Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

RatKing69 reče pred 1 uro:

Mislim clovk sam vprasa za pomoc, ce kdo ve za kako novo zalogo kje pa je zato ze mamin sinko, eh eni ste res debili. 

 

Bols da grete spet debatirat kak ne bote frocovja nikol met, ker tist se res teme o PS5kah ful dotika. 

tak, cist mimogrede me zanima, kaj je s tabo narobe? fakin cuki, kosi in druge perjate zveri ze zvizgajo da NI zalog po svetu. zakaj mislis da bi lahko v sloveniji vkorakal v lokalni merkator in na polici videl ps5? tako kot vsi normalni prebivalci sveta, oddaj narocilo bile kje te srce pozeli in pocakaj na sms/klic/email. cist brezpredmetno sprasevat o zalogi, ker je enostavno ni.

Povezava do prispevka
raveer reče pred 1 uro:

tak, cist mimogrede me zanima, kaj je s tabo narobe? fakin cuki, kosi in druge perjate zveri ze zvizgajo da NI zalog po svetu. zakaj mislis da bi lahko v sloveniji vkorakal v lokalni merkator in na polici videl ps5? tako kot vsi normalni prebivalci sveta, oddaj narocilo bile kje te srce pozeli in pocakaj na sms/klic/email. cist brezpredmetno sprasevat o zalogi, ker je enostavno ni.

Ne vem kaj je s tabo narobe (in nekaterimi ostalimi pametnjakovici), da se vedno ne razumeš mojega vprašanja. Samo mimogrede sem vprašal ce kdo ve da je kaksna trgovina dobila novo zalogo. Kdo tf govori o tem da bos sol v Mercator pa ga iz police pobral? 

 

In ne ni brezpredmetno o tem sprasevat, ker vsake toliko casa dobijo nekatere trgovine kaj nove zaloge, in NE delujejo vse trgovine po principu prednarocil, ampak enostavno objavijo sporocilo, o tem da je prisla nova zaloga, potem pa kdor prvi pride prvi melje, ce pa to ti in drugi pametnjakovici tega foruma se zdaj ne morete razumet pa ne morem pomagat. 

 

Namesto da bi si pomagali, svetovali na nekem forumu, vam je raje cilj drkanje novega folka, ki samo nedolzno vprasanje postavi, zgleda da enim tu res more biti hudo dc, kot je ze @Stipe2 opazil. 

uredilo bitje RatKing69
Povezava do prispevka
Aang reče Pravkar:

Pa človek božji, kdo ti bo pa pomagal? Zalog ni! Če katera pride po vezah tudi gre. Prednaročila so ali pa jih ni. Isto je.

Eni res nimate pojma kak deluje pri nekaterih trgovcih. Mimovrste recimo so objavili na FB mislim da decembra da so dobili zalogo, katera je na voljo samo na prevzemnih mestih, kolega je sol se isti dan iskat in je brez problema dobil, jaz pa naslednji dan seveda vec nisem. 

 

Podobno je v BigBangu, kjer tudi objavijo vsake toliko casa, da so dobili omejeno kolicino novih kosov konzol PS5, zdej pa ce si dost hiter tut dobis kej.

 

Pa kak sem slisal je vcasih tut Igabiba kaj dobila. 

 

Tak da ne govor ce nimas pojma lej, trenutno pac nic ni, ampak prej ko slej verjetno bo spet kaj, zato sem pa vprasal ce kdo kaj ve. 

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 5 minutami:

Eni res nimate pojma kak deluje pri nekaterih trgovcih. Mimovrste recimo so objavili na FB mislim da decembra da so dobili zalogo, katera je na voljo samo na prevzemnih mestih, kolega je sol se isti dan iskat in je brez problema dobil, jaz pa naslednji dan seveda vec nisem. 

 

Podobno je v BigBangu, kjer tudi objavijo vsake toliko casa, da so dobili omejeno kolicino novih kosov konzol PS5, zdej pa ce si dost hiter tut dobis kej.

 

Pa kak sem slisal je vcasih tut Igabiba kaj dobila. 

 

Tak da ne govor ce nimas pojma lej, trenutno pac nic ni, ampak prej ko slej verjetno bo spet kaj, zato sem pa vprasal ce kdo kaj ve. 

Samo eno rešitev vidim. Daj svoj Mn3 račun kolegu.

Povezava do prispevka
Aang reče pred 7 minutami:

Ja bilo je tako decembra poudarek na bilo!

Govori kot da nikol več ne bo novih zalog, dej nehi bedarij kvasit no haha, kdo pa prav da ne more cez par dni spet kaj novih zalog pridit? 

 

Kaka drama iz enga simple vprasanja, komedija res :D

uredilo bitje RatKing69
Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 21 minutami:

Govori kot da nikol več ne bo novih zalog, dej nehi bedarij kvasit no haha, kdo pa prav da ne more cez par dni spet kaj novih zalog pridit? 

