Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Zanimivo. Igram RE 4 remake, po enoletnem mrku od ps-ja, in ponavljam 15tič, ta del ko prideš v vas, takoj na začetku. S tem da igram na normal. The fuck? Mal prizadeto, da nimaš možnosti silent killov.

 

A je to en izmed težjih delov igre al sem čist iz forme?

uredilo bitje vertov
Povezava do prispevka
raveer reče pred 3 urami:

kako lahko potem ob polni avtonomiji delas take napake?

 

1. pozresnost

 

2. lenoba

 

3. pozresnost

 

4. lenoba

 

5. woke kultura v firmi (trans krozek, black krozek, latinx krozek itd itd)

 

6. lenoba (modeli furajo live service game, a med vikendi nikogar, ki bi vsaj v belezko zapisoval imena cheaterjev) in seveda bognedaj, da bi kdo kaksno uro vec ostal na sihtu, kot je potrebno)

 

7. pozresnost (vsi armor seti (kozmetika) so bili pushani v stacuno, 20 eur za set (za eno klaso)

 

8. bungijev slogan je "never overdeliver", eden izmed managementa je ta stavek izrekel leto ali dve nazaj na GDC

 

9. lenoba (reciklicanje starih stvari, ki jih prodajajo kot nove)

 

 

garbage firma, ki si zasluzi cisto vse, kar ji bo slabega priletelo v faco

 

 

uredilo bitje amnesia
Povezava do prispevka
vertov reče pred 2 urama:

Zanimivo. Igram RE 4 remake, po enoletnem mrku od ps-ja, in ponavljam 15tič, ta del ko prideš v vas, takoj na začetku. S tem da igram na normal. The fuck? Mal prizadeto, da nimaš možnosti silent killov.

 

A je to en izmed težjih delov igre al sem čist iz forme?

V bistvu moraš samo preživeti dovolj dolgo. Crowd control. Zapiraj in postavljaj omare pred vrata. Meči lestve z oken in se izogibaj vaščanom kolikor se da. Čez čas bo cutscene, ki prekine vse skupaj.

Povezava do prispevka

Insomniac so bili tarca nekega ransomware napada, tako da je na netu kar nekaj leakov, najbolj zanimiv je verjetno timeline za naslednjih par let https://imgur.com/83vSaBf

 

zgleda res bad, na netu so osebni podatki zaposlenih, cel plot od wolverina, nekaj gameplaya, concept arti, budgeti. https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/

Povezava do prispevka

Kar nekaj zanimiv zadev. Verjetno so podatki stari ampak vseeno.

- SM1 remaster stal jebenih 40m dolarjev. 

- Ratchet & Clank Rift Apart očitno slabo prodajal kljub temu, da so ga dajali v PS5 bundle. Niso naredili profita.

- Dvig cene špilov 2027 (verjetno v novi generaciji)

-Day1 PC izid je v planu z X-men špilom, ki pride 

- Wolverine 2026 izid.

 

Ima Sony sploh že kak najavljen 1st party SP špil, ki pride drugo leto? 

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 17 urami:

Kar nekaj zanimiv zadev. Verjetno so podatki stari ampak vseeno.

- SM1 remaster stal jebenih 40m dolarjev. 

- Ratchet & Clank Rift Apart očitno slabo prodajal kljub temu, da so ga dajali v PS5 bundle. Niso naredili profita.

- Dvig cene špilov 2027 (verjetno v novi generaciji)

-Day1 PC izid je v planu z X-men špilom, ki pride 

- Wolverine 2026 izid.

 

Ima Sony sploh že kak najavljen 1st party SP špil, ki pride drugo leto? 

 

R&C se je prodal s profitom tisti slide ki so ga Xboti in Xboxfan mediji z veseljem povzemali je bil projekcija pred izidom.

 

GBwh9YYXQAAZ8kX?format=jpg&name=medium

 

Opa 7,5mio prodanih Bloodborne :blink: Prej ko slej bo remaster/remake!  Zanimivo pa je da kljub višji prodaji kot Ghost of Tsushima kar 100mio$ manj zaslužka kar pomeni da so veliko kosov  prodali po znižani ceni. Spiderman pa skor miljarda pol se pa nekateri čudijo da je Insomniac postal Marvel studio lol. Če prištejemo še samostojni dodatek Miles Morales pa skupaj kar 1,25MRD$ s tem da so to že malce zastareli podatki. Insomniac je dobesedno najbolj profitabilen studio očitno.

