Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Nyrix reče pred 2 minutama:

Sem hotel "nujno prec takoj" igrat Bloodborne in sem si nastavil Windscribe in šel kupit US PS+ na kinguin (tam je blo 40 eur, jebat ga) , tam sem dobil prec kodo in delovalo je. Sedaj kot zanalašč mi pa še iz cdkeys pošljejo kodo. Če to kodo vpišem v ps+ račun se mi podaljša za še eno leto in imam potem 2 ali bolje počakat s to kodo in jo vpišem ko mi trenutna poteče čez eno leto?

 

Podaljša ti avtomatično za še eno leto. Nimaš kaj čakat.

Povezava do prispevka
Nyrix reče pred 13 urami:

Pcgamesupply vidim da je 47 EUR vs švoh 33 EUR na cdkeys za USA ps+  ampak če mi ne bo ratal prek cdkeys bom tud teh 14 EUR požru, da bom le končno Bloodborne pa GOW špilal :)

Za samo kupovanje iger ne potrebuješ ameriškega PS+. Enostavno si narediš free US account (fejkaš naslov, ne rabiš nobenih VPNjev ali karkoli) in pol kupuješ na US storu.

Povezava do prispevka

V tem primeru se mi je šlo za ps+ ker dobiš potem zraven veliko ps4 špilov preko playstation collection ki jih še nisem igral, je boljši value kot pa če samo 2 špila na primer kupim. Plus tega da dobim v tem primeru še multiplayer zmožnosti. Ampak za bloodborne bom recimo moral kupit slej ko prej še expansion, v tem primeru potem kar z paypalom kupim direkt na us store? Nekje sem zasledil da če hočeš v us store kupovat moraš kupiti predplačniške ps kartice ki imajo recimo 20EUR ali 50 EUR dobrobita, če gre preko paypal direkt pa toliko bolje.

Povezava do prispevka
Nyrix reče pred 36 minutami:

V tem primeru se mi je šlo za ps+ ker dobiš potem zraven veliko ps4 špilov preko playstation collection ki jih še nisem igral, je boljši value kot pa če samo 2 špila na primer kupim. Plus tega da dobim v tem primeru še multiplayer zmožnosti. Ampak za bloodborne bom recimo moral kupit slej ko prej še expansion, v tem primeru potem kar z paypalom kupim direkt na us store? Nekje sem zasledil da če hočeš v us store kupovat moraš kupiti predplačniške ps kartice ki imajo recimo 20EUR ali 50 EUR dobrobita, če gre preko paypal direkt pa toliko bolje.

Jp jp, PS+ je awesome value, predvsem za lastnike PS5 (PS Collection). Pač, sam zihr sem hotu bit, da nimaš pomešanih pojmov.

All good. Uživaj v res carskem libraryju <3

 

Glede kupovanja preko US store je tko kot pravi bb82. Greš pač na neko stran kjer prodajajo te kartice (jaz največ kupujem na Playasia) in tam enostavno kupiš s PayPalom ali kreditno. Kodo dobiš instant, pol jo pa samo vneseš v US accountu (tam kjer redeemaš kode). Pol pa enostavno kupuješ v storu. Preverjeno deluje brez nobenih VPNjev al karkoli.

 

Tu pa tam lahko celo naletiš na kako carsko akcijo, ki ponuja te kode s popustom. Pred kratkim sem recimo lahko kupil 50USD topup za 37 USD.

US PS store se res nehumano izplača trenutno.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Preigravam The last of us prvič, zaenkrat zakon nimam kaj rečt :D

Sam pa res dobro da si nisem lastil PS4 konzole ker čene bi bila pa bolj suša trenutno.

 

Imam slo account, a če kupiš na cdkeys igro jo lahko aktiviram če je evropska ali worldwide verzija ali so kakšne komplikacije?

Povezava do prispevka
roamer reče pred 25 minutami:

Preigravam The last of us prvič, zaenkrat zakon nimam kaj rečt :D

Sam pa res dobro da si nisem lastil PS4 konzole ker čene bi bila pa bolj suša trenutno.

 

Imam slo account, a če kupiš na cdkeys igro jo lahko aktiviram če je evropska ali worldwide verzija ali so kakšne komplikacije?

