Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

5ee31d360eddc6bf32c3ebba9c3c47579fcde23a

 

Extra:

  • Teardown 
  • Dragons dogma: Dark Arisen
  • Mobile Suit Gundam: Extreme vs. Maxi Boost On 
  • Dead Island: Riptide Definitive Edition
  • Superliminal 
  • Eiyuden Chronicle: Rising 
  • Nobunaga's Ambition: Taishi
  • Alternate Jake Hunter: Daedalus The Awakening of Golden Jazz 
  • River City Melee Mach

 

Premium/Deluxe :

 

  • Grandia 
  • Jet Moto 
  • Up 
  • Klonoa Phantasy Reverie Series 
  • PaRappa the Rapper 2 
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 9 minutami:

kolkr vem lahko remote igras iz kjergakol wifija, ne rabis bit na domacem networku

 

se vedno najslabsa stvar

Možno, jest sem pred leti se mal igral še na PS4 in remote app na droidu in mi je delal, samo če sta bla v istem omrežju. 

 

Tko da je če je sila, lahko prek toglupa povežeš gamepad na telefon inštaliraš remote play app in igraš na ko kakaš...

Povezava do prispevka
Feget reče pred 20 minutami:

Kakšni grumperji in stari fotri. Meni je pa res cool device. Edino kar mi res res mori je, da ekran ni OLED. Če bi bil, bi bil zame day one nakup, tako bom pa raje počakal, ker sem 100% da pride kasneje tudi OLED verzija :)

Ni amoled? To je pa res kilavo potem...

 

Zakaj ti je to cool device, če ta device imaš že zdej, naložiš app na telefon in imaš ps5 remote... Amoled telefon z 6,5" ekranom dobiš novega že za dobrih 100€.

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 16 minutami:

Greš recimo na dopust pa mrkne štrom doma in si v kurcu....

Ja to zna bit kr frka, če je dom Uganda. Pr nas tukaj v Sloveniji ni teh problemov. V kolikor bi slučajno bli in da mi med bossom v Sekiru štroma zmanjka grem isto minuto po UPS.

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 2 urama:

I mean, če res ne vidiš da bi za kaj drugega se bolj splačalo te pike koristit

Recimo da bi htel ps5 kupit ja, pa mam shitload totih tock..

 

edit: nisem niti vedel kolko so kaj cene..sn sel zdaj gledat na bigbang.. 549,99 je tam normalna cena.. tak je kr dober deal bi reko...

uredilo bitje uros678
Povezava do prispevka
atomic reče pred 13 urami:

To deluje samoo doma, znotrraj domačega omrežja. NE moreš it ti na vikend in igrat PS5, katerega si pustil doma.

 

Še enkrat več dokazuješ da pametuješ dobesedno na pamet... 

 

Navedek

However, one of the locally owned coffee shops in my town has free WiFi with no such requirement, so I took the Portal in for a cup of coffee to see if it worked as advertised. Getting on their WiFi was easy, but connecting to my console back at home took long enough that I was worried it wasn't going to work. But once it did, it worked incredibly well. In fact, it worked almost as well as it does at my house, when both devices are on the same network.

 

 

 

Povezava do prispevka

Atomic tud bluzi da ne bo PS5 pro čeprav ga je leakal model ki je doslej zadel še popolnoma vse kar je leakal v tej generaciji... Men je Portal tudi nesmiselna naprava ampak ročne drkalice so jebeno popularne in tudi verjetno nima vsak dveh tvjev da se ne rab pričkat z babo zanj. 

Povezava do prispevka
JediEagle reče pred 37 minutami:

 

 
Osebno sicer ne bom nabavil, ampak očitno folk to hoče....iz meni neznanih razlogov :D 

 

 

1. to je japonska

2. ni konkretnih stevilk, ce je vsak retailer dobil sto kosov je komot razprodan pa to ne pomen da je ful zazeljena roba

 

mislm da sony mal skriva stevilke, ce bi ble ful visoke bi se ze kej pohvalil : D

uredilo bitje []D [] []V[] []D
Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 2 urama:

1. to je japonska

2. ni konkretnih stevilk, ce je vsak retailer dobil sto kosov je komot razprodan pa to ne pomen da je ful zazeljena roba

 

mislm da sony mal skriva stevilke, ce bi ble ful visoke bi se ze kej pohvalil : D

 

Ni sam na japonskem razprodano. Uraden izid je bil pa komaj včeraj ti bi pa rad že številke? :D In če bodo z updejti res dodali še cloud gaming bo povpraševanje še večje. 

 

Pajekmož 2 je v USA tako popularen da je v manj ko mesecu dni pristal na 4. mestu in prehitel celo Diablo 4 kar je dokaj insane dosežek tbh.

 

F--w0lmbYAEqhZa?format=jpg&name=medium

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...