Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

shure reče pred 28 minutami:

Tole pa je zrelo za kak ban iz TV-ja počasi.

 

 

Jaz sem gledal samo zadnjih 10 minut, tko da ne poznam konteksta, ampak preprosto si komentator ne more kaj takega privoščiti. Je pa res da je SK pač balkanska televizija, povsod drugje bi bil Obrez že kakšno desetletje na hladnem.

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 3 minutami:

Katere lige/športe sploh prenaša Arensasport?

ni glih odgovor, sam vseeno:

 

imeli so zakupljeno pravico do prenašanja svetovnega prvenstva v polmaratonu

 

potem so pa rajši predvajal (v SLO) tekmo južnokorejske lige in 2. škotske lige (fuzbal)

 

tak da nisi mogel iz slo gledat prenosa polmaratona preko YT, ker je bil prenos lokacijsko blokiran

Povezava do prispevka
apovsic reče pred 2 urama:

ni glih odgovor, sam vseeno:

 

imeli so zakupljeno pravico do prenašanja svetovnega prvenstva v polmaratonu

 

potem so pa rajši predvajal (v SLO) tekmo južnokorejske lige in 2. škotske lige (fuzbal)

 

tak da nisi mogel iz slo gledat prenosa polmaratona preko YT, ker je bil prenos lokacijsko blokiran

Prizadeto

 

Drgac pa vpn pa gasa

Povezava do prispevka

Arena prenaša NBA pa mislim, da portugalsko in francosko ligo?

 

Naj bi pa naslednjo sezono imeli tudi la ligo.

 

V drugih novicah, a se še komu zdi, da je VAR oziroma njegova uporaba potrebna konkretnih sprememb? Jaz sem definitivno za to, da VAR ostane, ampak bo potrebno spremeniti pravila oziroma smernice pri njegovi uporabi. To, da recimo Pickford včeraj ni dobil niti kartona za tisti štart je kriminal, ampak še bolj so mi problematični teli milimetrski ofsajdi (ker je pač teh situacij neprimerno več). Tehnologija še ni tako dobra, da bi lahko dosodili prepovedane položaje na par milimetrov, da ne omenjam kako si vsak sodnik po svoje interpretira kateri del rame/roke ni več primeren za igro. Res bi bilo precej bolj enostavno če bi se upoštevalo samo stopalo, pa še tukaj bi moral biti napadalec v prednosti če gre za odstopanja manjša od ne vem 10 cm.

 

Namen ofsajda je bil ta, da se odvzame napadalcem prednost kampiranja pred vratarjem oziroma za zadnjim branilcem. Če je napadalec par cm za nasprotnim branilcem je imo to povsem v duhu tega pravila, ne pa da se sedaj banalno analizira frejme in išče ali je bil šiv na prstu napadalca pred branilcem.

 

Pa če že o pravilih, eno bolj glupih situacij v nogometu mi je tudi, ko po pisku sodnika igralec ekipe, ki jim žoga ne pripada, zagrabi žogo in ne pusti hitrega izvajanja nasprotniku. Za tole bi morali talati kartone, po pisku se pač nimaš kaj dotikati žoge, ki pripada drugi ekipi.

 

Še tretja stvar, ki me zmeraj bolj nervira pri nogometu je pa tole podaljševanje igralnega časa. Vem, da so pred časom vem prišli podatki kako varira dejanski igralni čas med posameznimi tekmami in je bilo res wtf. Ne more se nekje igrati npr 75 minut, nekje pa 60, tu ni nobene logike. To, da se sodnik sam odloči koliko se bo še igralo mi je res mimo. Za vsako malo daljšo prekinitev bi se ali moral ustaviti čas, ali pa bi se dejansko zapisovalo (torej, da bi tudi gledalci videli na semaforju) koliko je potrebno podaljšati igro. Ker trenutno so tisti, ki zavljačujejo v ogromni prednosti. Saj se tekme podaljšajo za kakšno dodatno minuto, ampak skoraj nikoli toliko kot je bilo dejanskega zavlačevanja.

 

 

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 2 urama:

Arena prenaša NBA pa mislim, da portugalsko in francosko ligo?

 

Naj bi pa naslednjo sezono imeli tudi la ligo.

 

Ligue 1 ima zankrat še Šport TV.

 

Portugalsko je lani imel SK, letos še pa nisem videl, da bi imeli kako tekmo, tako da mogoče, da jo ima Arena. Je pa to verjetno tudi edina liga, ki bi jo zaenkrat tam spremljal. Ni pa, kot da ne morem živeti brez nje, ko je kak derbi pač streame zalaufam. :) 

 

Če bodo La Ligo imeli naslednjo sezono, bo pa druga zgodba.

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...