Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Mene so pa čisto preveč razvadili v zadnjem mesecu.

Tchia, Sackboy, Monster Boy, Untitled Goose Game.

Tchio sem že platiniral lol.

Ravnokar balansiram med RE4R, Sackboy, Monster Boy in Raco. Ne vem kdaj sem nazadnje hkrati igral toliko iger. :D

Danes mi konzola še dodatno javi, da sta Tunic (sem začel igrati na PCju, pa sem se odločil, da bom tak biser raje obrnil na proper platformi) in Death's Gambit na znižanju, pa sem samo rekel, sry stari, tole bo počakalo na Free PS+ Ekstra tretma.

 

Pa ravnokar je Igabiba javila, da je Jedi Survivor v pakiranju. Sama sreča, da igram same neke indie smeti (to je ljubkovalno seveda), da imam dovolj placa na disku za nekompresirano EA programje. :D

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Še nekaj dodatne statistike:

  • PlayStation 5 has shipped 38.4 million units worldwide.
  • There are 47.4 million PlayStation Plus subscribers as of March 31, 2023, which is equivalent to the 47.4 million subscribers during the same period the previous fiscal year.
  • There are 108 million monthly active users on PlayStation Network as of March 31, 2023, which is up two million from the 106 million active users during the same period the previous fiscal year.
  • PlayStation 5 and PlayStation 4 software combined sold 68 million units during the three months ended March 31, 2023, which is down 2.5 million from the 70.5 million software sold during the same period the previous fiscal year. 9.5 million units were first-party titles, which is down five million from to the 14.5 million sold during the same period the previous fiscal year. 70 percent of software sales were full game software digital downloads, which is one percent less than the previous year.
Povezava do prispevka

A ima PS5 nek nov sistem za inštalacijo iger, ki imajo day 1 patch?

 

Varianta dam not nov Blu Ray z igro in mi jo lepo začne inštalirati na disk. Ko pride do unga dela, kjer lahko začneš igrati še preden se vse skupaj inštalira do konca, pa že začne v ozadju downloadati patch (al karkoli že downloada), ampak brez, da bi me o tem kakorkoli obvestilo. Edino kar mi med obvestili piše, je da se igra še naprej nalaga na disk.

Da mi nekaj downloada vem izključno zato, ker mi upočasni vse ostalo (youtube, brskanje po spletu, netflix, etc.). Problem je, ker traja ure in ure, da se mi igra v celoti naloži (žal imam samo 30MB DL).

To se mi je zdaj zgodilo že z dvema igrama. Hoghwarts Legacy in Jedi Survivor.

 

Vmes sem sicer dal gor tudi RE4R, ampak tam ni bilo tega. Lepo mi je inštaliralo zadevo z Blu Raya v roku 15-20 minut in pol mi je naknadno javilo, da je na voljo patch, ki sem ga po izbiri lahko downloadal ali ne (ampak ni bil day 1 imo).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka

Dodatek je verjetno ob izidu igre bil končan ali skoraj končan tako, da pomoje hočejo še kake zadnje peneze potegnit od tega flopa.

 

Drugače pa Luminous Productions je šel po gobe. Square ga je skinil. Sicer se je že marca poročalo, da ga nebo več ampak z majem je uradno. Nothing of value was lost.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...