Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Kočevc reče pred 10 minutami:

Ps5 launch je torej praznik primerljiv s trgatvijo

al pa kuhno šnopca...pol pa ps5 igrat....

 

ps5 in TH 300 volan, pomoje vsi th volani,  lepo dela na gts, enako kot na ps4, men osebno kul ker slušalke gold delajo na ps5 

uredilo bitje Play
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 8 minutami:

Hujse.. uno je vsako leto, to je redkeje kor OIgre

 

Sicee pomoje zanj je vsaka prilozmost dobra za malo zapret.. sploh ce ga folk nonstop klicari in utruja kje je PS5

 

Pomoje najboljse zapret ko zdaj ima sam kup enega dela za nic

delo za nič je že zadnji mesec dni, ma mal so ludi ljudje, ....ampak mi je pa mal mimo, da otorkom 5let tole jemljejo, a nikol nobene konzole, pol pa še čist žični, moj ima rojstni dan, mojmu sm let dni nazaj obljubil....en je u fifi svetovni bi rad ps5 zastonj, drug ima na yt 170k folka enako zastonj, ...pa alo :)

Povezava do prispevka
Play reče pred 19 minutami:

delo za nič je že zadnji mesec dni, ma mal so ludi ljudje, ....ampak mi je pa mal mimo, da otorkom 5let tole jemljejo, a nikol nobene konzole, pol pa še čist žični, moj ima rojstni dan, mojmu sm let dni nazaj obljubil....en je u fifi svetovni bi rad ps5 zastonj, drug ima na yt 170k folka enako zastonj, ...pa alo :)

 

ma to so , fejk izgovori, ampak jaz sem imel pred drugim valom Corone 85 kg, zdaj sem že skoraj na 95 kg in se mi zdi to velik uspeh, bise dalo kaj zmenit???

Povezava do prispevka
Galko reče pred 3 minutami:

 

ma to so , fejk izgovori, ampak jaz sem imel pred drugim valom Corone 85 kg, zdaj sem že skoraj na 95 kg in se mi zdi to velik uspeh, bise dalo kaj zmenit???

k mali odojk..hec........dejmo mal na sebi delat, ven pa v drva, pa motorko, pa kako malo njivo....al kmal ne bo več elektrike če bo šlo tku dalje... :)

Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 1 minuto:

 

to še bolj dvomim. Morjo bit sony certified slušalke al pa kabelj v kontroler. saj mislim da je isto na xbox strani. 

Ne, kupiš lahko USB BT dongle in se da. Nisem probal, ampak so se tle že večkrat pogovarjali o temu. Edino ne vem kakšen je lag in kako je z voice inputom.

Povezava do prispevka

Sem priklopil svoj random dac v usb in dela, velik fan. Končno tudi omogočajo ločeno izbiro outputa in inputa, vglavnem kar se zvoka tiče po prvih nekaj drkih točno ta uporabnost, ki sem jo želel.

  

Slinch reče Dne, 25. 6. 2020 at 15:53:

drugač pa res če kaj, bi si ful želel več fleksibilnosti okrog zvoka, toliko kot je na štirki nekih nepotrebnih omejitev glede tega kdaj, kako in s katero napravo deluje zvok je kar ultra fail

 

Povezava do prispevka

Praktično vse mobilne ali fix pakete... Se samo doda zraven računu, ne vežeš na noben paket.

 

  

WhiskeyFly reče Pravkar:

A bo sigurno danes na A1 zaloga?  Vem da je bilo rečeno konec meseca daj naj bi imeli omejeno količino

Ugibam, ker so danes dodali izdelek na spletno stran. Ponavadi to pomeni, da se isti dan prodaja.

uredilo bitje total
Povezava do prispevka
Arbenowskee reče pred 18 minutami:

valda da dovol, ampak samo določene afaik.

 

vtakni pač kabel v kontroler. also, a se ti TV sam utiša k vtakneš slušalke v kontroler?

nobenih ne dovol atm

 

ko vtaknes slusalke v 3.5 luknjo na kontrolerju se zvok na hdmi (proti TVju) sam ugasne

 

Arey reče pred 14 minutami:

Najbolj smešno je da sonyjeve slušalke ne delajo prek BT, faking shit tier firma, res. Nintendo tut ne podpira, retardi povsod.

to je res prizadeto

 

Bessie reče pred 19 minutami:

A ima kdo kake sony mx in da lahko proba, če delajo!?

Sony WH1000XM3 NC.

 

Ne delajo nobene, ker sploh ni opcije nikjer da bi jih pairal.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...