Za aktivacijo US igre potrebuješ account iz iste regije. Sam to res ni panika ustvariti. Narediš še en profil, registriraš US account (moraš fejkat naslov) in to je to. Pol boš lahko komot igral igro tudi, če si loginan s SLO accountom. Tudi online.

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 8 urami:

Nope, na ps store rabis kupit us kartice.. tam pa je region locked za placniske kartice 100% za paypal sem pa 90 posto

 

Če narediš US Paypal račun ti bo normalno trgalo s slovenske kartice, medtem ko Sony ne bo težil, da imaš v Paypalu napačno državo nastavljeno.

Povezava do prispevka
foker reče pred 6 minutami:

Zdaj smo pa tudi pri nas me kewl ljudmi,.. Prklopu in mal DESa drkal,.. PS5 je smooth as fuck.

 

DSC_0051.JPG

hoho komaj cakam komentarje.. predvsem na tepihe in uni marmorni steber.. stari to mi deluje gipysi gucci fasada stayl.. vsekakor odobravam bolj kot uno fansy skockano gayish belo sobo od Slincha =))))

Povezava do prispevka

Hitr je ko pes teče,.. Ne vem kaj naj rečem,.. Vse loada tako hitro kot še nikjer nisem videl,.. Imam SSD in 32GB rama,.. ampak tole je pa nekaj druzega čist. HDMI mi je malce prekratek za moj okus,.. Bom verjetno jutri zamenjal za un ''specalni'' kabel ki ga imam za ps4pro,.. Dualsense seka zelo,.. (v DESU je sicer zelo subtilen,.. ampak mogoče je ravno zato tako kul) Bom ponoči mal Astrobota udaril ,.. ali pa Returnal/Ratcheta,.. Vglavnem uživam kot bubreg u loju.

Prvi vtis 10/10

 

Pa zvok,.. Zvok je neverejeten

 

Edino kolikor sem videl kako blesavo so urejene trofeje,.. To morajo nujno popravit nazaj,.. lepo listo itd,.. bom se pol mal igral s tem,.. Samo na prvi pogled je kr neki.

Pa store mi zgleda kr neki,.. Skor tako bad kot je zdaj ''novi'' PC store,.. Najbrž ne bom našu nič.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 7 minutami:

tič mi master

 

vmes mi še lah poveš kako dobim nazaj achievmente, sm bral v tej temi pa tudi pozabil

bi ti pomagal z veseljem, ma ne vem:) nisem se jaz nic s temi sejvi zafrkaval se manj pa achivmenti

 

sam pac to je to ko mas novo konzolo, mores se malo jebat, da postekas, da naredis setup in pol mainteinaš  dela vse kot mora.. git gud pac

to ti je to hehe

 

stari moj jaz sem se CD dal narobe not iz prve =))))

Povezava do prispevka
foker reče pred 1 uro:

Zdaj smo pa tudi pri nas med kewl ljudmi,.. Prklopu in mal DESa drkal,.. PS5 je smooth as fuck.

 

DSC_0051.JPG

 

Fak no... maš pa res čudnega mačka... Creepy.

 

Sovica reče pred 46 minutami:

tič mi master

 

vmes mi še lah poveš kako dobim nazaj achievmente, sm bral v tej temi pa tudi pozabil

 

Zdaj niti Sovice več nemrem jebat, da je lidlič... My world has ended :(

 

 

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Vglavnem,.. Precej super,.. zdajle FF7RE Intergrade patch snemam,.. Me prav zanima koliko je boljš kot na PS4PROju,..  (špil je drugače zakon,.. me zanima če se 60 fps pozna,.. in če so popravil texture popine,.. Mislim da bom kar od začetka šel,.. verjetno v japonščini)

 

Jep izgleda veliko lepšejše,.. in performance mode je icing on the cake,.. Zgleda ostreje in 60. (predvsem je pa ps5 tih,..)

 

PS: a se špile sploh da ugašat?? Mislim kako close aplication varijanta,.. Tole mi se nič ne dopade da moram switchat da sploh vem da nekaj uzadi ne teče

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
foker reče pred 4 urami:

 

 

PS: a se špile sploh da ugašat?? Mislim kako close aplication varijanta,.. Tole mi se nič ne dopade da moram switchat da sploh vem da nekaj uzadi ne teče

Lih pri switch opciji lah prtisneš options gumb in bo close game al nekaj takega

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...