Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

Kamahl reče pred 1 minuto:

Jst bi reku da je messi še vedno to kar je bil, samo vloga ima popolnoma drugačno in še vedno je vsa kreacija na njemu, vsakič ko mu je le kdo prišel odigrat dvojno je naredil višek na terenu ter bil nevaren. Vendar dejstvo je da sredina ni na nivoju, Coutinho je zame velik dolžnik. De Jong nima kaj iskati v vlogi vezista, ampak naj gre na svojo mesto DMC. Na igrišču nimamo ravnotežja, edina svetla točka sta oba 17 letnika.

ne vem, men je de Jong so far zelo razočaral, gleden vložen denar zelo slabo, plus vsako tekmo ima preveliko število izgubljenih žog... Coutinho je spet igral na krilu kar ni njegov položaj jbg...

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 1 minuto:

 

Moriba bi sedel v to sredino nenormalno...

 

Jap, ko se starine spravijo iz klupa upam, da bo nekaj takega.

 

MATS; Dest, Upamecano/Kounde, Araujo/Garcia, Balde?; FDJ, Moriba; Fati, Pedri, Trincao; Haaland

 

Ker bo IMO skoraj nemogoče dobiti Haalanda, lahko gre alternativno Fati v špico (čeprav se bo še moral fizično okrepiti) in se pripelje enega top wingerja. Bi pa vrhunski strelec vsekakor bil moja prioriteta ob enem hitrem CB. 

 

Po mojem ne rabimo tako veliko, da bi imeli mlado, konkurenčno ekipo čez 2-3 leta, bo pa treba pravilno izbrati okrepitve in predvsem trenerja. Saj verjetno bo itak Xavi prišel, kar me ne navdaja ravno z optimizmom, če sem pošten.   

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 12 minutami:

ne vem, men je de Jong so far zelo razočaral, gleden vložen denar zelo slabo, plus vsako tekmo ima preveliko število izgubljenih žog... Coutinho je spet igral na krilu kar ni njegov položaj jbg...

 

Se strinjam, ampak vse to je posledica tega ker igra vlogo katere ni sposoben odigrat, obenem mu pa še nekdo govori da jo lahko. Zdaj je za moje pojme ujet med tem kar zna in mora biti (DMC, prvemu do sebe) in to kar se želi od njega in poizkuša (MC, kreacija igra, razigravanje ekipe).

 

Za moje pojma je še vedno edini način 433 za barco, kjer igramo Pjanić - De Jong - Coutinho sredino (lahko tudi Pedri) in Dembele/Griz - Fati - Messi napad, vse ostalo je poizkus ugajanja določenim igralcem ki so tam zaradi preteklosti

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 4 minutami:

 

Jap, ko se starine spravijo iz klupa upam, da bo nekaj takega.

 

MATS; Dest, Upamecano/Kounde, Araujo/Garcia, Balde?; FDJ, Moriba; Fati, Pedri, Trincao; Haaland

 

Ker bo IMO skoraj nemogoče dobiti Haalanda, lahko gre alternativno Fati v špico (čeprav se bo še moral fizično okrepiti) in se pripelje enega top wingerja. Bi pa vrhunski strelec vsekakor bil moja prioriteta ob enem hitrem CB. 

 

Po mojem ne rabimo tako veliko, da bi imeli mlado, konkurenčno ekipo čez 2-3 leta, bo pa treba pravilno izbrati okrepitve in predvsem trenerja. Saj verjetno bo itak Xavi prišel, kar me ne navdaja ravno z optimizmom, če sem pošten.   

Huda postava, samo Trincao je prekleto počasen za wingerja se ti ne zdi :D

Povezava do prispevka
vlaho reče pred 3 minutami:

Men je bil super sploh kar se obrambe tice. Je pa res da tam na njegovi strani Vinicijus ne more stozca obrnt

 

Saj na vseh tekmah zaenkrat je bil soliden v obrambi, kar me je kar presenetilo, ker so vsi govorili, da je to njegova šibka točka. V napadu ima pa še veliko rezerv, ampak itak je težko, če je tako izoliran in igra brez pravega wingerja pred sabo. V 1. polčasu je bila očitno njegova in Pedrijeva naloga predvsem ustaviti Viniciusa, kar jima je uspelo, medtem ko se je napadalo po levi strani preko Albe, Fatija in Coutinha, v 2. je pa probal Koeman malo uravnotežit napad in do penala je kar dobro zgledalo, potem so pa razpadli. 

 

Je pa Koeman tudi zamudil z menjavami in potem vrgel tri napadalce noter 10 minut pred koncem ter igral z Messijem in Coutinhem na sredini, lol. Sam bi še pred golom Reala poslal v igro Pjanića namesto Busija in Dembeleja na desno stran (na levi je večinoma neuporaben) namesto Pedrija ali pa Coutinha in bi se mulc prestavil na levo. 

Povezava do prispevka
Kamahl reče pred 5 minutami:

 

Se strinjam, ampak vse to je posledica tega ker igra vlogo katere ni sposoben odigrat, obenem mu pa še nekdo govori da jo lahko. Zdaj je za moje pojme ujet med tem kar zna in mora biti (DMC, prvemu do sebe) in to kar se želi od njega in poizkuša (MC, kreacija igra, razigravanje ekipe).

