Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

skiny reče pred 13 urami:

Očitno ne morm igrat zloudane igre iz ps extra brez fizične kopije, ker si le to lastim in jo imam posojeno. Se da to rešit?  

Če imaš špil naložen še od takrat, ko si imel fizično kopijo to 100% ne bo šlo.

Pobriši inštaliran špil in ga potem še enkrat potegni iz PSNa. Pa seveda sejvi ne bodo združljivi.

Povezava do prispevka
BigFoot reče pred 10 minutami:

Če imaš špil naložen še od takrat, ko si imel fizično kopijo to 100% ne bo šlo.

Pobriši inštaliran špil in ga potem še enkrat potegni iz PSNa. Pa seveda sejvi ne bodo združljivi.

 

Save je združljiv če je iz iste regije. Sicer to bi res moral Sony porihtat ker res ne vem za koji kurac so sejvi nezdružljivi med regijami leta 2023.

Povezava do prispevka
skiny reče pred 16 minutami:

Špil sem naložil iz PSNja, prejšna kopija je bila zbrisana. Se pravi, če bi igro prodal, jo nebi mogel več igrat, tud če je zastonj? :D leta 2023 ja...

Mogu bi

Če si jo klaimal/kupu digital bi mogla bit na voljo za download iz psnja

uredilo bitje Me3do
Povezava do prispevka
skiny reče pred 21 minutami:

Špil sem naložil iz PSNja, prejšna kopija je bila zbrisana. Se pravi, če bi igro prodal, jo nebi mogel več igrat, tud če je zastonj? :D leta 2023 ja...

Matr to je pa res čudno. Možno da imajo kakšen bug. Si kaj pogooglal zadevo?

Povezava do prispevka
skiny reče pred 10 minutami:

Sem nekaj na hitro pa nisem nič oprijemljivega našel zaenkrat. Gre se pa o borderlands 3

A si to probal direkt preko konzole, preko weba, ali preko aplikacije na telefonu? Anyway, katerokoli opcijo si probal, predlagam da poizkusiš še ostali dve.

 

Pa v Settings -> Storage (oz. karkoli je že opcija) preveri da nimaš slučajno še kaj inštalirano.

uredilo bitje BigFoot
Povezava do prispevka

Astro je preigran. Za free špil lahko rečem samo, da je mojstrovina :avadodo:

 

Al sm pa mogoče samo jaz tako navdušen, glede na to, da dolgo nism preigral nič pametnega in nimam feelinga, kaj je dobro in kaj ne :D

 

Nabavil sem si premium sub za en mesec, pa imam feeling da gamepass ponuja nekaj več...

 

Trenutno igram Uncharted 4, potem se bomo verjetno lotil Hogwartsov.

 

Kača je tudi navdušena :D

 

Also kaj priporočate, pa kje kupujete špile.

 

RDR2 bo treba nabavit in preigrat!

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...