 

GBvXJbhXoAEAtcP?format=jpg&name=medium

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Gatsu reče Dne, 18. 12. 2023 at 14:05:

Sam za Bungie se je pisalo da je kar lepo njihovo vodstvo spravilo firmo v težave ker so imeli doslej popolno avtonomijo. Ima pa Sony v pogodbi klavzulo da če jim zagusti lahko prevzamejo sedlo. Zato so pa šli odpuščat da se to nebi zgodilo. 

 

 

 

Vidiš, tole zmedo pa dela poročanje raznih Youtuberjev o stvareh, ki niso striktno igranje igric.

 

Sony je kupil Bungie. Sony je lastnik. Lastnik lahko že po logiki stvari odfuka vodstvo, sploh, če vodstvo nosi slabe poslovne rezultate. Ne vem od kod tem Youtuberjem tako začudenje.

Povezava do prispevka

Ves profit ki so ga ustvarili tekom PS4 so verjetno fuknili skozi okno s tem nakupom + GaaS pushem... Insomniac so kupili pa za usranih 230$mio in jim nosi zlata jajca... Seveda je treba povdarit da Insomniac nima v lasti nobenih omembe vrednih IPjev. Vseeno so pa krepko preplačali Bungie in resno dvomim da se jim bo ta investicija povrnila.

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
bitsurugi reče Dne, 20. 12. 2023 at 9:40:

 

Vidiš, tole zmedo pa dela poročanje raznih Youtuberjev o stvareh, ki niso striktno igranje igric.

 

Sony je kupil Bungie. Sony je lastnik. Lastnik lahko že po logiki stvari odfuka vodstvo, sploh, če vodstvo nosi slabe poslovne rezultate. Ne vem od kod tem Youtuberjem tako začudenje.

upam da ne bo tko kot EA k je kupu westwood. no par drugih tud, k se jih pa zdaj ne spomnem.

Povezava do prispevka

Samo en info bi rad od vas, štručkoti. Lastim si neke Sennheiser žične slušalke in imam vklopljene preko USB vmesnika na PS 5. Zvok je, kakršen je. Men se zdi zadovoljiv. Menite, da bi bila kvaliteta zvoka boljša, če bi imel slušalke vklopljene na TV (LG C2)? Torej, v tem primeru, preko hdmi vmesnika. Ali kvaliteta zvoka ostane ista?

 

Kaj se pa kej od brežžičnih splača nabavit, da je kompatibilno s konzolo?

Povezava do prispevka
vertov reče pred 1 minuto:

Samo en info bi rad od vas, štručkoti. Lastim si neke Sennheiser žične slušalke in imam vklopljene preko USB vmesnika na PS 5. Zvok je, kakršen je. Men se zdi zadovoljiv. Menite, da bi bila kvaliteta zvoka boljša, če bi imel slušalke vklopljene na TV (LG C2)? Torej, v tem primeru, preko hdmi vmesnika. Ali kvaliteta zvoka ostane ista?

 

Kaj se pa kej od brežžičnih splača nabavit, da je kompatibilno s konzolo?

A je slab zvok? Vem, da je zvok slab, če je direktno v kontroler, tole prek usb dongla naj bi bilo načeloma OK.

Povezava do prispevka

Zdravo mafija 😄 a mi lahko kdo pomaga? Potrebujem nekoga, ki se na zadevo res spozna in bi mi lahko pomagal... Skratka .. imam internet paket od A1 (A1 Ultra) in imam problem, ker je Nat type na 3, torej strict. Pri vseh prejšnjih ponudnikih nikoli nisem rabil nic spreminjati in sem bil vedno na type1 ali 2. Upnp je na enable, dodal sem tudi port forwarding, zadeva je se vedno ista. 

 

Any advice?

Povezava do prispevka
Janez lll reče pred 13 minutami:

Zdravo mafija 😄 a mi lahko kdo pomaga? Potrebujem nekoga, ki se na zadevo res spozna in bi mi lahko pomagal... Skratka .. imam internet paket od A1 (A1 Ultra) in imam problem, ker je Nat type na 3, torej strict. Pri vseh prejšnjih ponudnikih nikoli nisem rabil nic spreminjati in sem bil vedno na type1 ali 2. Upnp je na enable, dodal sem tudi port forwarding, zadeva je se vedno ista. 

 

Any advice?

Najbolje bo, da pokličeš A1 tehnično pomoč in jim opišeš problem. Možno je, da je treba pri njih na daljavo ponastaviti modem.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...