Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

hawa meyta reče pred 18 urami:

 

jezuskristus, podpiram takšno audiovideo gradivo. :D

 

sicer ne vem kako vi gledate na to, diverziteta in eksotika je čist fajn, ampak IMO v povprečju na svetu ni lepših deklet od slovank (incoming Sleip,- ti si nor, če misliš, da so Gruzijci Slovani).

Se strinjam in sem ziher, da bubu tudi. :D V Varšavi sem se sprehodil samo 200 metrov od stanovanja do trgovine in srečal cca. 3 res lepe ženske. Kot da ni to dovolj, sem potem še v službi na projektu imel sodelavke iz Azerbajdžana, Turčije, Ukrajine, Rusije, Venezuele, Kolumbije, itd itd. Verjetno ne bom nikoli več v življenju videl takšne koncentracije lepote kot v tistem okolju in na splošno v Varšavi. :D 

Povezava do prispevka
Sleipnir reče pred 14 minutami:

evo, Quessoy ti dam jaz eno sliko

uradno moj najbolj alter dres 

http://shrani.si/f/1U/oY/1BW68yxF/viberimage2020-10-1518-2.jpg

 

so bili vsi ti dresi iz konca osemdesetih ali pa začetka devetdesetih daleč pred svojim časom, ali so zdajšnji takšno skropucalo?

 

Amare reče pred 2 minutama:

Čakaj, bi moral vzet gradivo iz FB. :D 

 

ni časovnih omejitev pri slikovnem gradivu. :D

Povezava do prispevka
Luka$ reče pred 8 urami:

Daj objavi sliko brez šala po sredini dresa. Ovratnik je seksi, Umbro je pa itak institucija kar se dresov tiče.

A pa ti se to prav namenoma trudiš kao scati proti vetru da se zanimaš za te no-name ekipe? Mislim....FC Chambly....? :lol:

Ne ne, lej te italijanske Monopoli, Lecce, Palermo, SPAL imam kot turistični spomenik in kot spomin na kraje kjer mi je bilo lepo, sem bil srečen, ... nima veliko veze z nogometom.

 

Tega mi je pač poslal naš nogometaš, ki tam igra. Sej drugih zadev niti ne objavljam, ker ne bi bilo ravno lepo od mene ali pa ker gredo direkt za kako dobrodelno dražbo (kaj mi bodo neke xy stvari, ki jih niti ne spremljam prah nabirale), ampak ta mi je pa res ono ultra kul, ker je najbolj eksotična nogometna stvar, ki jo imam (z izjemo Monopolija) in sem moral delit. Tako, da tega pa Apovsiceve tekmovalne tange shranim.

 

Evo celo sliko

http://shrani.si/f/2/1r/4KJXZECk/viberimage2020-10-1618-5.jpg

 

ps: en stavek je izmisljen

 

Povezava do prispevka
Luka$ reče Dne, 16. 10. 2020 at 10:16:

Daj objavi sliko brez šala po sredini dresa. Ovratnik je seksi, Umbro je pa itak institucija kar se dresov tiče.

A pa ti se to prav namenoma trudiš kao scati proti vetru da se zanimaš za te no-name ekipe? Mislim....FC Chambly....? :lol:

 

To pa povzročijo frustracije navijanja za Arselol. :ninja:

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 1 uro:

Kok mi grejo na kurac teli milimetrski ofsajdi. Še sploh ko ne gre za stopalo ampak ramo ali kakšen drug del telesa. Tole pravilo bi tudi morali že zdavnaj poenostaviti, da bi se upoštevalo samo stopalo. Če je pa pač napadalec nagnjen naprej naj pa bo, bo vsaj kakšen gol več.

 

 

yup, lepo samo stopalo gledat pa čipe v kopačke v bogatejših ligah bi blo perfect kar se tega tiče

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...