Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Sej js tudi samo Mario wonder mi je pač preveč povprečna igra iz dosti vidikov. Ni vrhunski platformer zame. Zelo overrated metacritic score mi ima. Pač moje osebno mnenje. Npr nimam takega mnenja za Ratchet and Clank.

 

Sej letos se je itak vedelo da bo BG3 pobral vse, niti nisem jezen ali kaj da je Mario dobil nominacijo pred špili ki sem jih naštel. Samo tko mal škoda se mi zdi da nek Hogwarts ni dobil mislim da niti 1 nominacije.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 2 urama:

@ke_kit ah ni zdj nek odpor do nominiranja. Sam pravim pravim da so si tam tam FF, Hogwarts in Mario. Ma pac vsak mal drugačne kriterije za to

Ma kaj pa vem.

Meni imata FF16 in Hogwarts edino prednost v obsežnosti (pa še to se je kasneje med igranjem spremenilo v negativno lastnost, ker sem izgubil interes).

Ful folka pri GOTYjih podzavestno zanemarja krajše igre. Po moje je kvaliteta dosti bolj pomembna od količine.

So pa to le subjektivna mnenja seveda.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

472d689b4102d41ce17bb52aa0e5db07905fd343

 

PS Extra:

  • NBA 2K24 Kobe Bryant Edition | PS4, PS5
  • Marvel's Midnight Suns | PS4, PS5
  • Resident Evil 3 | PS4, PS5
  • LEGO DC Supervillains | PS4
  • Mystic Pillars: Remastered | PS5
  • Blood Bowl 3 | PS4, PS5
  • Super Neptunia RPG | PS4
  • Dragon Ball Z: Kakarot | PS5


PS Premium:

  • Jak and Daxter The Lost Frontier | PS4, PS5
  • Cool Boarders | PS4, PS5
  • Gods Eater Burst | PS4, PS5
  • Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy | PS4
  • JoJos Bizarre Adventure AllStar Battle R | PS4
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 11 minutami:

Jaz sem imel ful poceni ps+ naročnin na lagerju, zdaj pa mi jih je zmanjkalo, a res ni nič dealov in se bom moral skeširat $80 za eno leto essential?

Počak da bo kak popust na naročnino. Začetek junija je Days of Play ko je ponavad 25% popust na PS+ naročnine. Pa če kak mesec nimaš naročeno ti znajo individualen mail poslat da je popust zate vklopljen.

 

1f810c60-20da-44a6-9cc6-ff5407c19182

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 uro:

Jaz sem imel ful poceni ps+ naročnin na lagerju, zdaj pa mi jih je zmanjkalo, a res ni nič dealov in se bom moral skeširat $80 za eno leto essential?

 

Evo tudi meni danes potekla naročnina in ne bom podaljšal dokler ne bo kakšne akcije spet...

 

Prej sem imel "naklikano" poceni naročnino za več let, decembra se pa ni dalo več podaljšati.

 

edit:

 

evo mi je ponudilo v appu popust ;)

 

 

IMG_6025.png

uredilo bitje urby20
Povezava do prispevka
Konzolko reče pred 15 minutami:

Je kdo preveril Turčijo? Pri Xboxu so res smešne cene, če nastaviš Turčijo, tko FC 24 nekje 5€

 

Mislim da je kar zapleteno kupovati na turškem PSNju ker nimajo vrednostnih kartic. Sem enkrat čekiral navodila na hotukdeals.com pa me je hitro minilo.

Povezava do prispevka
kmetek reče pred 2 urama:

urby20 online ali app na telefonu? nič zame

99 funtov jim ne dam letno. fak them

 

Slo "app store" na telefonu sem počekiral in videl, na ps5 mi ni kazalo in sem čisto slučajno potem odprl app in videl, da ponujajo discoutn ;)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...