Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Navedek

It wouldn’t be launch day without a few disasters along the way, and while many fans are still waiting for their spangly new PlayStation 5 to be delivered, others have received packages with the wrong product inside. ResetEra user Kyonashi was the first to report this, receiving a resealed box from Amazon UK stuffed with cat food. And they’re not alone.

 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 10 minutami:

Čaki, a res pride tako hitro 2TB verzija? LOL

Ful raje bi tisto imel XD

 

ma ja no. čeprav če se zbrihtajo, updejtajo pa objavijo listo compatible ssdjev kmalu, bom manj salty.

 

sam hotdamn ej, 1tb pcie 4.0 ssd je okolo 180€+. sem si mislu da 1tb je za kočlerje pa gledam 2tb... 440€. bom kar kočler. :D

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 5 minutami:

Pomojem se cenovno ne bo izplačalo. Raje na kakem znižanju kupiš zunanji dodatni 2TB SSD disk. 

Ma ja, sam tisto pride v poštev samo za PS4 backlog. Vsaj zaenkrat.

Saj ni neke panike, valjda bom pač samo upgrejdal down the line na nek compatible notranji SSD in je.

Bom že zdržal do takrat. :D

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Navedek

PS5 features an expansion port that will, in the future, enable players to add M.2 SSD storage to be used for installing and playing PS5 games.

This M.2 SSD storage upgrade functionality will come to PS5 after launch as part of a system software update. We’ll share more details in the future, including around which type of M.2 SSD storage drive will be compatible with PS5.

On day one, you’ll be able to connect a compatible USB drive and use it to store and play your PS4 games. You’ll be able to play PS4 games while they remain stored on the external device. PS5 games need to reside on PS5’s internal SSD before play.

 

 to je to. na to se počaka in mirna bosna.

Povezava do prispevka
AMF reče pred 11 minutami:

Odprem FB in gor story od PS Slovenija pa se tk en model začne dreti "a veš kwa sm dobu? Playstation pet, stari! Ne 1, ne 2, ne 3, ne 4, ampak 5 (pa še tko kaže štiri prste)" 

 

A je to kak mn3 uporabnik?

Ves kaj mi je smeh pri PG, ki tipu mu tezijo za preorderje kje je moj PS5 in tip veselo objavlja fotke in storyje, kako naziga PS5 in ima zaprto trgovino hahaha legenda res

 

Samo se se manjka, da se spomne in jim napise genericni auto response mail, ma boljse, da gs nimate ker je prevec zbugan, kaj bote beta testerji. Vam posljem ko zrihtajo 🤣🤣🤣

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 4 minutami:

Ves kaj mi je smeh pri PG, ki tipu mu tezijo za preorderje kje je moj PS5 in tip veselo objavlja fotke in storyje, kako naziga PS5 in ima zaprto trgovino hahaha legenda res

 

Samo se se manjka, da se spomne in jim napise genericni auto response mail, ma boljse, da gs nimate ker je prevec zbugan, kaj bote beta testerji. Vam posljem ko zrihtajo 🤣🤣🤣

 

to resno?? čeprav je enega dobil, ga ni dal prvemu kupcu, ampak ga vzel zase??? o bog. 

Povezava do prispevka

 

bigboss82 reče pred 6 minutami:

Ves kaj mi je smeh pri PG, ki tipu mu tezijo za preorderje kje je moj PS5 in tip veselo objavlja fotke in storyje, kako naziga PS5 in ima zaprto trgovino hahaha legenda res

 

Samo se se manjka, da se spomne in jim napise genericni auto response mail, ma boljse, da gs nimate ker je prevec zbugan, kaj bote beta testerji. Vam posljem ko zrihtajo 🤣🤣🤣

 

Jaz od njega še vedno čakam Uncharted DLC, ki ga je punca naročila 3 leta nazaj za miklavža. :rofl: 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...