer mu za  obdobje po vrnitvi lahko damo samo kapo dol, ampak po naslednji sezoni ko bo projekt stadion zaključen, bi moral predati žezlo nekomu mlajšemu. Sicer je to dvorezen meč, ker ko pogledaš k rivalom kakšne predsednike so imeli:D...no pa tudi Calderon je bil daleč od kakšne perle, ampak enkrat bo itak moralo priti do menjave na vrhu.

Povezava do prispevka

Jaz bi bil na vašem mestu previden, kaj si želite. :D 

 

Po takem obdobju, kot ga je imel Real lahko gre ponavadi samo na slabše. 

 

Perez bo pa itak "do smrti" predsednik. Vsaj dokler mu bo zdravje dopuščalo ne verjamem, da bo šel. 

uredilo bitje ronaldinho
Povezava do prispevka

Itak je vprašanje kaj bi prineslo novo vodstvo, ampak počasi je čas za menjavo na vrhu. Perez je bil overall fenomenalen predsednik ampak ko se zaključi še projekt stadion, bi bil imo kar pravi čas za častni odhod v penzijo. Klub je na dobrih temeljih, ekipa je v zadnjem desetletju osvojilo toliko kot večina evropskih velikanov lahko samo sanja, v ekipi je kar nekaj mladega potenciala, stadion bo med boljšimi na svetu..Ne vem zakaj ne bi šel lepo lagano stran ko je na vrhu, ne pa da si (delno) umaže svoje ime. 

 

Pri Realu bo šlo na slabše, ker dosti boljše preprosto ne gre. Itak je mentaliteta celega kluba taka, da je potrebno zmagovati vsako sezono drugače je polom, ampak to preprosto ni možno. Navijači sedaj malo ventiliramo, ampak če trezno pogledaš na vso zadevo je City zapravil ne vem koliko milijard v zadnjih 15 letih, da je prišel v drug finale CL, Real pa je medtem osvojil 5 kant v tem tekmovanju :D . Tudi Klopp je pri Liverpoolu rabil ne vem koliko časa, da je ekipa začela osvajati lovorike, v Realu bi itak po eni ali največ dveh letel. 

 

Po lanski uspešni sezoni bi bilo potrebno narediti rez, se zahvaliti starejšim igralcem in začeti nov projekt. Sedaj je pa za klubom ena recimo na pol izgubljena sezona (vseeno je Real osvojil CDR, evropski superpokal in svetovno klubsko prvenstvo, ter prišel v polfinale CL), ki se bo verjetno podaljšala še v naslednjo. Če Real ne osvoji ničesar (kar je dokaj verjeten scenarij) v sezoni 23/24 bo naslednje poletje tak pritisk na klub, da se bo moralo trošiti kot leta 2009, ko je Perez zamenjal pol ekipe. Je pa to sedaj precej težje, ker te pač klubi ala City, Psg in podobni, ki serjejo keš lahko odpihnejo s finančno ponudbo igralcem. 

Povezava do prispevka

Zdi se mi, da gre za največji prepad v kvaliteti obeh finalistov v zadnjih 10+ letih. Dvomim, da bi se kakšen igralec Interja uvrstil v prvo postavo Cityja. Razlika v kvaliteti je res ogromna. Na eni strani generacijska talenta KDB in Haaland, na drugi strani pa odpisani starčki tipa Acerbi, Džeko... Tudi stavnice se s tem strinjajo, saj je kvota na zmago Cityja po rednem delu 1.36, za končno zmagoslavje pa samo 1.20. Vse razen (zanesljiva) zmaga Cityja bo veliko presenečenje. Bo pa za Inter navijala večina nogometnega sveta razen navijači Cityja, Juventusa, Milana In Barcelone. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...