Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Paljo reče pred 21 minutami:

Sej si najprej obrises rit s papirjem, nism umazan muslic, da bi se z usrano ritjo setal do bideja.

 

Bide is love bide is life.

 

lol, še vedno je integriran much superioren

papirja rabiš glih kak listek za osušit

uredilo bitje Berbasecks
Povezava do prispevka
atomic reče Dne, 18. 3. 2024 at 20:55:

Frend je neki časa žvel v Dubaju in si je pol kr doma naštimal cevko pr školjki. Od takrat ni več Klemen ampak Kemal.

 

Paljo reče Dne, 18. 3. 2024 at 20:57:

Jebat ga, eni nismo razmislal, da bi vrgl pare za proper japanski WC.

 

to sem mel tud js prvo shattaf, pa je boljš integrirano v wc

sej tud js nimam japonskega, pač to naknadno kupiš tako desko ...

Povezava do prispevka
Tijuana reče pred 16 urami:

Mt misliš metascore?

 

Treba vedeti tudi, da ima PS5 na metascoru res višjo oceno a krepko manj opisov. PS5 8 opisov, PC verzija 37 opisov, Xbox verzija 63 opisov. Več opisov, več možnosti za mixed recenzije.

 

Dej ne bod picajzlast no! :rofl:

 

  

Galko reče pred 17 minutami:

 

Redko vidiš DF ekipo tako ne-hyped in tako kislo kot ob temle PS 5 Pro revealu :no: Uni ta mladi se skor zjoka zraven. Pizda tole bo pa očitno res epic fail od "upgrada". 

 

Jaz bom počakal da igre povejo svoje. Če bo konzola veselo furala GTAVI in MH: Wilds ipd na sladkih 60fps bo šla kojnzola za med. Ne pozabit kako so se zmrdovali nad švohnostjo PS5 napram XSX v realnosti pa iščeš igre ki na slednjemu opazno bolje laufajo kot šivanko v senu. Mark Cerny zaenkrat ni razočaral tako da sem zmerni optimist :P 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Sem po naravi mega optimist in zelo easy-to-hype oseba. Ampak ko se ti pa navadno vedno navdušeni hardware bossi skoraj zjokajo ko gledajo specse, ne vem stari, neki je bit optimist, neki je bit pa naiven :D 

 

kaj si pa o upgradu misli CTO dr. prof. hard. @atomic?

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Dokler obstajajo HFW, ki laufa 60fps in več na plejki, pa Insomniacove norije od RT 60fps, ne bom verjel, da je hardware bottleneck. Jank, slabi engini in boli-me-kurac-saj-se-bo-prodalo attitude so krivci. 

Ni razloga, da FF16 laufa tako slabo. Da RDR2 nima 60fps patcha. Da nove igre na par let stari konzoli prihajajo ven pri nestabilnih 30 so razlog samo developerji in založniki. Tko da gtfo s tem bullshitom. Če bi mi bili face, bi ne kupovali janka. Tko mi je pa pol knjižnice 30-50fps performančnih govn od iger, ker sem weak. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...