 

Za moje pojma je še vedno edini način 433 za barco, kjer igramo Pjanić - De Jong - Coutinho sredino (lahko tudi Pedri) in Dembele/Griz - Fati - Messi napad, vse ostalo je poizkus ugajanja določenim igralcem ki so tam zaradi preteklosti

 

S 4-2-3-1 ni po mojem nič narobe in najboljše ustreza trenutni ekipi. Tudi FDJ je pod Koemanom v reprezentanci odlično igral v dvojnem pivotu. Ampak tukaj ima ob sebi Busija in pred sabo na AMC Messija (večinoma), ki ne moreta več laufat, medtem ko sta pri Nizozemski ob njemu večinoma igrala precej bolj gibljiva De Roon in Wijnaldum.

 

4-3-3 se s temi igralci, predvsem zaradi Messija ne more igrati, razen če se ga da na false 9, ampak zdaj fizično ni več dovolj sposoben/gibljiv za to vlogo, pa tudi izgubil je tisti killer instinct pred golom, ki ga je imel pod Pepom v tej vlogi (je pa še vedno najboljši strelec v ekipi in bi po mojem moral igrati precej bližje golu). Griezmann bi potencialno lahko igral tam, ampak spet sam ne bo dovolj zabijal in tudi Messi je potem "obsojen" na položaj wingerja, kjer pa noče/ne more več igrat. 

Povezava do prispevka
Nodi reče pred 13 minutami:

Huda postava, samo Trincao je prekleto počasen za wingerja se ti ne zdi :D

 

Meni se ne zdi tako počasen. Nima eksplozivnosti kot Dembele, ampak vseeno zna priti mimo branilcev. Ima pa IMO tudi precej višji nogometni IQ od Dembeleja, zato mislim, da mu lahko uspe. Bi pa za večjo raznolikost/izbiro v napadu vseeno probal v naslednjih letih pripeljati tudi podoben tip wingerja kot je Dembele, samo da bo 1. veliko cenejši, 2. manj steklen in 3. "pametnejši". Kdo bi to bil pojma nimam, a sigurno se bo našel kdo, za katerega ne bo treba plačat 100m. :D 

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 39 minutami:

 

Saj na vseh tekmah zaenkrat je bil soliden v obrambi, kar me je kar presenetilo, ker so vsi govorili, da je to njegova šibka točka. V napadu ima pa še veliko rezerv, ampak itak je težko, če je tako izoliran in igra brez pravega wingerja pred sabo. V 1. polčasu je bila očitno njegova in Pedrijeva naloga predvsem ustaviti Viniciusa, kar jima je uspelo, medtem ko se je napadalo po levi strani preko Albe, Fatija in Coutinha, v 2. je pa probal Koeman malo uravnotežit napad in do penala je kar dobro zgledalo, potem so pa razpadli. 

 

Je pa Koeman tudi zamudil z menjavami in potem vrgel tri napadalce noter 10 minut pred koncem ter igral z Messijem in Coutinhem na sredini, lol. Sam bi še pred golom Reala poslal v igro Pjanića namesto Busija in Dembeleja na desno stran (na levi je večinoma neuporaben) namesto Pedrija ali pa Coutinha in bi se mulc prestavil na levo. 

Prej sem pozabil še dodati da je treba dokončno razbiti dvojec Pique-Lenglet ker sta totalno nekompatibilna, počasna in preprosto ne delujeta dobro skupaj v paru, super bi bilo če bi Araujo dobil zdej nekaj tekem da pokaže da je iz pravega testa...

Povezava do prispevka
hawa meyta reče pred 29 minutami:

 

na kateri poziciji je igral? RB? ker tam je že enkrat igral po sili razmer lani ali predlani in je bil presenetljivo suveren...

 

Vstopil je namesto Nacha na mesto RB-ja in bil naravnost fantastičen. V obrambi je podelal vse potrebno v napadu pa je igral kot prime Dani Alves :D.

 

Res da je igral le pol ure, ampak imo ena boljših predstav belem dresu.

Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 7 minutami:

 

Vstopil je namesto Nacha na mesto RB-ja in bil naravnost fantastičen. V obrambi je podelal vse potrebno v napadu pa je igral kot prime Dani Alves :D.

 

Res da je igral le pol ure, ampak imo ena boljših predstav belem dresu.

 

dejansko je bil tip kolikor se spomnim vedno odličen v obrambnih nalogah, ker je zelo discipliniran igralec, živahen, hiter in predvsem tečen.

 

samo za na krilo pa res ni, ker tam nimaš kaj delat, če ne znaš igrat ena na ena.

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

Gledal highlightse Barca Real.

 

Fak Vinicius, saj sem zelo kmalu dojel, da je tip zanič, samo tole, kar sem spet videl na highlightsih .... fak, pa kok kredita ima ta majmun?

 

MODRIČ :avadodo:

 

Največja škoda pa mi je, ker ne morem slišat Obrezovega cviljenja, še posebej pri Ramosovem penalu. Plačam za posnetek tekme z njegovim komentarjem.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...