Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Sam vsi tej kontrolerji nimajo haptike in adaptive triggerjev, ane?

Je "logično", da so tolk cenejši.
No sej, tbh je implementacija tega v igrah res mizerna. Razen 1st party iger (Returnal, Horizon, Spiderman,...), pa še tam je meh, te funkcije ne prinesejo neke hude dodane vrednosti igram. Men je bilo še najboljše pri dirkačinah. Za tisto pa res ne potrebuješ Edgea, kvečjemu nabaviš volan. Te pride ceneje :D.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 13 minutami:

Če že pol bi bil kak Nacon za 100€ je kar 230€, baterija je nekje 10h, pa nekaj ostalih for ima...

 

Edit 100€ je bil za PS4 za PS5 je 230€

https://www.amazon.de/-/en/dp/B0C6YKWNQR/ref=sr_1_1

Eni tukaj v celem letu ne igrajo PS 5 100 ur tko da bo pomoje EDGE dober:D brez kabla

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče pred 14 urami:

Jaz sem isto kupil in je res dobra scena . Za spodnje gumbe si lahko narediš različne profile ki jih lahko na hitro menjaš tudi med igro če pritisneš gumba pod gobicama  tko da men je cool nakup ker mi je dopizdil da pol 1 letu kontroler začne driftat tukaj lahko zamenjaš za 25 eur gobico in je cool.  Edina slaba stvar je da baterija ne drži dolgo ampak poleg dobis dolg kabel in ga imaš lahko kar priklopljenega tako da je cool. 

 

MartinPocrezze reče pred 45 minutami:

Gumbi spodaj so zakon . Glede baterije poleg dobiš še res dolg kabel jaz ga imam kar priklopljenega tako da ni panike glede baterije

 

MartinPocrezze reče pred 41 minutami:

Saj je dober kabel ki ga dobis zraven tako da ni panike glede baterije .

 

MartinPocrezze reče pred 31 minutami:

Pri Sonyu vejo da je baterija u kurcu zato so dal poleg daljši kabel ki ima lockup in kabel je cca 2,7 m tako da če se sprazne priklopiš medtem ko igraš in se nafila.

 

MartinPocrezze reče pred 25 minutami:

Pravim samo če se ti sprazne baterija imaš 2,7 m dolg kabel poleg in priklopiš dokler se ne nafila in igraš naprej.

 

MartinPocrezze reče pred 6 minutami:

Eni tukaj v celem letu ne igrajo PS 5 100 ur tko da bo pomoje EDGE dober:D brez kabla

 

Lubi jezus :wacko:

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Heraklej reče pred 39 minutami:

Obvezna garancija je eno leto, dve leti je za stvarne napake, ki je povsem ločen institut.

 

Je pa zanimivo brat, koliko imate težave z driftanjem. Sicer res zapostavljam plejko, ampak mi noben od treh kontrolerjev ne serje... 

 

Tehniko se splača kupovati v Italiji, kjer je obvezna garancija prodajalca 2 leti ;)

Povezava do prispevka
Heraklej reče pred 19 minutami:

Misliš tole?
https://www.mimit.gov.it/en/single-digital-market/legal-guarantee
Bere se kot stvarna napaka, ne garancija.

 

Od leta 2005 je v Italiji zakonsko določena garancija prodajalca minimalno 24 mesecev, to so dosegli takrat ko so imeli "afero" za apple-om.

 

Torej primer appla recimo: 1 leto ti velja uradna apple garancija in jo lahko uveljavljaš pri vseh pooblaščenih servisih po celem svetu, v drugem letu če kaj crkne pa pri prodajalcu (seveda lahko tudi prvo leto uveljavljaš pri prodajalcu).

Povezava do prispevka

V rezervi pa mam še 50m podaljšek na kolutu, ki je še jace od 2,7m kabla, ki ga dobiš zraven. In to za samo 15€ dobiš! Navali narod v Bauahaus! 3x ga ovijem okrog stanovanja in pridem nazaj do konzole. 

 

Včasih, ko imajo sosedi prazen kontroler, samo zakričijo čez balkon in mu fuknem dol kabl pa napolni še on. Priporočam!

uredilo bitje Aktivist Vanč
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 uro:

Če že pol bi bil kak Nacon za 100€ je kar 230€, baterija je nekje 10h, pa nekaj ostalih for ima...

 

Jaz sem imel V2 za ps4 (mislim, da je bila cena okoli 120). Kr dobra zadeva, ki je zaribala ob prvem padcu iz mize.

haptic triggerjev pa ne prenesem.

Povezava do prispevka
urby20 reče pred 38 minutami:

 

Od leta 2005 je v Italiji zakonsko določena garancija prodajalca minimalno 24 mesecev, to so dosegli takrat ko so imeli "afero" za apple-om.

 

Torej primer appla recimo: 1 leto ti velja uradna apple garancija in jo lahko uveljavljaš pri vseh pooblaščenih servisih po celem svetu, v drugem letu če kaj crkne pa pri prodajalcu (seveda lahko tudi prvo leto uveljavljaš pri prodajalcu).

 

Zanimivo, res nisem vedel. 

Povezava do prispevka
ke_kit reče pred 5 minutami:

Tale baterija je perfeketn dodatek za Souls igre, da ne ubijem NPCja, vsakič ko odložim kontroler na kavč.

 

hehe

 

me zanima koliko zvez je že uničilo vreščanje na žensko PUSTI TO NA MIRU NE DOTIKAJ SE UBIL TE BOM, ko si ob bonefireju zraven kovača in si greš vmes na hitro delat sendvič :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...