Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Buzzkill reče pred 26 minutami:

Pol maš kolk, ene 4 minute played Valhalle? 

 

Jaz selektivno izbiram kaj in kako bom igral v igri sami. Nič mi ne pomenijo achievementi in platine, tko da si sam naredim ritem. Nekje je to čisto vse, nekje pa še main questa ne delam. Da bi pa v Ubicrapu šel delat vso vsebino, ni šans.

Jaz sem bil veliki fen Creed iger tam do in vključeno Origins. Pol sem sovrazil Odisejo, ampak dokončal. Za tem igral Valhallo, mel 60ur in zbrisal. Zmanjkalo potrpljenja. Časi, ko sem še vztrajal. No, tega ni več.

Povezava do prispevka

Saj Ubisoft skos sprobava, kako rešit svoj problem s sranje questi. V AC: Origins so zbrisali % completionist meter, tako da ne veš, koliko si sploh naredil. V Far Cry 5 pa so imeli mehaniko, da se nekatere side dejavnosti naredijo same od sebe. Če povsem ignoriraš stranske stvari, npr. osvobajanje sovražnikovih baz, te igra vsake toliko obvesti, da so se baze osvobodile brez tebe in da je quest narejen :D

Povezava do prispevka
Buzzkill reče pred 9 urami:

S tem da lahko igro carrya dober gameplay do veliko višjih ocen kot bi sicer. GOT in Spiderman imata duhomoren slab side content, bom pa vsakič naredil vse queste ker mi je igro igrat noro fun.

 

 

Feget reče pred 13 minutami:

Jaz sicer moram priznati, da sta mi tako Valhalla kot Far Cry 6 oba na polno dogajala :) Sploh Far Cry, ker ni bil tako dolg, Valhalla je res preveč razvlečena in ima beden konec, medtem ko Far Cry 6 je pa prav cool shooter sandbox :)

 

torej pod črto: folk brez okusa rad igra slabe igrice

 

zato pa smo tam kjer smo

 

:/

Povezava do prispevka
DannySmit reče pred 7 minutami:

evo jzt sm ta kolega in sm vzel pr nekemu playgame tipu, en špil je bil fifa 2020, drug pa prednaročilo za gta vi

 

ma še neki zaloge, jzt dobim zdej v kratkem

Upam, da dobiš pred trgatvijo, ker če ne, pol govorimo o pomladi 2024.

Povezava do prispevka

Firewalk delajo multiplayer zadevo, skoraj sigurno bo predstavljena na letošnjem showcasu

 

Deviation games bodo naslednji pripojeni če gre verjet govoricam.

 

torej so znotraj Sonyjevih studiev sledeči (Bungie ima posebni status pod SIE)  :

  1. Navedek

     

    1. Team Asobi
    2. Bend Studio
    3. Bluepoint
    4. Firesprite
    5. Firewalk Studios
    6. Guerrilla Games
    7. Haven
    8. Housemarque
    9. Insomniac Games
    10. London Studio
    11. Media Molecule
    12. Naughty Dog
    13. Nixxes
    14. Pixelopus
    15. Polyphony Digital
    16. San Diego Studio
    17. Santa Monica
    18. Savage Game Studio
    19. Sucker Punch
    20. Valkyrie Entertainment

     

     

uredilo bitje DrMiha
Povezava do prispevka
1309976 reče pred 17 urami:

Kako ti je pa uspelo? Kjerkoli sem poskusil (amazon .de, .it, .es., pl., .fr, ebay,...) je bil problem z dostavo v Slovenijo. 

Aha. Nisem preverjal takrat ali se da ali ne. Jaz sem naročil, da pošljejo na amazon.it dostavni center tukaj čez mejo in sem šel osebno prevezet (džabe poštnina).

uredilo bitje ke_kit
Povezava do prispevka
ke_kit reče Dne, 22. 4. 2023 at 10:47:

Aha. Nisem preverjal takrat ali se da ali ne. Jaz sem naročil, da pošljejo na amazon.it dostavni center tukaj čez mejo in sem šel osebno prevezet (džabe poštnina).

Je kakšna možnost da naročiš še ene in mi jih prepošlješ dalje?:hmm: 

 

Lp

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...