Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Putin dela štalo vsepovsod očitno... vir

 

 

Navedek

Four of my usually very reliable sources at Sony and one outside of the company told me last month that a new PlayStation State of Play or Showcase stream has been planned for this week. One of the reasons why I haven't shared this with you before is that some developers who are set to show off their games in the show and even some at PlayStation Studios have asked for the show to be delayed because they don't want to take the spotlight away from the awful stuff happening right now. This has allegedly lead to talks about delaying it a week or two, but at least it sounds like we'll get some very exciting announcements from PlayStation and its partners before the end of March.

 

Povezava do prispevka
Hernier reče Dne, 4. 3. 2022 at 15:19:

Pač nimaš prav. Series S je proper konzola in na Game Pass skos prihajajo novi špili. 20 top PS4 igračk je dobrih, ma za casualca je takoj bit pri koritu res dobro. Saj ne rabiš branit PS5 na vsak način. Jaz sem tudi PC+PS5+Switch master race, ampak pri casual frendih je je Series S pač zelo dobro obnesel in ga zato priporočam tudi drugim, ne morem pomagat :D

 

Za casualca je najboljše tisto, kar imajo frendi - ne pa da ga zjebeš, da zgubi frende. :D

Povezava do prispevka

Pred vikendom poslal več deset majlov fehtarjenja k največjim štacunam pri nas. Polovica jih sploh ne ve, kdaj bodo naslednje pošiljke, ostala polovica pa pravi da teh pred koncem poletja ziher ne bo.  Študiram da ga vzel od scalperja na bolhi. :pinch:

 

 

Povezava do prispevka
Molag Bal reče pred 11 urami:

Pred vikendom poslal več deset majlov fehtarjenja k največjim štacunam pri nas. Polovica jih sploh ne ve, kdaj bodo naslednje pošiljke, ostala polovica pa pravi da teh pred koncem poletja ziher ne bo.  Študiram da ga vzel od scalperja na bolhi. :pinch:

 

Zakaj pa ne naročiš pri Sony ACS, zakaj zgubljaš čas s šalabajzerji?

 

Povezava do prispevka

Za mene je tudi čist realno, da "scalper" dobi za six pack piva, ker se je trudil dobit konzolo namesto mene. Kot pa, da se sam jebem mesece in mesece... ter klicarim vse možne trgovine in fehtam, da mi javijo, ko prejmejo zalogo. Ene 50€ max je po moje čist vredno to. Več pa tudi ne bi dal.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 2 urama:

Za mene je tudi čist realno, da "scalper" dobi za six pack piva, ker se je trudil dobit konzolo namesto mene. Kot pa, da se sam jebem mesece in mesece... ter klicarim vse možne trgovine in fehtam, da mi javijo, ko prejmejo zalogo. Ene 50€ max je po moje čist vredno to. Več pa tudi ne bi dal.

O bogi scalper, zarad tega ker ima on trud mas ti ta problem. Ce scalperjev ne bi blo bi bilo 3x lazje dobit ps5 in ceprav verjetno vseeno ne bi ravno ostajali na policah bi blo bistveno lazje prit do kosa. 
Ne se jebat scalperjev trud no. 

Povezava do prispevka
Arey reče Pravkar:

O bogi scalper, zarad tega ker ima on trud mas ti ta problem. Ce scalperjev ne bi blo bi bilo 3x lazje dobit ps5 in ceprav verjetno vseeno ne bi ravno ostajali na policah bi blo bistveno lazje prit do kosa. 
Ne se jebat scalperjev trud no. 

 

Ja, manj mi je vrednih 50€ kot pa, da par mesecev brskam po spletu, kličem, pošiljam maile in vmes nič ne igram (če nimam gaming PC ali podbono). Z veseljem mu dam za tiso gajbo piva zraven.

Povezava do prispevka

Tko k ko mafija pride so lastnika lokala pa rece “lep lokal mas to, g. tomazzi, skoda bi blo da bi kdo prisel sm pa zacel razbijat tvoje lepe kozarce na tvoji glavi, nam bos ti placal za varnost” in bi ti reku “ja fantje res, nism vedu da je to tok nevarna soseska, seveda vam bom placal za varnost pa se zastonj pijaco mate pri meni ker sem vam tok hvalezen”. 

Povezava do prispevka

Seveda štekam. Al jebi ga, taka je, situacija... Prilagodi se ali pa trpi :). Lahko tudi preklinjam čez vse ostale cene, ki rastejo in mi nič ne pomaga razen, da se prilagodim. Pri PC komponentah sam veš, da je še par krat huje. Al kupiš al pa se naučiš shajati brez.

 

Me je že pred leti minila tista mladostna trma, ko nekaj nisem naredil iz principa. 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Mimogrede... Se lahko sploh kje (razen torej Sony ACS kot rpavi Stipe) naroči PS5 in se potem pač čaka do zaloge? Ker vse ostalo ima pač zaprta naročila kar sem cekiral. Enemu kolegu sem rekel, da mu bom probal naročiti in na hitro našel nikjer. Samo tisti obrazec, da te obvestijo po mailu, ko bo zaloga. To pa je en drek. Sem bil na tak način tudi sam pred dobrim letom prijavljen v vseh trgovinah kjer je šlo in nisem nikoli dobil nobenega mail pa vem, da so imeli vmes neke zaloge. 

 

Naj si kar sam poišče, če je tak. Ne bom mu jaz lurkal cele dneve okrog, če bo kje kaj. 

Povezava do prispevka
Weraziel reče pred 3 minutami:

Moj brat je mel prvega otroka pr 34tih :ninja: še maš cajt

 

Lol, ne bodi hecen. To sem se že v zgodnjih dvajsetih odločil. Ne mislim do penzije skrbeti za froca. Pa tudi kolegico sem davno prepričal da valjda noče froca pri 39 letih in potem bo skoraj 60 let stara, ko bo šel študirat. Kdo pa ga bo hranil :D

 

P.S.: malo smo off topic 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...