 

Kaka drama iz enga simple vprasanja, komedija res :D

In pol drugi delajo dramo, zato ker nekdo ni našel taprave trgovine za prednaročilo - newsflash, ostalim je ratalo, mogoče bo tudi tebi <3

Povezava do prispevka
Aang reče pred 16 minutami:

Steal. 

 

Weraziel reče pred 39 minutami:

In pol drugi delajo dramo, zato ker nekdo ni našel taprave trgovine za prednaročilo - newsflash, ostalim je ratalo, mogoče bo tudi tebi <3

Ma kdo dela kako dramo, sam eno simpl vprasanje sem postavil, ce je kdo slucajno zasledil kje kaksno novo zalogo, ne vem zakaj je treba zato drkat človeka, ce ne ves odgovora na vprasanje ignoriri al pa povej da ni, to je to..tak kot sem rekel, ce nimas kej pametnega za povedat bols da si tih.

Povezava do prispevka

Ne štekam te res. Vsi imamo PS5 tukaj, večinoma od novembra 2020, a nam govoriš, da nimamo pojma kako delujejo trgovine in dobivajo zalogo.

 

Če je pa kje zaloga gre žal tako hitro, da je možnost da ti zveš preko foruma praktično 0.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
shure reče pred 1 minuto:

Ne štekam te res. Vsi imamo PS5 tukaj, večinoma od novembra 2020, a nam govoriš, da nimamo pojma kako delujejo trgovine in dobivajo zalogo.

Jaz sem se odlocil PS5 dobit sele marca z izidom Gran Turisma, verjem da ce bi si ga zelel ze 2020, da bi ga ze zdavnaaaaaj imel 😉

Povezava do prispevka
shure reče pred 1 minuto:

Potem pa srečno Kekec. :D Eni ga dobijo v dveh tednih, eni pa v treh mesecih.

Jap..upam da se cimprej kaj najde. 😃Gran Turismo mi je res top dirkacina bla ze na PS2ki, pa bi zato rad mal lepe spomine obujal, upam da je tut ta nov za kej. 

 

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 3 urami:

Eni res nimate pojma kak deluje pri nekaterih trgovcih. Mimovrste recimo so objavili na FB mislim da decembra da so dobili zalogo, katera je na voljo samo na prevzemnih mestih, kolega je sol se isti dan iskat in je brez problema dobil, jaz pa naslednji dan seveda vec nisem. 

 

Podobno je v BigBangu, kjer tudi objavijo vsake toliko casa, da so dobili omejeno kolicino novih kosov konzol PS5, zdej pa ce si dost hiter tut dobis kej.

 

Pa kak sem slisal je vcasih tut Igabiba kaj dobila. 

 

Tak da ne govor ce nimas pojma lej, trenutno pac nic ni, ampak prej ko slej verjetno bo spet kaj, zato sem pa vprasal ce kdo kaj ve. 

Fora je, da je prakticno skoraj cel konjzolec dobil ps5 na dan izida zgolj s prednarocili. Eni smo dobili 2 in vec kosov, ki jih bratsko razdelili med soforumase po priporoecni ceni+pir. Ce ves da mimokrste in pokovci poslujejo z obvestili preko facebooka, si nastavis bota za obvestilo oziroma najames indijca na fiver da ti v zivo spremlja profil(TM). Vprasaj slincha, on vse ve o tem. Res nevem od kod ti ideja, da ti bo nekdo iz druge roke na foromu dovolj azurno predal info za zalogo, ki je itak ne spremlja, ker ima vec primerkov konzole doma: v dnevni sobi, v pojstli in v kleti. Svojcas je mislim da nekdo fural discord skupino z doticnimi oglasi iz vseh trgovin v rupetini. poguglaj.

Povezava do prispevka

Kurac dobil vas je par hardcore gamerjev ki ste pre orderal na 5 straneh. Večina ki so jo dobil so pa itak neki casuals ki prižgejo konzolo 1x na mesec zato pa vidiš polno folka ki prodaja ps5 s 5 igrami kot so neki mxgp 2020. Če kdo prodaja novega mu dam 700€ ker mi keš ni problem, ne da se mi pa zdj vsak dan cekirat po netu če pride kam zaloga, še najmanj po Facebooku ker ga ne uporabljam.

Povezava do prispevka
RatKing69 reče pred 3 urami:

Steal. 

 

Ma kdo dela kako dramo, sam eno simpl vprasanje sem postavil, ce je kdo slucajno zasledil kje kaksno novo zalogo, ne vem zakaj je treba zato drkat človeka, ce ne ves odgovora na vprasanje ignoriri al pa povej da ni, to je to..tak kot sem rekel, ce nimas kej pametnega za povedat bols da si tih.

To je pac mn3 circlejerk. 10 nerdov ki majo neke inside fore ki so smešne samo njim. Če rečeš kaj nazaj so pa kr užaljeni 🤣. Pač pičkice brez ene pametne šale.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...