Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

ronaldinho reče pred 13 urami:

20k za zlato, lol

 

kdo je to rekel? ne drži...

 

Navedek

Denarni sklad za dobitnike medalj na olimpijskih igrah v Tokiu je višji, kot je bil na prejšnjih igrah v Riu. Prejemnik zlate medalje dobi 31.120 evrov, enak znesek v žep pospravi tudi trener. Srebro je vredno 23.340 evrov, bron pa bančni račun športnika obogati za 15.560 evrov. 

 

Povezava do prispevka
Karim reče pred 2 urama:

Usi otroci bojo sedaj navijali za PSG :D

barca je verjetno tudi ogromno izgubila z prodajo dresou. 

 

80% so se zmanjšale prodaje dresov od ponedeljka. Pa samo dobrih 10k od 30k kart je bilo prodano sociem za tekmo s Sociedadom, tako da so morali zdaj "odpreti" prodajo tudi ostalim. Sicer domači socii redko hodijo na tekme in tudi v normalnih razmerah so te prve tekme sredi dopustov slabo obiskane, ampak po letu in pol brez publike bi pričakoval večje zanimanje. In z Messijem bi sigurno bilo... 

Povezava do prispevka

dobro, jaz sem navijal zgolj za redni del :P billa me ni razočal. enostavno nisem želel verjeti da jim bo chelsea pokazal kaj več od naših tisto zadnjo tekmo sezone. to je bila prva tekma nove, kar se mene tiče, man city - lester je bila neuporabna. ironično je chelsea menjal vratarja za penale, kar je ole lani pozabil :( pwned again & again

Povezava do prispevka
ronaldinho reče pred 16 urami:

Ja, tako dobro se trži, da bodo lahko še Pogbaja in CR brez problemov pripeljali.

 

ne vem ce si videl video/slike od vceraj, ampak folk je stal v nekaj 100m vrsti, da so lahko kupili sefov dres. :D

 

medtem na KZS se zdaj ne vedo, ce bodo uspeli prit do Doncicevih reprezentancnih dresov za prodajo. :avadodo:

 

ronaldinho reče pred 4 urami:

Saj bodo še Ronaldeka pripeljali pa se bo pomiril, ker bo igral s svojim idolom. :D 

 

baje je to plan, ce Mbpambpambpa ne bo podaljsal. :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...