Skoči na vsebino

Naša mala greznica #9


kemik
Message added by TitanG

IDEMOOOO

Priporočeni prispevki

vlaho reče pred 2 urama:

Bom pol vrgu uc zdej me bo una kuzla iz NIJZ gnjavila. Me je klicala pa sm reku da nimam cajta k smo pr kosilu in lep lp

Haha, also sploh nisem vedel da je model pri Indiji selektor, pa njegov odnos do Hajduka je tko čuden, bi reku da ga Dalmatinci ne marajo nekaj preveč sem dobil vtis

Povezava do prispevka

@Berbasecks, drži se!!!

 

#animoBerba

 

@Nodi; mislm, da bi moral govorit s kar precej ljudmi, preden bi našel nekoga, ki bi si bil dober s Štimcem. kolikor spremljam (sem spremljal) to sceno, je tip izredno težak 'know it all' možak, ki dobesedno vsem vsiljuje svoja mnenja in poglede. še Boban, Šuker, Prosinečki, Jarni in Bilić so ga imeli poln K, ker je bil non stop glasen in pameten v slašilnici, medtem ko je na igrišču praviloma pokazal najmanj od vseh.

 

kolikor se spomnim, je imela ta vatrena generacija potem z njim še neke konflikte, ker je tip gladko za spot svojega komada uporabil neke zasebne posnetke iz Brača, kjer so se ga vsi skupaj po tistem briljantnem SPju nalival do daske.

 

 

kar mu pa Dalmatinci najbolj zamerijo je pa IMO to, da si je bil blizu z Mamićem in da je tudi javno rekel, da bi Hajduk potreboval enega takega mangupa, kot je Mamić, sicer bodo vedno za Dinamom.

 

druga zadeva, ki so mu jo strašno zamerili je pa ta, da je dolga leta priložnostno tresu Alko Vuico in jo ob njunem razhodu tako zmasakriral, da so jo morali sestavljati kirurgi po celi Evropi.

 

also, a ste vidli urnik tekem slovenske reprezentance? :rofl:

 

 

in to bodo igrali tipi, ki imajo že težavo odigrat dve tekmi v 3/4 dneh???! :ododava:

 

 

uredilo bitje hawa meyta
Povezava do prispevka

To sem napisal med polčasom, ko nista bila sojena najbolj očiten možni rdeči karton in očiten penal za Liverpool. Da je potem bil sojen bistveno manj očiten rdeči karton proti Liverpoolu je bizarka, vredna sojenja Premier lige. In ja, tudi gol Robertsona pri roki Salaha je bil sporen, kar samo potrjuje moj point, da je sojenje nekonsistentno in posledično katastrofalno. Pred tednom ali dvema je bil sojen bizaren penal za City ali Chelsea za nekaj, kar sploh ni bila roka, ampak je bila žoga nabita v pazduho.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...